شاتل کیش یکی از تفریحات قیمت مناسب جزیره کیش است که خواهان بسیاری دارد. شاتل به یک نوع تیوپ بادی بزرگ گفته می شود که در سایزهای مختلف وجود دارد. این تیوپ توسط طناب هایی مخصوص به قایق های تندرو وصل می شوند.

امکان سوار شدن یک تا هفت نفر در شاتل کیش فراهم می باشد. وقتی علاقه مندان بر روی این تشک بادی سوار می شوند، قایق تندرو به وسیله طناب تشک را به این طرف و آن طرف می کشد. همین امر باعث تکان های بسیاری می شود که همین موجب هیجان بسیار می شود.

معرفی بهترین مراکز تفریحی و گردشگری کیش

شاتل کیش یکی از تفریحات خانوادگی محبوب نزد گردشگران تور کیش است که از قیمتی مناسب نیز برخوردار می باشد. لازم به ذکر است هر چقدر تعداد نفرات سوار بر تیوپ کمتر باشد، هیجان ناشی از تکان ها و سرعت تیوپ بیشتر خواهد بود و شما لذت بیشتری از تیوپ سواری در جزیره زیبای کیش تجربه خواهید کرد.

شاتل
شاتل سواری و اوج هیجان

شاتل کیش، تفریحی ایمن

شاتل کیش تفریحی منحصر به فرد و مناسب برای کسانی است که علاقه مند به بالا رفتن آدرنالین خون خود هستند و می خواهند اوج هیجان و لذت را تجربه کنند. هیجان بالای این تفریح روی آب، به دلیل تکان ها و سرعت بالا و پایینی است که تیوپ بادی ایجاد می کند. ممکن است در حال دور زدن قایق های تندرو، شما درون آب سقوط کنید، اما جای هیچگونه نگرانی  وجود ندارد. زیرا تمامی نکات ایمنی و تمامی تجهیزات ایمنی در نظر گرفته شده است.

بنانا کیش چیست؟

شاتل
نمای دیگری از تفریح هیجان انگیز شاتل کیش

تمام این سقوط ها و دیگر اتفاقاتی که در شاتل کیش می افتد، کاملا برنامه ریزی شده بوده که توسط ناخدای قایق های تندرو اعمال می شود. ناخدا این اتفاقات را عمداً انجام می دهد تا سر نشینان لذت بیشتری از این تفریح ایمن ببرند. این اتفاقات از ویژگی های تیوپ سواری محسوب می شود. امروزه به دلیل استقبال زیاد گردشگران و عموم مردم از این تفریح هیجان انگیز و منحصر به فرد؛ تیوپ سواری از انواع مختلفی تشکیل شده که شامل تک نفره، سه نفره، پنج و هفت نفره و ... می شود.

غواصی کیش و دیدن ماهی های کوچک

شاتل
شاتل تفریحی گروهی در کیش

قیمت شاتل کیش چقدر است و در چه مکانی برگزار می شود؟

قیمت شاتل کیش از دیگر تفریحات کیش همچون پارک آبی اوشن کیش، فلای بورد کیش، جت اسکی کیش، پدل بورد کیش و ... ارزان تر است و همین علت سبب شده تا محبوبیتی دوچندان نزد گردشگران تور کیش پیدا کند. البته در سایت پرشین هتل که مرجع کامل رزرو هتل و رزرو تور و رزرو تفریحات با تخفیف ویژه در کیش است؛ می توانید با قیمتی بسیار استثنایی تفریحات را تهیه نمایید.

اسکله تفریحی کیش، مهم ترین مکان برگزاری تفریحات آبی در جزیره کیش است که تیوپ سواری نیز در آن انجام می شود. البته در برخی سواحل کیش هم این تفریح خانوادگی برگزار می گردد که در ادامه مطلب به آن اشاره می شود. توصیه ما به شما برای یک تفریح خانوادگی و قیمت مناسب، شاتل کیش است.

شاتل
شاتل کیش و سواری 2 نفره

ساحل سیمرغ کیش

این ساحل در شرق جزیره زیبا و مرجانی کیش و در مجاورت ساحل مرجان واقع شده است. شاتل یا همان تیوپ سواری روی آب های مرجانی در این ساحل نیز لذتی مضاعف را به شما می دهد. زیرا این ساحل غنی از مرجان های زنده می باشد که همین دلیل باعث جذب افراد زیادی شده است.

ساحل مرجان کیش

ساحل مرجان کیش زیبا ترین ساحل جزیره است که انواع تفریحات آبی در آن برگزار می شود. ساحل مرجان کیش دارای امکانات رفاهی بسیار خوبی است که اگر به قصد ریلکس کردن هم بروید، باز هم مکانی ایده آل به شمار می رود.

سخن پایانی درباره شاتل کیش

اگر شما هم قصد رزرو بلیط شاتل کیش با تخفیف ویژه را دارید، بهتر است به سایت تفریحات کیش پرشین هتل مراجعه نمایید. همچنین علاوه بر شاتل کیش می توانید دیگر تفریحات کیش مانند جایروکوپتر، بانجی شوتیگ؛ جنگ های شبانه کیش، کشتی های تفریحی کیش و ... را با تخفیف ویژه رزرو نمایید.

منابع :