کشتی نوید دریا کیش از لوکس ترین کشتی های تفریحی کیش است که با فضایی زیبا و مدرن همچنین امکانات فوق العاده در دو ساعت از شب برای گشت و پذیرایی از مهمانان آماده خواهد بود. این کشتی تفریحی ساخت کشور ژاپن بوده که در 3 طبقه مجزا، خدمت رسانی می کند.

کشتی تاپ تورز کیش بهترین کشتی تفریحی کیش

کشتی نوید دریا کیش با تمامی امکانات و تجهیزات در دسترس شما است که می توانید بلیط این تفریح و دیگر تفریحات کیش همراه تخفیف را با یک کلیک مشاهده نمایید. یکی از قسمت های جالب و دیدنی این کشتی تفریحی کیش، وجود نور افکن هایی قوی و زیبا است که در شب جلوه ای بی نظیر دارد.

جهت رزرو آنلاین تفریحات کیش اینجا کلیک کنید

چه خدماتی در کشتی نوید دریا کیش عرضه می شود؟

کشتی نوید دریا کیش خدمات بسیار مطلوبی را ارائه می دهد که در ادامه به آن ها اشاره می شود. این کشتی جزیره کیش در وعده شام پذیرایی مجلل و بی نظیری از میهمانان خود به عمل می آورد. این شام شامل غذای مورد علاقه ایرانی ها یعنی سبزی پلو با گوشت، جوجه و نوشابه می شود.

کشتی تفریحی امپراطور کیش و موسیقی زنده

مهمانان عزیزی که در کشتی لوکس نوید دریا جای گرفته اند می توانند ساعاتی آرام را همراه خانواده و دوستان خود سپری نمایند. در این کشتی تفریحی مانند سایر کشتی های تفریحی جزیره کیش، برنامه های سرگرم کننده ای اجرا می شود که خنده و شادی را بر لب میهمانان می نشاند.

کشتی تفریحی آرتمیس کیش و غذایی با کیفیت

از دیگر امکانات و آیتم هایی که برای مهمانان در کشتی تفریحی نوید دریا در نظر گرفته شده می توان به پارک بازی کودک برای سرگرمی اطفال اشاره کرد. کافی شاپ روی عرشه انواع نوشیدنی ها را سرو کرده و سالن فرست کلاس برای پذیرایی های خاص در دسترس می باشد.

کشتی تفریحی اوستا کیش، بهترین کشتی تفریحی کیش

سالن موسیقی با به روز ترین امکانات، سالن های وی آی پی و ... می باشد. استند آپ کمدی از دیگر ایتم های این کشتی است که توسط چهره هایی محبوب اجرا می شود. طنز های خنده دار و لطیفه ها، لبخند زیبایی را بر لبان شما مهمان خواهد کرد تا مگر ساعاتی را به دور از غم سپری کنید.

کشتی تفریحی تارا کیش را بهتر بشناسید

آیا عرشه کشتی نوید دریا وسیع است؟

این کشتی تفریحی تقریباً از عرشه نسبتاً بزرگی برخوردار است که شما می توانید به راحتی قدم بزنید و از فضای دلنشین نسیم دریا و دیدن ستارگان در شب، اوج لذت را ببرید. از دیگر برنامه های نوید دریا، لیزر شو و جنگ شادی است که برای مهمانان اجرایی فوق العاده دلنشین و انرژی پذیر خواهد بود.

کشتی تفریحی خصوصی کیش، بهترین سورپرایز

پس از اتمام این برنامه ها به برندگان مسابقه، جوایزی به رسم یادبود اهدا خواهد شد. نا گفته نماند این کشتی تمامی میهمانان خود را بیمه می کند تا در صورت اتفاق، هزینه ها پرداخت شود. جهت رزرو آنلاین تفریحات کافیست به سایت پرشین هتل مراجعه کنید.

بیشتر بخوانید :
سافاری چیست؟ اوج هیجان و لذت در سافاری کیش
کشتی آرتمیس کیش، دارای برترین رستوران دریایی
تونل وحشت سافاری کیش، تجربه ای ترسناک همراه با اوج هیجان
باگی کیش و دیدن آهوان زیبا
جنگ شبانه پازل شو کیش، پازلی گلچین شده از ستارگان
جنگ پرشین شو کیش
دینامیت شو کیش، با تجربه ترین جنگ شبانه در کیش
پینت بال کیش و جَنگی دوستانه
بانجی شوتینگ سافاری کیش و خاطره بازی اَنگِری بِردز
ترامپولین تفریحی هیجانی در سافاری کیش
عینک واقعیت مجازی سافاری کیش، فضایی واقعی در دنیای مجازی
بانجی جامپینگ چیست؟ تفریحی هیجانی یا پرشی دیوانه وار
جُنگ های شبانه کیش و ساعاتی طنز آمیز
کشتی های تفریحی جزیره کیش، خاطره ای دلنشین در دل دریا
کشتی تفریحی اوستا کیش
آیا باغ پرندگان کیش در پارک دلفین ها است؟ قیمت و تخفیف بلیط باغ پرندگان
رزرو تخفیف دار بلیط کشتی تارا کیش، یک انتخاب لوکس
کشتی امپراطور کیش، جدید ترین کشتی تفریحی کیش با تخفیف
کشتی نوید دریا کیش
کشتی تفریحی خصوصی کیش، بهترین گزینه برای سورپرایز
منابع :