عینک واقعیت مجازی وسیله ای است که در آن بشر سعی نموده تا مرز های بین فضای مجازی و واقعی را بردارد. همین امر موجب شده تا فضایی هیجان انگیز برای تماشاگران همانند تونل وحشت و بانجی جامپینگ ایجاد شود. صحنه هایی باور نکردنی اما شبهه واقعی را در مقابل چشمانتان با این عینک خواهید دید. این هیجان حسی فوق العاده را به شما منتقل خواهد کرد. برای رزرو این تفریح لازم است پکیج کودک یا نوجوان سافاری کیش را از رزرو تفریحات کیش با تخفیف خریداری نمایید.

باگی کیش بهترین تفریح برای نوجوانان

عینک واقعیت مجازی به تنهایی نمی تواند فضای مجازی را برای شما تبدیل به واقعیت کند. بنابر این برای تکمیل این فضا نیاز به فیلم های 3d یا همان به اصطلاح چند بعدی است. شما می توانید با قرار دادن عینک بر روی چشمانتان و دیدن صفحه نمایش گر چند بعدی به عمق فیلم رفته و خود را در آن احساس کنید.

پینت بال و جنگی دوستانه

عینک واقعیت مجازی سافاری کیش و حرکاتی خنده دار

جالبی عینک واقعیت مجازی این جا است که با قرار گرفتن در این فضا به طور ناخوداگاه حرکات و واکنش هایی نسبت به فضایی که در آن قرار گرفته اید انجام می دهید. این حرکات برای کسانی که شما را تماشا می کنند خنده دار به نظر می رسد، اما از چیزی که شما می بینید بی خبرند. همانگونه که این عینک بدون فیلم های چند بعدی بدون استفاده است، فیلم های چند بعدی هم با نبود عینک ذکر شده بالا استفاده می مانند.

بانجی شوتینگ و بازی انگری برد

عینک واقعیت مجازی یکی از آیتم های موجود در مجموعه سافاری کیش است. این آیتم محبوبیت زیادی پیدا کرده و کمتر کسی پس از مراجعه به این مجموعه فوق العاده، این بخش را از دست خواهد داد. حتی گفته شده است کسانی که به تماشا از این بخش پرداخته اند به هنگام دیدن فیلم بر روی زمین دراز کشیده و واکنش هایی عجیب از خود نشان می دهد.

ترامپولین و نمایش قدرت عضلات

این امر نشان دهنده این است که افراد غرق در فیلم شده و از جو اطراف خود بی خبر هستند. پیشنهاد می کنیم در تور کیش اگر پارس سافاری را به عنوان مقصدی برای تفریح خود انتخاب کردید، آیتم عینک واقعیت مجازی را از دست ندهید. زیرا پس از امتحان این تجربه و قرار گرفتن در این فضای منحصر به فرد چنان در عمق آن غرق خواهید شد که حتی واکنش های خود را باور نخواهید کرد.

بیشتر بخوانید :
سافاری چیست؟ اوج هیجان و لذت در سافاری کیش
کشتی آرتمیس کیش، دارای برترین رستوران دریایی
تونل وحشت سافاری کیش، تجربه ای ترسناک همراه با اوج هیجان
باگی کیش و دیدن آهوان زیبا
جنگ شبانه پازل شو کیش، پازلی گلچین شده از ستارگان
جنگ پرشین شو کیش
دینامیت شو کیش، با تجربه ترین جنگ شبانه در کیش
پینت بال کیش و جَنگی دوستانه
بانجی شوتینگ سافاری کیش و خاطره بازی اَنگِری بِردز
ترامپولین تفریحی هیجانی در سافاری کیش
عینک واقعیت مجازی سافاری کیش، فضایی واقعی در دنیای مجازی
بانجی جامپینگ چیست؟ تفریحی هیجانی یا پرشی دیوانه وار
جُنگ های شبانه کیش و ساعاتی طنز آمیز
کشتی های تفریحی جزیره کیش، خاطره ای دلنشین در دل دریا
کشتی تفریحی اوستا کیش
آیا باغ پرندگان کیش در پارک دلفین ها است؟ قیمت و تخفیف بلیط باغ پرندگان
رزرو تخفیف دار بلیط کشتی تارا کیش، یک انتخاب لوکس
کشتی امپراطور کیش، جدید ترین کشتی تفریحی کیش با تخفیف
کشتی نوید دریا کیش
کشتی تفریحی خصوصی کیش، بهترین گزینه برای سورپرایز
منابع :