کشتی تفریحی خصوصی کیش علاوه بر این که برای گشتی دریایی عالی می باشد، بهترین گزینه برای سورپرایز های ویژه و خاص می باشد. با اجاره این کشتی ها می توانید هم به صورت گروهی و به صورت انفرادی آن را اجاره نمایید. با اقامت در این کشتی بدون مزاحمت می توانید ساعات یا روزهای رویایی را سپری نمایید. جهت رزرو شناورهای تفریحی با برترین قیمت ها سایت تفریحات تخفیف خورده کیش در دسترس است.

کشتی تفریحی خصوصی کیش با امکانات رفاهی فراوان، اقامتی شبیه هتل را به شما هدیه می دهد. به این گونه که شما در این کشتی تفریحی، امکاناتی نظیر حمام، سرویس بهداشتی، اتاق خواب، آشپزخانه و ... را در اختیار خواهید داشت. یکی دیگر از محاسن این نوع کشتی در جزیره مرجانی کیش، اقامت بر روی آب های نیلگون خلیج فارس است.

کشتی تفریحی خصوصی کیش
کشتی تفریحی در آب های خلیج فارس

کشتی تفریحی خصوصی کیش را چگونه اجاره کنیم؟

کشتی تفریحی خصوصی کیش دارای قوانین خاص و مربوط به خود می باشد که در ادامه این مطلب از مجله گردشگری با آن ها اشنا خواهید شد. شاید بپرسید اجاره کشتی خصوصی توسط فرد امکان پذیر است؟ در پاسخ باید بگوییم بله این امر ممکن است. ولی شما باید گواهینامه یا لایسنس راندن قایق، کشتی یا ... را دارا باشید.

کشتی تفریحی تاپ تورز کیش، بهترین یات خصوصی

اگر گواهینامه مربوط به کشتی لوکس تفریحی خصوصی کیش را نداشتید، نگران نباشید. در این صورت یک ملوان همراه کشتی، در اختیار شما خواهد بود تا به دور دست های خلیج فارس بروید و اقامتی آرام بر روی دریا را تجربه کنید. البته ملوانی که همراه شما در دریا است، مورد اطمینان بوده و هیچ مزاحمتی برای افراد داخل کشتی نخواهد داشت.

کشتی تفریحی خصوصی کیش
نمایی از کشتی های تفریحی خصوصی

کشتی تفریحی اوستا کیش، بهترین کشتی تفریحی جزیره

چه مدارکی برای رزرو کشتی تفریحی خصوصی کیش لازم است؟

مدارکی که جهت کشتی های تفریحی لوکس خصوصی کیش به آن نیاز دارید شامل ضمانت نامه می شود که جهت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های مربوطه در سایت تماس حاصل فرمایید. مطمئن باشید زمانی که شما از این کشتی تفریحی که به نوعی شناور تفریحی هم گفته می شوند استفاده کنید، لذت بسیاری خواهید برد.

کشتی های تفریحی کیش

کشتی تفریحی خصوصی کیش
سورپرایز در کشتی تفریحی خصوصی

تفاوت میان کشتی کروز و کشتی تفریحی خصوصی چیست؟

کشتی کروز یکی از کشتی های لوکس و غول پیکر در جهان می باشد که امکاناتی فوق پیشرفته دارد. این کشتی ها به دو صورت انفرادی و گروهی قابل رزرو می باشد. در کشتی های کروز امکاناتی نظیر 2 اتاق خواب همراه با 4 تخت، آشپزخانه مجهز به یخچال، گاز، مایکروویو، سینک ظرفشویی، میز نهارخوری، مبلمان، حمام، سرویس فرنگی و ... تعبیه شده است.

کشتی تفریحی تارا و غذاهایی با کیفیت

کشتی تفریحی خصوصی کیش
کشتی تفریحی تاپ تورز کیش

در کشتی های کروز می توانید از عرشه طبقه بالا که از تجهیزاتی نظیر میز و مبلمان و سکوی شیرجه برخوردار است، شیرجه زده و در عمق دریا شنا کنید. اما در شناورهای تفریحی (کشتی تفریحی خصوصی) این امکانات حداقل بوده و تعداد کمی گردشگر درون آن می توانند اقامت داشته باشند.

کشتی تفریحی امپراطور و موسیقی زنده

کشتی تفریحی خصوصی کیش
انواع کشتی های تفریحی خصوصی کیش

یکی دیگر از تفاوت های میان کشتی تفریحی خصوصی و کشتی های کروز، قیمت آن ها است که به مراتب شناورهای تفریحی ارزان تر از کشتی های کروز هستند. این شناورهای تفریحی بهترین گزینه برای ماه عسل یا سفری رویایی هستند که می توانید از سایت پرشین هتل ( معتبر ترین سایت رزرو هتل کیش و تور کیش ) آن را با بهترین قیمت ها رزرو کرده و خانواده و دوستان خود را شگفت زده کنید.

کشتی تفریحی آرتمیس کیش و ساعاتی شاد

کشتی تفریحی خصوصی کیش
کشتی تفریحی خصوصی کیش

ناگفته نماند این کشتی های تفریحی یا هان شناورها، اجازه دارند تا 20 کیلومتر از جزیره کیش دور شوند. اگر از این حد بیشتر شود، مشمول جریمه و عواقب خواهد شد. توصیه می کنیم د این سفر تفریحی، بازدید از جزیره هندورابی را از دست نداده و از طبیعت زیبای آن عکس های خاطره انگیزی برای خود بگیرید.

منابع :