هتل شایان کیش مجموعاً دارای 191 اتاق است که سوئیت های هتل شایان کیش با دکوراسیونی شیک و مدرن آراسته شده اند. این اتاق ها با در نظر گیری تمامی امکانات رفاهی و خدمات دهی عالی، همیشه برای پذیرایی از میهمانان و گردشگران تور کیش مهیا بوده است. همین خدمات خوب سبب شده تا خاطره ای دلنشین برای تمام کسانی که این هتل کیش را به عنوان مقصدی برای اقامت و استراحت انتخاب کرده اند، رقم بخورد.

هتل شایان کیش، اتاق هایی متنوع دارد که سوئیت های هتل شایان کیش از لوکس ترین اتاق های این هتل در جزیره زیبای کیش می باشند. اکثر اتاق ها و سوئیت هایی که در این هتل قرار گرفته اند، دارای چشم اندازی زیبا به دریای نیلگون خلیج فارس و جزیره دارند. کلیه اتاق ها با دکوراسیون و چیدمانی از مدرن ترین وسایل آراسته شده اند. اتاق های دلباز، تمیز، مرتب و ... از شاخصه های سوئیت های هتل شایان کیش می باشند.

هتل شایان کیش با بالا ترین تخفیف

سوئیت های هتل شایان کیش
اتاق های هتل شایان کیش

تنوع سوئیت های هتل شایان کیش

سوئیت های هتل از گران ترین نوع اتاق ها هستند و اتاق های معمولی آن از قیمتی مناسب تر برخوردار می باشند. اتاق ها و سوئیت های این هتل شامل دو تخته، سه تخته، دوبلکس های رو به جزیره و دریا، کابانا چهار تخته و دو تخته می شود. تمامی اتاق ها دارای امکانات رفاهی بالا و مطلوب هستند که رفاه و آسایش را برای میهمانان به ارمغان می آورد.

هتل های نزدیک به اسکله در کیش را بشناسید

سوئیت های هتل شایان کیش
اتاق های جذاب هتل شایان کیش

تنوع سوئیت های هتل شایان کیش

سوئیت های این هتل از گران ترین نوع اتاق ها هستند و اتاق های معمولی آن از قیمتی مناسب تر برخوردار می باشند. اتاق ها و سوئیت های این هتل شامل دو تخته، سه تخته، دوبلکس های رو به جزیره و دریا، کابانا چهار تخته و دو تخته می شود. تمامی اتاق ها دارای امکانات رفاهی بالا و مطلوب هستند که رفاه و آسایش را برای میهمانان به ارمغان می آورد.

خواهید پسندید: امکانات هتل

سوئیت های هتل شایان کیش
دیزاینی فوق العاده از سوئیت های لوکس هتل شایان کیش

هتل شایان کیش را رزرو کنید

هتل شایان کیش در سوئیت های خود امکاناتی نظیر تلویزیون صفحه تخت، سیستم تهویه مطبوع اتاق، کولر گازی، حمام های بسیار تمیز با در نظر گرفتن تمامی نکات بهداشتی، سرویس بهداشتی فرنگی و ایرانی بسیار پاکیزه، تلفن، آباژور، یخچال همراه مینی بار (استفاده از مینی بار مشمول هزینه می شود)، اینترنت پر سرعت رایگان و ... جای هیچگونه نگرانی را برای میهمانان نمی گذارد و شما می توانید با خیالی آسوده به اقامت و استراحت در این هتل بپردازید و لذت ببرید. با یک کلیک اطلاعات بیشتری درباره هتل شایان کیش قدیمی ترین 5 ستاره جزیره به دست آورید.

سوئیت های هتل شایان کیش
راهرو هتل شایان کیش و قرار گیری اتاق ها درون آن

پلان های اتاق ها و سوئیت های هتل شایان جزیره کیش

اتاق های دو تخته: این واحد های اقامتی از دو نوع اتاق، تخت های دبل و تخت های توئین تشکیل شده اند که بعضی از آن ها دارای چشم انداز رو به دریا و جزیره هستند. بعضی دیگر از این اتاق ها چشم اندازی رو به محوطه باغ هتل دارند که فضایی دلنشین و رمانتیک را برای میهمانان به وجود می آورد. این اتاق های شیک و مدرن دارای متراژی حدود 30 متر مربع می باشند که در طبقه های دوم و سوم هتل قرار گرفته اند.

سوئیت های دوبلکس: این سوئیت های هتل شایان کیش بسیار زیبا و شیک هستند که در طبقه چهارم هتل جای گرفته اند. این سوئیت ها به صورت دو طبقه می باشند و شامل دو تخت جدا از هم در طبقه همکف و یک تخت دبل در نیم طبقه بالا می شود. مساحت این اتاق ها بیش از 15 متر می باشد. این سوئیت ها نیز مانند اتاق های دو تخته برخی رو به دریا و برخی رو به جزیره قرار گرفته اند و تعدادی از آن ها هم چشم اندازی از محوطه باغی دارند.

سوئیت های هتل شایان کیش
سوئیت های دوبلکس هتل 5 ستاره شایان کیش

سوئیت های کابانا

سوئیت های ساحلی: سوئیت های ساحلی همان سوئیت های کابانا هستند که در محوطه بیرونی و با فاصله بسیار کمی از دریا قرار گرفته اند. این ویژگی باعث جذاب تر شدن و خاص بودن این سوئیت ها در بین بقیه اتاق های هتل شایان شده است. از لحاظ ظرفیتی، سوئیت های کابانا از اتاق های 2 تخته، 3 تخته و 4 تخته تشکیل م شود. هرکدام از آنها متراژی حدود 35 متر مربع دارند. همچنین فاصله سوئیت های کابانا با لابی هتل حدود 50 متر و تا ساحل دریای نیلگون 150 متر فاصله دارد.

سوئیت های هتل شایان کیش
سوئیت های کابانا هتل شایان کیش

سوئیت های کابانا این امکان را به گردشگران تور کیش مقیم در هتل خود می دهد تا در طول شبانه روز بتوانند به ساحل مراجعه نمایند. بدون شک سوئیت های کابانا بهترین و محبوب ترین واحد اقامتی در بین اتاق های هتل است که میهمانان می توانند با انتخاب این سوئیت ها برای خود، خاطره ای ماندگار و به یاد ماندنی را به ارمغان آورند. امکانات داخل این سوئیت نیز مانند اتاق های دو تخته می باشد.

رزرو هتل شایان کیش

سوئیت های هتل شایان کیش
ویلاهای ساحلی هتل شایان کیش

ویلاهای ساحلی هتل محبوب خانواده ها

ویلاهای ساحلی: این واحد های اقامتی در کنار دریا و با فاصله بسیار کم تا محوطه هتل ساخته شده اند. این سوئیت ها دکوراسیونی زیبا داشته و فضایی نسبتاً بزرگ دارند که محبوب خانواده ها است. وجود آشپز خانه در این سوئیت ها از ویژگی های بارز آن به شمار می رود. این سوئیت ها همراه با امکانات رفاهی عالی و خدمات دهی منحصر به فرد، همیشه برای پذیرایی و اقامت میهمانان در سوئیت های هتل شایان کیش آماده می باشد.

منابع :