رستوران الوند قشم یکی از بهترین رستوران ها در جزیره قشم است. این رستوران در گذشته که زمان زیادی از آن نمی گذرد در کنار هتل دیپلمات قرار داشت که از چشم اندازی فوق العاده از دریا و درختان گارم سنگی برخوردار بود. اما اخیرا این رستوران به بلوار آزادگان، جنوب غربی میدان شهدای قشم نقل مکان کرده است.

رستوران الوند قشم در هتل زیبای الوند قشم جای دارد ک سبب رونق بیشتر این رستوران شده است. دلیل این مسئله هم دسترسی آسان به مرکز شهر و مراکز خرید و دیگر هتل ها می باشد. در این رستوران تمامی ذائقه و سلیقه مشتریان در نظر گرفته شده و متنوع ترین غذاها را ارائه می دهد.

منوی متنوع رستوران الوند قشم و بشقاب میکس

منوی متنوع و خوشمزه رستوران الوند قشم شامل انواع غذاهای ایرانی و دریایی می شود که با کیفیتی بالا به مشتریان عرضه می شوند. همین امر سبب می شود تا میهمانان هتل الوند و دیگر مدعوین به این رستوران مراجعه کرده و غذای خود را میل نمایند. همچنین فضای رسمی و شیک رستوران حسی دلنشین و بی نظیر را در هنگام میل غذا به مشتریان خود منتقل خواهد کرد.

مقاله مرتبط: رستوران نعیم قشم منوی دریایی دارد؟

رستوران الوند همچنین مکانی مناسب برای برگزاری جلسات کاری و نشست های گروهی و مهمانی های خانوادگی می باشد. بشقاب میکس دریایی این رستوران از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است که اکثر مشتریان به منظور امتحان این غذای فوق العاده و سفارش آن به رستوران ذکر شده مراجعه می کنند.

بشقاب میکس دریایی رستوران زیبای الوند با مواد اولیه تازه و بسیار لذیذ سرو می شود که طعم بی نظیر آن زبان زد تمامی مشتریانی است که آن را برای حتی یک بار هم که شده امتحان کرده اند. بدون شک اگر علاقه مند به غذاهای دریایی باشید پس از سفارش و صرف بشقاب دریایی در این رستوران، ناراضی نخواهید بود.

کوسه دریایی، حجم کم و طعمی خوشمزه

پس از بشقاب دریایی می توانید به سراغ کوسه بروید که از دیگر غذاهای لذیذ و خوشزه در منوی رستوران الوند قشم به حساب می آید. این غذای بی نظیر شاید در نگاه اول به دلیل حجم کم شما را کمی متعجب کند و یا با خودتان فکر کنید که نیاز به سفارش غذای دیگری دارید.

اما کاملا در اشتباه هستید، زیرا پس از چشیدن این غذا متوجه خواهید شد که تمام کردن همین مقدار هم کار آسانی نیست. زیرا کوسه بر خلاف ماهی و دیگر غذاهای دریایی از طبخ گِرمی برخوردار است که به سرعت باعث سیر شدن مشتریان عزیز می شود. از دیگر مزایای این رستوران در میان دیگر رستوران های قشم می توان به بوفه سلف سرویس و همینطور پرسنل بسیار مرتب و خوش برخورد و مدیریت عالی رستوران اشاره کرد.

پیشنهاد می کنیم اگر با تور قشم دنبال مکانی آرام و زیبا برای صرف غذا در وعده های ناهار و شام هستید، رستوران لوکس الوند قشم را در لیست انتخاب های خود قرار دهید. زیرا با دسترسی آسان و امکانات عالی بدون شک رضایت شما عزیزان را جلب خواهد کرد.

بیشتر بخوانید :
منابع :