پدل بورد کیش یکی از تفریحات آبی کیش است که تجربه‌ای خاص را در جزیره کیش برای شما رقم می‌زند. چرا که باید قایق سواری را به صورت شگفت انگیزی امتحان کنید. بله در این تفریح برخلاف دیگر قایق‌ها، باید ایستاده پارو بزنید. پدل بورد در دو نوع قایق شکل گرفته که تفاوت زیادی با دیگر قایق‌ها دارند. همین الان رزرو این تفریح کیش همراه تخفیف ویژه را رزرو کنید.

پدل بورد کیش
محدود نبودن پدل بورد کیش

نشستن بر روی تخته‌های پدل بورد و پارو زدن روی آب‌های زلال نیلگول خلیج فارس بی‌نظیر است. حتی می‌توانید زمانی که به عمق بیشتر دریا رسیدید، ماهی‌ها یا دلفین‌های بازیگوش را از نزدیک ببینید. حتی قدرت این را دارید که به آن‌ها دست بزنید و با آن‌ها مشغول بازی شوید.

پاراسل کیش چیست؟ باید ها و نباید ها درباره پاراسل

پدل بورد کیش
تفریح پدل بورد کیش در کلوپ مارینا

تفاوت قایق پدل بورد کیش با دیگر قایق ها چیست؟

پدل بورد کیش شبیه به تخته بوده که تنها یک نفر می‌تواند به صورت ایستاده یا نشسته از آن استفاده کند. همچنین زمانی که نوع ایستاده این تفریح را انتخاب کرده‌اید، باید با پاروهای بلند به پارو زدن اقدام کنید. این ممکن است کمی برایتان مشکل باشد پس طبق تذکرات لیدرتان عمل کنید. نوع دیگر آن به صورت نشسته با پاروهای کوتاه تر می باشد. اگر به همراه خود کودک دارید می توانید فرزندتان را در لبه ی قایق بگذارید تا تعادل کافی برقرار شود.

پدل بورد کیش
استفاده بانوان از پدل بورد کیش

ساختار و فواید پدل بورد کیش

ساختار پدل بورد از پی وی سی بوده که بسته به مواد افزودنی فایبرگلاس، فایبرکربن و چوب گامبویا شکل می گیرد. ترکیب این مواد سبب می شود این قایق، تعادل خود را روی آب بهتر حفظ کند. این تفریح با توجه به هیجان بالایی که دارد برای قلب و پمپاژخون در رگ‌ها بسیار مفید است.

پدل بورد کیش
آموزش ستفاده از پدل بورد

همچنین برای تقویت عضله بدن، آرامش اعصاب و تمرکز ذهن فواید بسیار زیادی دارد. بعضی از افراد که علاقمند به یوگا هستند با توجه به آرامشی که دریا دارد، ترجیح می‌دهند سوار این قایق‌ها شده تا تمرکز بیشتری داشته باشند. با توجه به محکم بودن تخته‌های پدل بورد و افراد مجربی که در شنا مهارت بالایی دارند، امنیت کافی برای این تفریح دریایی وجود دارد.

شاتل کیش، تفریحی خانوادگی

پدل بورد کیش
دیدن زیبایی و حس آرامش دریا

خرید بلیت پدل بورد کیش همراه قیمتی استثنایی و نکات مهم

جهت خرید و رزرو بلیط پدل بورد کیش با قیمتی فوق العاده، پرشین هتل (پرتال رسمی رزرو هتل کیش و رزرو تور کیش) در دسترس شما است. برای راحت تر رزرو کردن بلیت این تفریح آبی در کیش، بهتر است به سایت تفریحات کیش مراجعه کرده و با تخفیف های ویژه رزرو بلیط این تفریح را دریافت نمایید. در ادامه با نکته های مهم این تفریح دریایی در مجله گرشگری آشنا خواهید شد تا در صورت انجام دادن این تفریح مشکلی پیش نیاید.

قوانین پدل بورد کیش

نکته اول: استفاده از جلیقه نجات الزامی است.

پدل بورد کیش
استفاده بانوان از پدل بورد کیش

نکته دوم: گوش دادن به تذکرات و آموزش های مربی قبل از سوار شدن پدل بورد.

نکته سوم: قایق سواری تنها در محدوده آب هایی که مخصوص پدل بورد سواری است.

ناگفته نماند برای بانوان هیچ محدودیتی وجود ندارد و خیلی راحت می توانند اقدام به این تفریح کنند.

منابع :