پرشین شو کیش یکی از بهترین و معروف ترین تفریحات کیش به حساب می آید که طرفداران زیادی را به سمت خود جذب کرده است. این جنگ بی نظیر اولین نمایش جنگ شبانه در جزیره مرجانی کیش به حساب می آید که مورد استقبال بسیاری از گردشگران تور کیش قرار گرفته و محبوبیت زیادی دارد. همین موضوع باعث شده تا در این مطلب از مجله گردشگری پرشین هتل به شرح آن بپردازیم.

پرشین شو کیش مناسب برای تمامی گروه های سنی می باشد که می توانند با نمایش های مختلف و جذاب، شادی را برای آن ها به ارمغان آورد. شما می توانید به همراه خانواده و دوستان عزیز خود شبی خاطره انگیز را رقم بزنید و از آن لذت ببرید. در جنگ شبانه پرشین شو شما تماشاگر نمایش هایی نظیر نمایش کمدی از موضوعات روز جهان خواهید بود.

جنگ ستارگان کیش و اکبر اقبالی

آیتم های جنگ پرشین شو کیش

پرشین شو آیتم هایی نظیر نمایش های آکروباتیک، مسابقات مختلف، تقلید صدا، لیزر شو، شوی بلک لایت، شعبده بازی و ... دارد. این همه تنوع سبب می شود تا شما حوصله تان سر نشود و لحظه هایی متنوع را تجربه کنید. پیشنهاد می کنیم برای سپری کردن ساعاتی با خنده، حتما رزرو بلیط جنگ شبانه پرشین شو را با تخفیف ویژه از دست ندهید.

مراکز تفریحی و گردشگری کیش

پرشین شو کیش در ساعات مختلفی از شب و در سانس های مختلف اجرا می شود که نیازمند انرژی بسیاری، از تماشاگر می باشد. این امر به خاطر این است که در نیمه های شب بتوانند به تماشای هنرمندی های فوق العاده در این اجراهای متنوع و جذاب بپردازند. ساعات اجرا این جنگ شبانه، از  ساعت 8 شب شروع می شود. اما ممکن است برخی مواقع 11 شب و 12 شب برگزار شود.

دینامیت شو کیش، بمب خنده

شما می توانید با همراهی گروه خود یکی از ساعات اجرا را برای تماشا انتخاب کنید. لازم به ذکر است که شو های مختلف در ساعات متنوع با اجرا و سالن جداگانه برگزار خواهد شد که تاکید می کنیم در خرید و رزرو بلیط خود حتماً دقت لازم را انجام دهید تا مطابق با میل و سلیقه گروه شما باشد.

جنگ پرشین شو با تخفیف ویژه!!!

تعجب نکنید، با خرید اینترنتی بلیط پرشین شو از https://www.epersianhotel.com/entertainment/kish می توانید با قیمتی ویژه بلیط این جنگ را تهیه نمایید. به این صورت که با یک کلیک وارد صفحه تفریحات سای پرشین هتل ( مرجع رسمی تور کیش و هتل کیش) می شوید، سپس تفریحات کیش را انتخاب می نمایید. بعد در قسمت جستجو، کلمه جنگ شبانه را تایپ می کنید. مانند عکس بعد از انجام مراحل ذکر شده تمامی جنگ های شبانه از جمله جنگ پرشین شو ، جنگ ستارگان و ... برای شما به نمایش در خواهد آمد.

جنگ های شبانه کیش و تفریح خانوادگی

جنگ پرشین شو کیش
جنگ پرشین شو کیش

سپس با وارد کردن شماره همراه، نام و انتخاب سانس مورد نظر، خرید خود را نهایی کنید. یکی از بهترین مزایای رزرو آنلاین تفریحات این است که می توانید با قیمتی ارزان تر و بدون اتلاف وقت آن را تهیه نمایید.

پازل شو کیش و قهقهه هایی مداوم

منابع :