مگر می شود به کیش سفر کرد و از تفریحات آن به آسانی گذشت. جزیره کیش علاوه بر اینکه مراکز خرید بی شمار و هتل های متعدد دارد، از نظر تفریحات آبی و غیر آبی نیز بسیار غنی است. یکی از این تفریحات کیبل اسکی کیش است که آدرنالین خون شما را افزایش می دهد.

کیبل اسکی کیش یک تفریح و ورزش است که طرفداران بسیاری همانند دیگر تفریحات کیش همچون جت اسکی، جت فلایر، پاراسل و ... دارد. کیبل اسکی کیش نیز از دیگر تفریحاتی است که همه سنین می توانند از آن لذت ببرند. این تفریح که از تفریحات آبی کیش به شمار می رود هیجانی بالا و در عین حال از امنیت بسیاری برخوردار می باشد.

کیبل اسکی کیش
کیبل اسکی تفریحی برای همه سنین

مجموعه تفریحی کیبل اسکی کیش توصیه ما به شما عزیزان در تور کیش است تا خاطره ای به یادماندنی از سفر به کیش را تجربه کنید. در این مطلب از مجله گردشگری پرشین هتل قصد داریم به شرح کیبل اسکی کیش بپردازیم که جهت رزرو بلیط با تخفیف می توانید به سایت تفریحات کیش مراجعه نمایید.

کیبل اسکی کیش، برترین پارک کیبل اسکی خاورمیانه

کیبل اسکی کیش نه تنها در جزیره زیبای کیش بلکه در خاورمیانه یگانه است، این امر به دلیل طول 860 متری و عرض 160 متری مجموعه تفریحی کیبل اسکی می باشد. 5 برج روی آب های نیلگون خلیج فارس قرار گرفته تا همزمان استفاده 12 نفر از این تفریح دریایی کیش امکان پذیر باشد. سرعتی که شما در تفریح کیبل اسکی کیش تجربه خواهید کرد بین 28 تا 62 کیلومتر خواهد بود.

کیبل اسکی کیش
مجموعه کیبل اسکی کیش

کریزی بوت یا قایق دیوانه؟

کیبل اسکی کیش در چه مکانی برگزار می شود؟

کیبل اسکی کیش تنها در یک مکان برگزار می شود و آن هم پارک کیبل اسکی در جزیره کیش می باشد. این پارک آبی به اسکله تفریحی کیش بسیار نزدیک بوده و استفاده از دیگر تفریحات کیش را برای گردشگران فراهم می کند. نخل های دیدنی و سر به فلک کشیده، درختان نارگیل و ... زیبایی شگفت انگیزی را به این مکان داده اند.

بنانا کیش و تیوپ موزی

کیبل اسکی کیش
کیبل اسکی کیش

پارک کیبل اسکی کیش در مجاورت پلاژ آقایان قرار گرفته و پارکینگ بسیار وسیعی در دسترس کیشوندان و گردشگران تور کیش خواهد بود. پارک مذکور در ساحل شرقی جزیره قرار گرفته است. توصیه می کنیم در هتل های کیش اقامت دارید؛ حتماً سری به این پارک زده و از این تفریح دریایی لذت ببرید.

غواصی کیش و دیدن شگفتی های زیر آب

چه امکاناتی در پارک کیبل اسکی کیش وجود دارد؟

پارک کیبل اسکی کیش امکانات متنوعی را در اختیار گردشگران قرار می دهد تا رفاه و آسایش را تجربه کنند. این امکانات شامل اتاق آموزشی، فروشگاه لوازم ورزشی و آبی مخصوص این تفریح، رستوران و کافی شاپ جهت برطرف کردن نیازهای معمول و ... می شود. از مهم ترین نکته های مثبت این تفریح، می توان به استفاده آن از سن 6 سالگی تا 90 سالگی اشاره کرد.

کیبل اسکی کیش
مکان برگزاری کیبل اسکی کیش

فلای بورد، تفریح هیجان انگیز

کدام هتل های کیش به مجموعه تفریحی کیبل اسکی نزدیک هستند؟

از جمله هتل های نزدیک به کیبل اسکی کیش می توان به هتل شایان کیش و هتل رویان قائم کیش اشاره کرد. هتل شایان کیش یک هتل 5 ستاره و ساحلی است که تنها 3 دقیقه پیاده روی تا اسکله تفریحی و پارک کیبل اسکی فاصله دارد. هتل رویان قائم نیز با 5 دقیقه فاصله در صدر بهترین پیشنهاد ها است.

جهت رزرو این تفریح می توانید به سایت تفریحات کیش پرشین هتل (مرجع رسمی رزرو هتل کیش و رزرو تور کیش)مراجعه کنید و علاوه بر این تفریح دریایی، دیگر تفریحات جزیره همراه تخفیف را مشاهده و رزرو کنید. لازم به ذکر است قیمت های درج شده بر روی سایت از قیمت مصوب کمتر بوده و از پرداخت هزینه مالیات بر ارزش افزوده معاف خواهید بود.

منابع :