کشتی تفریحی خصوصی کیش علاوه بر این که برای گشتی دریایی عالی می باشد، بهترین گزینه برای سورپرایز های ویژه و خاص می باشد. با اجاره این کشتی ها می توانید هم به صورت گروهی و به صورت انفرادی آن را اجاره نمایید. با اقامت در این کشتی بدون مزاحمت می توانید ساعات یا روزهای رویایی را سپری نمایید. جهت رزرو شناورهای تفریحی با برترین قیمت ها سایت تفریحات تخفیف خورده کیش در دسترس است.

کشتی تفریحی خصوصی کیش با امکانات رفاهی فراوان، اقامتی شبیه به هتل را به شما هدیه می دهد. به این گونه که شما در این کشتی تفریحی، امکاناتی نظیر حمام، سرویس بهداشتی، اتاق خواب، آشپزخانه و ... را در اختیار خواهید داشت. یکی دیگر از محاسن این نوع کشتی در جزیره مرجانی کیش، اقامت بر روی آب های نیلگون خلیج فارس است.

کشتی تفریحی خصوصی کیش را چگونه اجاره کنیم؟

کشتی تفریحی خصوصی کیش دارای قوانین خاص و مربوط به خود می باشد که در ادامه مطلب با آن ها اشنا خواهید شد. شاید بپرسید اجاره کشتی خصوصی توسط فرد امکان پذیر است؟ در پاسخ باید بگوییم بله این امر ممکن است. ولی شما باید گواهینامه یا لایسنس راندن قایق، کشتی یا ... را دارا باشید.

کشتی تفریحی تاپ تورز کیش، بهترین یات خصوصی

اگر گواهینامه مربوط به کشتی لوکس تفریحی خصوصی کیش را نداشتید، نگران نباشید. در این صورت یک ملوان همراه کشتی، در اختیار شما خواهد بود تا به دور دست های خلیج فارس بروید و اقامتی آرام بر روی دریا را تجربه کنید. البته ملوانی که همراه شما در دریا است، مورد اطمینان بوده و هیچ مزاحمتی برای افراد داخل کشتی نخواهد داشت.

کشتی تفریحی اوستا کیش، بهترین کشتی تفریحی جزیره

چه مدارکی برای رزرو کشتی تفریحی خصوصی کیش لازم است؟

مدارکی که جهت کشتی های تفریحی لوکس خصوصی کیش به آن نیاز دارید شامل ضمانت نامه می شود که جهت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های مربوطه در سایت تماس حاصل فرمایید. مطمئن باشید زمانی که شما از این کشتی تفریحی که به نوعی شناور تفریحی هم گفته می شوند استفاده کنید، لذت بسیاری خواهید برد.

کشتی های تفریحی کیش

تفاوت میان کشتی کروز و کشتی تفریحی خصوصی چیست؟

کشتی کروز یکی از کشتی های لوکس و غول پیکر در جهان می باشد که امکاناتی فوق پیشرفته دارد. این کشتی ها به دو صورت انفرادی و گروهی قابل رزرو می باشد. در کشتی های کروز امکاناتی نظیر 2 اتاق خواب همراه با 4 تخت، آشپزخانه مجهز به یخچال، گاز، مایکروویو، سینک ظرفشویی، میز نهارخوری، مبلمان، حمام، سرویس فرنگی و ... تعبیه شده است.

کشتی تفریحی تارا و غذاهایی با کیفیت

در کشتی های کروز می توانید از عرشه طبقه بالا که از تجهیزاتی نظیر میز و مبلمان و سکوی شیرجه برخوردار است، شیرجه زده و در عمق دریا شنا کنید. اما در شناورهای تفریحی (کشتی تفریحی خصوصی) این امکانات حد اقل بوده و تعداد کمی گردشگر درون آن می توانند اقامت داشته باشند.

کشتی تفریحی امپراطور و موسیقی زنده

یکی دیگر از تفاوت های میان کشتی تفریحی خصوصی و کشتی های کروز، قیمت آن ها است که به مراتب شناورهای تفریحی ارزان تر از کشتی های کروز هستند. این شناورهای تفریحی بهترین گزینه برای ماه عسل یا سفریرویایی هستند که می توانید از سایت تفریحات پرشین آن را با بهترین قیمت ها رزرو کرده و خانواده و دوستان خود را شگفت زده کنید.

کشتی تفریحی آرتمیس کیش و ساعاتی شاد

ناگفته نماند این کشتی های تفریحی یا هان شناورها، اجازه دارند تا 20 کیلومتر از جزیره کیش دور شوند. اگر از این حد بیشتر شود، مشمول جریمه و عواقب خواهد شد. توصیه می کنیم د این سفر تفریحی، بازدید از جزیره هندورابی را از دست نداده و از طبیعت زیبای آن عکس های خاطره انگیزی برای خود بگیرید.

بیشتر بخوانید :
سافاری چیست؟ اوج هیجان و لذت در سافاری کیش
کشتی آرتمیس کیش، دارای برترین رستوران دریایی
تونل وحشت سافاری کیش، تجربه ای ترسناک همراه با اوج هیجان
باگی کیش و دیدن آهوان زیبا
جنگ شبانه پازل شو کیش، پازلی گلچین شده از ستارگان
جنگ پرشین شو کیش
دینامیت شو کیش، با تجربه ترین جنگ شبانه در کیش
پینت بال کیش و جَنگی دوستانه
بانجی شوتینگ سافاری کیش و خاطره بازی اَنگِری بِردز
ترامپولین تفریحی هیجانی در سافاری کیش
عینک واقعیت مجازی سافاری کیش، فضایی واقعی در دنیای مجازی
بانجی جامپینگ چیست؟ تفریحی هیجانی یا پرشی دیوانه وار
جُنگ های شبانه کیش و ساعاتی طنز آمیز
کشتی های تفریحی جزیره کیش، خاطره ای دلنشین در دل دریا
کشتی تفریحی اوستا کیش
آیا باغ پرندگان کیش در پارک دلفین ها است؟ قیمت و تخفیف بلیط باغ پرندگان
رزرو تخفیف دار بلیط کشتی تارا کیش، یک انتخاب لوکس
کشتی امپراطور کیش، جدید ترین کشتی تفریحی کیش با تخفیف
کشتی نوید دریا کیش
کشتی تفریحی خصوصی کیش، بهترین گزینه برای سورپرایز
منابع :