کیبل اسکی کیش یک تفریح و ورزش است که طرفداران بسیاری همانند جت اسکی، جت فلایر، پاراسل و ... داشته و تنها تفریحی است که همه سنین می توانند از آن لذت ببرند. این تفریح که از تفریحات آبی کیش به شمار می رود هیجانی بالا داشته ولی در عین حال از امنیت بسیاری برخوردار می باشد. در این مطلب از مجله گردشگری پرشین هتل قصد داریم به شرح کیبل اسکی کیش بپردازیم که جهت رزرو بلیط با تخفیف می توانید به سایت تفریحات کیش مراجعه نمایید.

کیبل اسکی کیش، برترین پارک کیبل اسکی خاورمیانه

کیبل اسکی کیش در خاورمیانه یگانه است، این امر به دلیل طول 860 متری و عرض 160 متری آن می باشد. 5 برج روی آب های نیلگون خلیج فارس قرار گرفته تا همزمان استفاده 12 نفر از این تفریح دریایی کیش امکان پذیر باشد. سرعتی که شما در این تفریح تجربه خواهید کرد بین 28 تا 62 کیلومتر می باشد.

کریزی بوت یا قایق دیوانه؟

کیبل اسکی کیش در چه مکانی برگزار می شود؟

کیبل اسکی کیش تنها در یک مکان برگزار می شود و آن هم پارک کیبل اسکی در جزیره کیش می باشد. این پارک مجهز به اسکله تفریحی کیش بسیار نزدیک بوده و استفاده از دیگر تفریحات کیش را برای گردشگران فراهم می کند. نخل های دیدنی و سر به فلک کشیده، درختان نارگیل و ... زیبایی شگفت انگیزی را به این مکان داده است.

بنانا کیش و تیوپ موزی

پارک کیبل اسکی کیش در مجاورت پلاژ آقایان قرار گرفته و پارکینگ بسیار وسیعی در دسترس کیشوندان و گردشگران تور کیش خواهد بود. پارک مذکور در ساحل شرقی جزیره قرار گرفته است. توصیه می کنیم در هتل های کیش اقامت دارید؛ حتماً سری به این پارک زده و از این تفریح دریایی لذت ببرید.

غواصی کیش و دیدن شگفتی های زیر آب

چه امکاناتی در پارک کیبل اسکی کیش وجود دارد؟

پارک کیبل اسکی کیش امکانات متنوعی را در اختیار گردشگران قرار می دهد تا رفاه و آسایش را تجربه کنند. این امکانات شامل اتاق آموزشی، فروشگاه لوازم ورزشی و آبی مخصوص این تفریح، رستوران و کافی شاپ جهت برطرف کردن نیازهای معمول و ... می شود. از مهم ترین نکته های مثبت این تفریح، می توان به استفاده آن از سن 6 سالگی تا 90 سالگی اشاره کرد.

فلای بورد، تفریح هیجان انگیز

جهت رزرو این تفریح می توانید به سایت تفریحات کیش پرشین هتل (مرجع رسمی رزرو هتل کیش و رزرو تور کیش)مراجعه کنید و علاوه بر این تفریح دریایی، دیگر تفریحات جزیره همراه تخفیف را مشاهده و رزرو کنید. لازم به ذکر است قیمت های درج شده بر روی سایت از قیمت مصوب کمتر بوده و از پرداخت هزینه مالیات بر ارزش افزوده معاف خواهید بود.

منابع :