رستوران باغ آنا تبریز در حومه شهر زیبا و دیدنی تبریز واقع می باشد که یکی از بهترین رستوران های شهر تبریز به شمار می رود. این رستوران ظاهری بسیار عالی و سنتی دارد که فضایی آرام را در جوی صمیمی برای میهمانان خود فراهم می کند. این امر نشان می دهد رستوران بهترین انتخاب برای دورهمی می باشد. پرشین هتل که سایت رسمی رزرو تور و رزرو هتل در تمامی شهر های ایران است می خواهد شما را با رستوران مذکور آشنا کند.

تبریزی ها عاشق رستوران باغ آنا تبریز هستند و به گردشگران وتازه واردان این شهر توصیه می کنند حتما برای صرف یک وعده غذا به این رستوران بیایند. البته که انتخاب بهترین رستوران در تبریز کار بسیار دشواری است، اما با توجه به تعاریف رستوران باغ آنا، کمی از این دشواری انتخاب کاسته شده و به راحتی می توان رستوران مذکور را انتخاب کرد.

رستوران باغ آنا تبریز
کباب های لذیذ در رستوران باغ آنا تبریز

رستوران باغ آنا تبریز انواع غذاهای سنتی خوشمزه و لذیذ تبریزی را دارد،  همچنین غذاهای فرنگی نیز سرو می کند. ظرفیت این رستوران به بیش از 100 نفر می رسد و جای هیچ نگرانی برای تکمیل بودن ظرفیت آن وجود ندارد. همواره در هر زمان می توانید به این رستوران تبریز مراجعه کنید و از طعم بی نظیر غذاهایش بچشید.

حتماً می پسندید: رستوران و کافی شاپ های تبریز

قیمت منوی رستوران باغ آنا تبریز

قیمت منوی رستوران باغ آنا تبریز بسیار مقرون به صرفه است و از نظر اقتصادی مشکلی نخواهید داشت. پس با خیال راحت می توانید روی تخت های سنتی فرش پوش شده بنشینید و غذای مورد علاقه تان را سفارش دهید. جالب تر از این وجود درختان موز در وسط رستوران می باشد که در حال میوه دادن هستند و ممکن است با دیدن این منظره شگفت زده شوید.

از مزایای دیگر رستوران زیبای باغ آنا تبریز موقعیت مکانی خوب آن بوده که در نزدیکی مکان های دیدنی مثل روستای کندوان وخانه های کله قندی قرار گرفته است. شما می توانید بعد از بازدید از این مکان ها برای رفع گرسنگی و خستگی به این رستوران تبریز رفته و غذایی خوش عطر و خوش طعم را نوش جان کنید.

رستوران باغ آنا تبریز
دیزی های لذیذ در دیگ مسی رستوران باغ آنا

با موسیقی گوش نواز زنده ای که در هنگام سرو ناهار و شام پخش می شود، بیشتر مطمئن می شوید که بهترین مکان را برای صرف غذا انتخاب کرده اید. میل کردن غذا در هنگام اجرای طنین انداز موسیقی می تواند بی نظیر باشد، اینگونه مدیریت رستوران باغ آنا سعی در آرامش هرچه بیشتر مهمانان خود دارد و می خواهد محیطی دور از استرس بسازد.

غذاهای معروف و آدرس رستوران زیبای باغ آنا تبریز

غذاهایی که به عالی ترین شیوه در این رستوران طبخ می شود شامل انواع کباب ها، دیزی، ماهیچه، شیشلیک و کوفته تبریزی است که گردشگران زیادی را مجذوب خود می کند. گردشگران می توانند برای خوردن عصرانه نیز به این رستوران بیایند و چای و باقلوای اعلاء تبریزی را نوش جان کنند.

رستوران باغ آنا تبریز
چیدمان میز در رستوران زیبای باغ آنا تبریز


اکثرمردم تبریز برای خاطره انگیز کردن لحظات خود، مراسمات خاص از جمله عروسی، ولیمه و ... را در تالار بزرگ باغ آنا برپا می کنند که ظرفیت این تالار به 300 نفر می رسد. ساعت کاری این رستوران از 11 صبح الی 23 می باشد و آدرس آن در سرد رود، کمربندی سرد رود، جاده آذر شهر، مابین زیرگذر اول و دوم است. نزدیک ترین هتل تبریز به این رستوران هتل لاله پارک تبریز نام دارد که یکی از بهترین هتل های 5 ستاره این شهر است. 

بیشتر بخوانید :
منابع :