هتل شایان کیش، فضایی مرفه و فوق العاده را برای گردشگران و مهمانان این هتل به وجود آورده است. تمامی کسانی که این هتل را به عنوان مقصدی برای اقامت و استراحت خود انتخاب کرده اند، می توانند با خیالی راحت و آسوده از امکانات فراهم شده نهایت استفاده را ببرند.

اگر دنبال هتلی برای رفع تمامی نیاز های خود می گردید، ما هتل شایان کیش را به شما معرفی می کنیم. این هتل با قرار دادن خدمات و امکانات با کیفیت و عالی همیشه پذیرای شما عزیزان می باشد. این هتل دارای پنج ستاره می باشد که نام خودش را در لیست بهترین و بی نظیر ترین هتل های شهر گردشگری کیش قرار داده است.

اگر بخواهیم چند نمونه از امکانات هتل شایان کیش را نام ببریم، می توانیم به آرایشگاه زنانه، مردانه و باشگاه بیلیارد اشاره کنیم. همچنین دوچرخه سواری، کلوپ ورزشی، سالن بدنسازی، استخر، سونا و جکوزی، سالن ماساژ و ... از دیگر امکاناتی هستند که این هتل برای رفاه بیشتر مهمانان در خود ایجاد کرده است.

هتل شایان کیش با بالا ترین تخفیف

کلوپ ورزشی هتل شایان کیش، مکانی سرگرم کننده برای تمام گروه های سنی

کلوپ ورزشی مجموعه ای از امکانات هتل است که انواعی از بازی های سرگرم کننده و مهیج را به بهترین کیفیت در آن قرار داده اند تا مهمانان هتل بتوانند با خیالی آسوده به گذراندن اوقات فراغت خود در فضایی شاد و فوق العاده بپردازند و از آن لذت ببرند.

لازم به ذکر است مهمانانی که در هتل شایان کیش اقامت دارند می توانند برای بار اول به صورت رایگان از امکانات این کلوپ ورزشی استفاده کنند و همچنین اگر قصد دوباره استفاده کردن از این مجموعه را داشته باشند می توانند با پرداخت تنها نیمی از هزینه های تعیین شده بلیط  از این کلوپ ورزشی لذت ببرند.

سالن بدنسازی هتل شایان کیش، مکانی ایده آل برای آقایان

سالن بدنسازی هتل شایان کیش مجموعه ای بزرگ و مجهز به تمامی وسیله های بدنسازی برای آقایان می باشد. آقایانی که قصد ورزش و بدنسازی حتی در سفر دارند می توانند بدون نگرانی و با خیالی آسوده به این بخش ایجاد شده در هتل مراجعه کنند. این سالن تمامی وسیله های خود را با در نظر گرفتن ایمنی کامل و کیفیت بالا در اختیار مهمانان قرار می دهد که بدون بروز مشکلی تمامی نیاز های آن ها را فراهم کند.

مجموعه آبی از دیگر امکانات هتل شایان کیش

مجموعه آبی هتل با در نظر گرفتن تمامی نکات بهداشتی آماده ارائه خدمات به مهمانان گرامی است. این مجموعه آبی شامل سونا، جکوزی، اتاق ماساژ و ... می شود که تمامی گروه های سنی می توانند دقایق یا ساعاتی را به گذراندن وقت خود در آب بپردازند. اتاق ماساژ با مربیان با تجربه فضایی آرامش بخش را برای مهمانان به وجود آورده تا ریلکس کرده و ساعاتی آرامش بخش داتشه باشند.

هتل شایان کیش

باشگاه بیلیارد، آرایشگاه زنانه و مردانه

باشگاه بیلیارد یکی دیگر از امکانات ایجاد شده در هتل می باشد که با فضایی تقریبا بزرگ و چند میز بیلیارد آماده برای گذراندن اوقات فراغت مهمانان در این مکان است. این مکان محدودیتی ندارد و زنان و مردان می توانند به سرگرمی در آن بپردازند و لذت ببرند. لازم به ذکر است ترانسفر فرودگاهی رایگان از دیگر خدمات این هتل پنج ستاره و محبوب در جزیره کیش به حساب می آید.

خواهید پسندید: سوئیت های هتل

هتل شایان کیش

در هتل علاوه بر امکانات تفریحی و ورزشی، آرایشگاه برای زنان و مردان ایجاد کرده تا میهمانان علاوه بر اوقات فراغت خود، زمانی را برای رفع نیاز های فردی در این مکان سپری کنند. این آرایشگاه ها مجهز به تمامی خدمات و امکانات بهداشتی می باشند و در کمترین زمان ممکن شما را به فردی آراسته تبدیل خواهند کرد.

بیشتر بخوانید :
منابع :