شهربازی رنگین کمان قم یکی از بهترین مراکز تفریحی قم است که در مجتمع تجاری و توریستی رنگین کمان قم واقع شده است. این مرکز تفریحی و تجاری 10000 متر مربع مساحت دارد که در سال 1387 به بهره برداری رسید. از آنجایی که شهر قم همواره خشک است و مکانی تفریحی برای بازی کمتر دارد مسئولین شهر به این فکر افتادند با ساخت یک مرکز تجاری و تفریحی در شهر مقدس قم این کمبود را جبران کنند.
شهربازی رنگین کمان قم، بخشی از این مرکز تجاری  و توریستی قم که رنگین کمانی از بازی ها برای کودکان و بزرگسالان است. همین امر سبب می شود خانواده ها ساعات خوشی را در کنار یکدیگر سپری نمایند. در این شهربازی که البته سرپوشیده است، می توان در تمامی ایام سال چه تابستان و چه زمستان مشغول تفریح شد.

شهربازی رنگین کمان قم
شهربازی سرپوشیده رنگین کمان قم

شهربازی رنگین کمان قم چه امکاناتی دارد؟

شهر بازی رنگین کمان قم با به روز ترین امکانات و تجهیزات بازی فراهم شده تا میهمانان و گردشگران مرکز خرید رنگین کمان قم بتوانند ساعاتی خوش را داشته باشند. دستگاه های ورزشی، دستگاه های واقعیت مجازی، قطار کودک، ترن کودک، سالن بولینگ، ایر هاکی، استخر توپ، چرخ و فلک، سورتمه کودک، بسکتبال و ... از جمله امکانات موجود در این مکان تفریحی قم است.

شهربازی رنگین کمان قم
بولینگ شهربازی رنگین کمان قم

شهر بازی رنگین کمان قم علاوه بر امکاناتی که ذکر شد دارای رستوران و کافی شاپ می باشد. همین اتفاق باعث می شود تا در زمان احساس گرسنگی یا تشنگی نیازی نباشد به بیرون مراجعه کنید. سرویس بهداشتی، نمازخانه، آبخوری و ... از دیگر امکاناتی هستند که در این شهربازی قم وجود دارند. نا گفته نماند شخصیت های کارتونی والت دیزنی نیز در این مکان تفریحی برای سرگرمی کودکان نیز شکلک های بامزه ای در می آورند.

شهر بازی رنگین کمان قم با به روز ترین امکانات و تجهیزات
شهر بازی رنگین کمان قم با به روز ترین امکانات و تجهیزات

شهربازی رنگین کمان قم کجا قرار دارد؟

شهر بازی رنگین کمان قم در بلوار غدیر، جنب اداره آب و فاضلاب شهر قم قرار گرفته است. نا گفته نماند این آدرس برای مرکز تجاری و تفریحی رنگین کمان نیز صدق می کند. از دیگر بخش های این مجموعه تفریحی و رفاهی قم می توان به سینما 4 بعدی، قصر بادی، پیست کارتینگ و ... اشاره کرد.

شهربازی رنگین کمان قم
شهر بازی رنگین کمان قم

کدام هتل قم به شهربازی رنگین کمان نزدیک است؟

هتل بزرگ پارسیا قم یکی از بهترین هتل های قم است که در ابتدای بلوار الغدیر قرار گرفته است. پرشین هتل با ذکر این موارد می خواهد رسالت خود را برای آگاهی از اطلاعات گردشگری در این شهر به سرانجام برساند. برای رزرو هتل مذکور می توانید به سایت پرشین هتل مراجعه کنید و با قیمتی مناسب اقدامات لازم برای سفر به شهر قم را انجام دهید.

منابع :