کریزی بوت یکی از تفریحات آبی کیش است که بسیار هیجان انگیز و جذاب می باشد. در جزیره کیش به این قایق، قایق دیوانه می گویند. این قایق تندرو با سرعت بالایی که دارد هیجان منحصر به فردی را به سر نشینان خود منتقل می کند که باعث بالا رفتن آدرنالین خون آن ها می شود.

پاراسل کیش و معلق میان دریا و آسمان

پس از سوار شدن قایق دیوانه و حرکت بر روی دریا، متوجه سرعت بالای آن و هیجان ناشی از پرش روی موج های دریا خواهید شد. چقدر شگفت انگیز و بی نظیر است که موج ها به کف قایق برخورد می کنند و شما ترس افتادن در آب را دارید. البته نگران نباشید چون جلیقه نجات شما را از غرق شدن مصون می دارد.

بنانا و تیوپ سواری موزی

کریزی بوت و سرعتی بالا

سرعت بالای قایق دیوانه باعث پرش از روی یک موج بر روی موج دیگر می شود. همچنین هنگامی که با سرعت دیوانه وار در حال دور زدن هستین لذت و هیجان وصف نشدنی را تجربه خواهید کرد که هیچ کجا مثلش را پیدا نمی کنید.

فلای بورد کیش و هیجان وصف نشدنی

کریزی بوت جزیره مرجانی کیش را تنها کاپیتان هایی با تجربه بالا و حرفه ای می توانند کنترل کنند. زیرا حرکت دادن و کنترل فرمان این قایق ها با سرعت بالا کار هر کسی نیست و نیاز مند افراد بسیار با تجربه ای که این کار را بارها و بارها انجام داده اند می باشد.

این قایق های دیوانه، شگفت انگیز ترین و فوق العاده ترین انتخاب برای کسانی است که علاقه مند به تفریحات آبی پر هیجان می باشند. چون به سرعت و مانورهای  هیجان انگیزی بر روی دریا مشغول نمایش می شوند و هیجانی بالا را همانند جت فلایر به کاربران انتقال می دهند.

جت اسکی و برخورد با موج ها

قایق دیوانه تجربه ای بی نظیر از ترس، هجان و لذت را برای شما به ارمغان خواهد آورد. پیشنهاد می کنم  اگر به کیش سفر کرده اید و علاقه مند به بالا رفتن آدرنالین خون در یک تفریح آبی هستید قایق های کریزی بوت را به همراه خانواده و دوستان خود حتما امتحان کنید.

غواصی کیش و دیدن آبزیان 

کریزی بوت و خاطره دوست داشتنی

زیرا این تجربه هیجان انگیز در کنار عزیزانتان بسیار لذت بخش تر خواهد شد. بدون شک قایق دیوانه خاطره ای دلنشین و به یاد ماندنی را برای شما رقم خواهد زد که دلتان می خواهد هر چند وقت یکبار از سواری بر این قایق لذت ببرید. جهت رزرو این تفریح در جزیره کیش و دیگر تفریحات کیش با تخفیف، سایت پرشین هتل در دسترس شما است.

منابع :