رستوران صوفی شیراز یکی از برترین و مشهور ترین رستوران های شیراز است و سبک معماری سنتی می باشد. همچنین غذاهای خوش طعم و رنگارنگی را طبخ می کند که طعم غذاهای آن در کام شما باقی خواهد ماند. سرآشپز این رستوران برای طبخ با کیفیت ترین غذاها استخدام شده تا رضایت میهمانان خود را به خوبی جلب کند. در ادامه با پرشین هتل که سایت جامع رزرو هتل و رزرو تور است همراه باشید تا این رستوران را بیشتر بشناسید.

رستوران صوفی شیراز با محیطی صمیمی ودلنشین از مهمانان اش پذیرای می کند و در تلاش است فضایی آرام را فراهم کند. در هنگام ورود عطر و بوی خوش غذای های سنتی شیرازی را می توانید استشمام کنید و با شنیدن موسیقی های گوش نواز و آرامش بخش، غذایتان را میل کنید.

این جاست که برایتان طعم بی نظیر غذاهای رستوران به یادماندنی می شود. شاید در هنگام چشیدن غذا هوش از سرتان برود و نتوانید لقمه تان را قورت دهید. قطعا زمان غذا خوردن در رستوران زیبا صوفی به این فکر خواهید کرد که دفعات بعد هم این رستوران شهر شیراز را انتخاب کنید زیرا انتخابی شایسته است.

رستوران صوفی شیراز
کلم پلوی شیرازی خوشمزه در رستوران صوفی شیراز

رستوران زیبای صوفی شیراز سنتی است و غذاهای سنتی بی نظیری دارد این درحالی است که نوع سبک غذاهای فست فود هم در منوی سر آشپز  رستوران وجود دارد. از دیگر ویژگی های خاص و مزایای این رستوران تنوع زیاد غذاهایش است که با تازه ترین مواد غذایی تهیه و طبخ می شود. همچنین دسترسی آسانی به وسایل حمل و نقل عمومی دارد. خیلی راحت میتوانید با مترو شیراز یا اتوبوس در ایستگاه مطهری پیاده شوید و وقت خود را در این رستوران سپری کنید.

غذاهای معروف، دسر و سالاد های رستوران زیبای صوفی شیراز

رستوران دیدنی صوفی شیراز کلم پلو های بسیار معروفی دارد که به سبک سنتی طبخ می شود. بهترین کلم پلویی که در شهر شیراز می توان پیدا کرد در همین رستوران است. از دیگر غذا های معروف این رستوران می توان به مرغ شکم پر، جوجه ترش، کشک بادمجان، ماهی مخصوص و انواع کباب ها مثل کباب لاری،کباب ترش، کباب درباری و ... اشاره کرد.

رستوران هفت خوان شیراز و غذاهایی لذیذ

در رستوران صوفی شیراز غذاهایی با دستور العمل های اروپایی مثل انواع استیک با سس قارچ، لازانیا و انواع پاستا مثل میتسودی مار، مارینارا، نپولیتن، آلفردو، بلونز و ... هم طبخ می شود. دسر های لذیذ رستوران صوفی بعد از غذا می چسبد. امکان ندارد به این رستوران بیایید، غذایتان را میل کنید ولی علاقه ای به خوردن دسر نداشته باشید.

رستوران صوفی شیراز
سالاد شیرازی و کباب لاری در رستوران عالی صوفی شیرازیس

دسر های رستوران زیبای صوفی از محبوبیت خاصی برخوردار است و طعم دلچسب آن ها، زبانزد مردم خوب شیراز و گردشگرانی است که به رستوران صوفی رفته اند. دسر موس شکلاتی، رنگینک مخصوص، کرم کارامل، تیرامیسو، دسر موس میوه ای، چیزکیک آلبالو،کیک دنت، حلوای مخصوص زعفرانی، ژله میوه ای و ... از جمله دسرهای خوشمزه این رستوران هستند که می توان سفارش داد. امکان ندارد در رستوران دیدنی صوفی شیراز مهمان باشید، اما از سالاد های آن نچشید.

بهتر است با خوردن سالاد به عنوان میان وعده غذایتان را کامل کنید. در رستوران زیبای صوفی شیراز سالاد هایی از قبیل سالاد فصل، سالاد سیب زمینی، سالاد کلم، سالاد شیرازی، سالاد ماکارونی، سالاد چیکن سزار سرو می شود که کاملا اختیاری است. به عنوان پیش غذا در اختیار مهمانان انواع سوپ، سیب زمینی تنوری، آش ماست، نان سیردار، قارچ سوخاری، ماست وخیار را قرار می گیرد.

رستوران صوفی شیراز
منوی متنوع و لذیذ در رستوران صوفی شیراز

ساعات کاری و آدرس رستوران جذاب صوفی شیراز 

این رستوران فقط در روز از ساعت 11:30 صبح تا 16 و در شب از ساعت 19 تا 23 از مهمانان خود پذیرایی می کند. این رستوران دیدنی و خوشمزه در بلوار ستارخان، روبروی کوچه 18 واقع می باشد. اگر به دنبال هتل شیراز در نزدیکی این رستوران هستید، پیشنهاد می کنیم هتل چمران شیراز را حتماً انتخاب کنید.

بیشتر بخوانید :
منابع :