هتل پنج ستاره چمران یکی از شیک ترین هتل های شیراز می باشد. این هتل شهر شیراز به دلیل طراحی لوکس سبب شده تا علاقمندان زیادی داشته باشد. هتل چمران شیراز به دلیل میهمانان زیادی که سالانه میزبان آنان می باشند برای آسایش و رفاه آنها امکاناتی را در مجموعه ی خود قرار داده است، از این رو برای آشنایی بیشتر گردشگران به معرفی تنوع رستوران های هتل چمران در پرشین هتل می پردازیم. همچنین برای اطلاعات بیشتر راجع به چگونگی اقامت در هتل چمران شیراز می توانید به دانستنی های هتل شیراز مراجعه کنید.

رستوران پانوراما هتل چمران شیراز همراه با موسیقی زنده
رستوران پانوراما هتل چمران شیراز همراه با موسیقی زنده

رستوران ملل هتل چمران شیراز

رستوران ملل هتل چمران شیراز با محیطی زیبا و لوکس طراحی شده است و در طبقه ی سوم هتل چمران قرار دارد. دارای دو سالن گسترده و مجهز ترین امکانات را دارا می باشد. هر یک از این سالن های رستوران ملل هتل چمران با مساحت 300 متر مربع است. این رستوران به سرو انواع غذاهای بین المللی و لذیذ می پردازد. وجود بالکن در این رستوران سبب شده تا میهمانان در یک محیط خاص و لوکس غذایشان را صرف کنند. میهمانان هتل چمران برای صرف صبحانه به رستوران ملل مراجعه می کنند. 

رستوران ملل هتل چمران شیراز
رستوران ملل هتل چمران شیراز

فست فود هتل چمران شیراز

فست فود ویژه ی هتل چمران به دلیل کیفیت خوب و محیط زیبا و دلنشینی که برای میهمانان طراحی کرده است باعث شده تا رضایت میهمانان را بالا ببرد و به دلیل استفاده از آشپزهای حرفه ای باعث شده تا نزد مراجعه کنندگانش حائز اهمیت باشد.

فست فود هتل چمران در طبقه ی اول هتل قرار گرفته و این امکان را به علاقمندانش داده است تا بتوانند به صرف آنچه که علاقمند هستند بپردازند و  مزیت آن محیط تمیز، دنج و آرام، پرسنل مجرب و خونگرم می باشد، که همین امر سبب شده تا گردشگران بهترین خاطرات را با اقامت در هتل چمران شیراز برای خود و خانواده شان رقم بزنند.

فست فود هتل چمران شیراز
فست فود هتل چمران شیراز

رستوران داوینچی هتل چمران شیراز

رستوران داوینچی هتل چمران با یک فضاسازی زیبا و لوکس سبب شده تا نظر بسیاری از میهمانان هتل را به خود جلب کند. این رستوران در طبقه ی 25 هتل قرار دارد و به سرو انواع غذاهای ایتالیایی، پاستا، پیتزاهای تنوری با بهترین کیفیت می پردازد. میهمانان هتل که بدنبال یک تجربه ی غذایی متفاوت هستند می توانند سری به رستوران داوینچی هتل چمران بزنند. یکی از مواردی که باعث شده تا محبوبیت رستوران داوینچی هتل چمران را بالا ببرد، اجرای دلنشین موزیک زنده پیانو است که سبب شده تا میهمانان هنگام صرف غذا حس آرامش داشته باشند.

رستوران داوینچی هتل چمران شیراز
رستوران داوینچی هتل چمران شیراز

رستوران سنتی هتل چمران شیراز

رستوران سنتی باربد با یک فضای سنتی و دلنشین طراحی شده است و در طبقه ی 1- قرار دارد. این رستوران سنتی به سرو انواع غذاهای ایرانی و اصیل شیرازی می پردازد. تمام غذاها به دلیل کیفیت خوب و بی نظیری که دارد سبب شده تا رضایت میهمانان را بالا ببرد. رستوران سنتی باربد هتل چمران شیراز در کنار سرو غذاهای لذیذ به سرو انواع نوشیدنی‌های سنتی و خوش طعم می پردازد. اجرای موزیک زنده سبب شده تا میهمانان هتل هنگام صرف غذا در این رستوران سنتی زیبا حس خوشایندی داشته باشند

رستوران سنتی هتل چمران شیراز
رستوران سنتی هتل چمران شیراز

رستوران پانوراما هتل چمران شیراز

رستوران پانوراما در طبقه ی 24 هتل چمران قرار دارد، به همین دلیل دارای یک چشم انداز زیبا و دلنشین از شهر شیراز می‌باشد. رستوران پانوراما هتل چمران به سرو انواع غذاهای لذیذ ایرانی و بین المللی می پردازد. کیفیت خوب غذا، محیط لوکس سبب شده تا میهمانان اوقات خوشی را در رستوران پانوراما هتل چمران رقم بزنند.

رستوران پانوراما هتل چمران شیراز
رستوران پانوراما هتل چمران شیراز

رستوران به دلیل پخش موزیک زنده هنگام صرف غذا برای میهمانان، سبب شده تا رضایت آنها را بالا ببرد. تمام رستوران های هتل چمران نزد میهمانان حائز اهمیت است. این رستوران ها به دلیل استفاده از میز و صندلی های خیلی لوکس، طراحی شیک، کیفیت خوب غذاها این امکان را به وجود آورده تا میهمانان هنگام صرف غذا حس خوبی داشته باشند. جهت مشاهده اطلاعات بیشتردرباره ی رستوران های شیراز ضربه بزنید.

منابع :