شاتل به یک نوع تیوپ بادی بزرگ گفته می شود که در سایزهای مختلف وجود دارد. این تیوپ توسط طناب هایی مخصوص به قایق های تندرو وصل می شوند. امکان سوار شدن یک تا هفت نفر در تیوپ سواری فراهم می باشد. وقتی علاقه مندان بر روی این تشک بادی سوار می شوند، قایق تندرو به وسیله طناب تشک را به این طرف و آن طرف می کشد. همین امر باعث تکان های بسیاری می شود که همین موجب هیجان بسیار می شود.

شاتل کیش یکی از تفریحات خانوادگی محبوب نزد گردشگران تور کیش است که از قیمتی مناسب نیز برخوردار می باشد. لازم به ذکر است هر چقدر تعداد نفرات سوار بر تیوپ کمتر باشد، هیجان ناشی از تکان ها و سرعت تیوپ بیشتر خواهد بود و شما لذت بیشتری از تیوپ سواری در جزیره زیبای کیش تجربه خواهید کرد.

شاتل
شاتل سواری و اوج هیجان

شاتل سواری کیش، تفریحی ایمن

shatel تفریحی منحصر به فرد و مناسب برای کسانی است که علاقه مند به بالا رفتن آدرنالین خون خود هستند و می خواهند اوج هیجان و لذت را تجربه کنند. هیجان بالای این تفریح روی آب، به دلیل تکان ها و سرعت بالا و پایینی است که تیوپ بادی ایجاد می کند. ممکن است در حال دور زدن قایق های تندرو، شما درون آب سقوط کنید، اما جای هیچگونه نگرانی  وجود ندارد. زیرا تمامی نکات ایمنی و تمامی تجهیزات ایمنی در نظر گرفته شده است.

شاتل
نمای دیگری از تفریح هیجان انگیز شاتل

مطمئناً خواهید پسندید: مراکز تفریحی و گردشگری کیش

تمام این سقوط ها و دیگر اتفاقاتی که می افتد، کاملا برنامه ریزی شده بوده که توسط ناخدای قایق های تندرو اعمال می شود. ناخدا این اتفاقات را عمداً انجام می دهد تا سر نشینان لذت بیشتری از این تفریح ایمن ببرند. این اتفاقات از ویژگی های تیوپ سواری محسوب می شود. امروزه به دلیل استقبال زیاد گردشگران و عموم مردم از این تفریح هیجان انگیز و منحصر به فرد؛ تیوپ سواری از انواع مختلفی تشکیل شده که شامل تک نفره، سه نفره، پنج و هفت نفره و ... می شود.

شاتل
شاتل تفریحی گروهی در کیش

قیمت شاتل کیش چقدر است و در چه مکانی برگزار می شود؟

قیمت این تفریح کیش از دیگر تفریحات کیش قیمتی ارزان تر دارد و همین علت سبب شده تا محبوبیتی دوچندان نزد گردشگران تور کیش پیدا کند. البته در سایت پرشین هتل که مرجع کامل رزرو هتل و رزرو تور و رزرو تفریحات با تخفیف ویژه در کیش است؛ می توانید با قیمتی بسیار استثنایی تفریحات را تهیه نمایید.

اسکله تفریحی جزیره کیش، مهم ترین مامن برگزاری تفریحات آبی در جزیره کیش است که تیوپ سواری نیز در آن انجام می شود. البته در برخی سواحل جزیره مرجانی کیش هم این تفریح خانوادگی برگزار می گردد که در ادامه مطلب به آن اشاره می شود. توصیه ما به شما برای یک تفریح خانوادگی و قیمت مناسب، shatel سواری است.

شاتل
شاتل سواری 2 نفره

ساحل سیمرغ کیش: این ساحل در شرق جزیره زیبا و مرجانی کیش و در مجاورت ساحل مرجان واقع شده است. شاتل یا همان تیوپ سواری روی آب های مرجانی در این ساحل نیز لذتی مضاعف را به شما می دهد. زیرا این ساحل غنی از مرجان های زنده می باشد که همین دلیل باعث جذب افراد زیادی شده است.

منابع :