هاپ آن و هاپ آف کیش نام اتوبوس هایی هستند که به تازگی در جزیره کیش مورد بهره برداری قرار گرفته اند و زمان زیادی از راه اندازی آن ها نمی گذرد. این اتوبوس های خاص، جهت گشت و گذار در دور جزیره و بازدید از اماکن مهم احداث شده اند که می توانند بهترین شرایط برای یک دور جزیره خاطره انگیز با همراهان را فراهم کنند. پس با خواندن این مطلب از مجله گردشگری پرشین هتل می توانید اطلاعات دقیقی را به دست آورید.

تلفن رزرو با تخفیف 09151113211

اتوبوس هاپ آن هاپ آف کیش با شکلی متفاوت 

هاپ آن و هاپ آف کیش همانطور که گفته شد به عنوان اتوبوس هایی خاص شناخته می شوند که شکل آن ها نیز از دیگر اتوبوس های معمولی متفاوت می باشد. این اتوبوس ها دارای دو بخش هستند که به طبقه بالایی و پایینی تقسیم بندی می شوند. طبقه بالایی اتوبوس به صورت روباز و بدون سقف می باشد که می توانند لذت گشت در جزیره را برای سر نشینان دو چندان کنند؛ اینگونه تمامی مسافران و گردشگران تور کیش می توانند از مشاهده طول راه به راحتی لذت ببرند.

باغ پرندگان کیش را بهتر بشناسید

هاپ آن و هاپ آف کیش
هاپ آن و هاپ آف کیش در ورودی هتل داریوش کیش

جهت خرید تفریحات کیش کلیک کنید

اتوبوس های هاپ آن و هاپ آف کیش به صورت روباز با سرمایه گذاری جناب آقای امیر غفار پور در این جزیره احداث گردید که خود نیز به عنوان مدیر عامل این مجموعه، توضیحاتی درباره نحوه برخورداری از آن ها را بیان کرده است. اگر شما نیز علاقه مند به گشت با اتوبوس روباز در هوای دلنشین جزیره کیش هستید، این مطلب پرشین هتل را تا انتها دنبال کنید. 

شرایط استفاده از اتوبوس هاپ آن هاپ آف کیش

برای استفاده از اتوبوس های هاپ آن و هاپ آف کیش کافی است تا ابتدا بلیط این اتوبوس ها را از دکه های قرار داده شده خریداری نمایید. هر بلیط برای 48 تا 72 ساعت اعتبار دارد که با خریداری یک بلیط می توانید برای هر تعداد دفعات در زمان درج شده از این اتوبوس ها استفاده کنید.

هاپ آن و هاپ آف کیش
هاپ آن و هاپ آف کیش

مطالبی درباره پارک دلفین های کیش

با وجود زمان تایین شده برای استفاده از اتوبوس های هاپ آن هاپ آف کیش، شما می توانید به دلخواه خود برنامه سفر را تنظیم کرده و به همراه تور، بهترین زمان ممکن برای گشت دور جزیره را انتخاب کنید. البته ناگفته نماند که اکنون تعداد این اتوبوس ها به 2 عدد محدود می باشد و در 20 اسفند ماه نیز فعالیت خود را آغاز خواهند کرد. 

هاپ آن و هاپ آف کیش
جدید ترین اتوبوس های تفریحی به نام هاپ آن و هاپ آف

مسیر گشت اتوبوس های هاپ آن و هاپ آف کیش 

هم اکنون و درحال حاضر هاپ آن و هاپ آف کیش دارای تنها یک مسیر مشخص می باشند که در آینده به این مسیر ها افزوده خواهد شد. این مسیر در ایستگاه هایی همچون مرکز جزیره، اسکله تفریحی، دامون ساحلی، شهر زیر زمینی کاریز، درخت سبز و شهر تاریخی حریره، بندر تاریخی و جاده جهان، اسکله میرمهنا، سفین قدیم، هتل دریایی ترنج، کلبه هور، تم پارک ژوراسیک و .... توقف می کند.

هاپ آن و هاپ آف کیش
هاپ آن و هاپ آف جزیره کیش در فرودگاه

از دیگر توقف گاه های اتوبوس های هاپ آن و هاپ آف می توان به ایستگاه کشتی یونانی، بومگردی باغو، پاک آبی اوشن، پارک دلفین ها، پارک دلفین ها، ساحل نیلوفر، ساحل سیمرغ، ساحل مارینا، ساحل مرجان، کوروش برند سنتر، هتل داریوش، هتل ارم و میدان پردیس اشاره نمود. ضمن اینکه اگر در یکی از هتل های کیش در نزدیکی ایستگاه های این اتوبوس ها اقامت داشته باشید به راحتی می توانید در کمترین زمان از آن ها استفاده کنید.

رزرو تور کیش با بهترین قیمت

هاپ آن و هاپ آف کیش
هاپ آن و هاپ آف در کیش

با یک کلیک اطلاعات کامل پارک آبی اوشن را به دست آورید

مسافران محترم هاپ آن و هاپ آف کیش می توانند به مدت زمان تایین شده با توقف در ایستگاه های آن، اتوبوس را ترک کرده و به قدم زدن و بازدید از مکان مورد نظر بپردازند و پس از اتمام زمان برای همراهی ادامه مسیر، به اتوبوس بازگردند. لازم به ذکر است که این نوع اتوبوس ها، تنها یک تور ساده را تشکیل نمی دهند، بلکه همراه با سرنشینان لیدر هایی مسلط به سه زبان فارسی، انگلیسی و عربی تور را هدایت خواهند کرد و در طول سفر نیز به معرفی اماکن دیدنی می پردازند.

بیشتر بخوانید :
منابع :