پدل بورد کیش یکی از تفریحات آبی کیش است که تجربه ای خاص را در جزیره کیش برای شما رقم می زند. چرا که باید قایق سواری را به صورت شگفت انگیزی امتحان کنید. بله در این تفریح برخلاف دیگر قایق ها، باید ایستاده پارو بزنید. پدل بورد در دو نوع قایق شکل گرفته که تفاوت زیادی با دیگر قایق ها دارند. همین الان رزرو این تفریح کیش همراه تخفیف ویژه را رزرو کنید.

نشستن بر روی تخته های پدل بورد و پارو زدن روی آب های زلال نیلگول خلیج فارس بی نظیر است. حتی می توانید زمانی که به عمق بیشتر دریا رسیدید، ماهی ها یا دلفین های بازیگوش را از نزدیک ببینید. حتی قدرت این را دارید که به آن ها دست بزنید و با آن ها مشغول بازی شوید.

تفاوت قایق های پدل بورد با دیگر قایق ها چیست؟

پدل بورد شبیه به تخته بوده که تنها یک نفر می تواند به صورت ایستاده یا نشسته از آن استفاده کند. همچنین زمانی که نوع ایستاده این تفریح را انتخاب کرده اید، باید با پاروهای بلند به پارو زدن اقدام کنید. این ممکن است کمی برایتان مشکل باشد پس طبق تذکرات لیدرتان عمل کنید. نوع دیگر آن به صورت نشسته با پاروهای کوتاه تر می باشد. اگر به همراه خود کودک دارید می توانید فرزندتان را در لبه ی قایق بگذارید تا تعادل کافی برقرار شود.

مقاله مرتبط: پاراسل چیست؟ باید ها و نباید ها درباره پاراسل

ساختار و فواید پدل بورد را بشناسید

ساختار پدل بورد از پی وی سی بوده که بسته به مواد افزودنی فایبرگلاس، فایبرکربن و چوب گامبویا شکل می گیرد. ترکیب این مواد سبب می شود این قایق، تعادل خود را روی آب بهتر حفظ کند. این تفریح با توجه به هیجان بالایی که دارد برای قلب و پمپاژخون در رگ ها بسیار مفید است.

همچنین برای تقویت عضله بدن، آرامش اعصاب و تمرکز ذهن فواید بسیار زیادی دارد. بعضی از افراد که علاقمند به یوگا هستند با توجه به آرامشی که دریا دارد، ترجیح می دهند سوار این قایق ها شده تا تمرکز بیشتری داشته باشند. با توجه به محکم بودن تخته های پدل بورد و افراد مجربی که در شنا مهارت بالایی دارند، امنیت کافی برای این تفریح دریایی وجود دارد.

خواهید پسندید: شاتل کیش، تفریحی خانوادگی

خرید بلیت پدل بورد کیش همراه قیمتی استثنایی و نکات مهم

جهت خرید و رزرو بلیط پدل بورد کیش با قیمتی فوق العاده، پرشین هتل در دسترس شما است. برای راحت تر رزرو کردن بلیت این تفریح آبی در کیش، بهتر است به سایت تفریحات کیش مراجعه کرده و با تخفیف های ویژه رزرو بلیط این تفریح را دریافت نمایید. در ادامه با نکته های مهم این تفریح دریایی آشنا خواهید شد تا در صورت انجام دادن این تفریح مشکلی پیش نیاید.

نکته اول: استفاده از جلیقه نجات الزامی است.

نکته دوم: گوش دادن به تذکرات و آموزش های مربی قبل از سوار شدن پدل بورد.

نکته سوم: قایق سواری تنها در محدوده آب هایی که مخصوص پدل بورد سواری است.

ناگفته نماند برای بانوان هیچ محدودیتی وجود ندارد و خیلی راحت می توانند اقدام به این تفریح کنند.

منابع :