رستوران کابان کیش یکی از رستوران های محبوب در جزیره کیش است که در زمان سفر به این جزیره، برای صرف غذا بارها به شما توسط پرشین هتل یا دیگر افراد پیشنهاد خواهد شد. سالانه افراد زیادی از خارج و داخل ایران به جزیره مرجانی کیش به منظور تفریح و سرگرمی سفر می کنند که هر کدام از نظر تغزینه ذائقه های متفاوتی دارند.

رستوران کابان کیش به عنوان یکی از رستوران ها با سبک خود در این جزیره فعالیت خود را آغاز نموده و طرفداران مخصوص به خودش را دارد. اگر قصد سفر به جزیره کیش با تور ارزان قیمت کیش را دارید، قطعا شناخت رستوران های محبوب در این جزیره می تواند شما را با نیمی از لذت سفر به این جزیره آشنا کند. پس این مقاله مجله گردشگری پرشین هتل را از دست ندهید.

رستوران ها و کافی شاپ های کیش را با یک کلیک بشناسید

منوی غذایی رستوران کابان کیش

رستوران درجه یک کابان کیش با منوی متنوع خود این امکان را برای مشتریان فراهم کرده تا بتوانند به صورت خانوادگی و جمعی از عزیزان، با ذائقه های متفاوت به صرف غذا در این رستوران بپردازند. غذاهای دریایی، ایرانی، بین المللی، فست فود و .... از جمله غذاهای تشکیل دهنده منوی رستوران هستند که با تنوع بالا در اختیار شما گردشگران گرامی قرار خواهند گرفت. 

رستورا کابان کیش
فضایی دنج در رستوران کابان کیش

تمامی غذا در منوی غذایی رستوران جذاب کابان کیش با کیفیت بالا توسط سرآشپزان حرفه ای طبخ می شوند که بدون شک طعم و رنگ آن ها نیز تازگی را نمایانگر می باشد. از جمله غذاهای موجود در منو می توان به گوشت قرمز، سفید و یا ماهی کبابی اشاره نمود. البته غذاهای ایتالیایی مانند پاستا، پیتزا و .... در این رستوران نیز حرف ندارد. در کنار غذا می توانید به عنوان پیش غذای خود سوپ، سالاد، بورانی و ... را سفارش دهید.

بهترین قیمت تور کیش در پرشین هتل

فضای داخلی به همراه تراس در رستوران کابان کیش

رستوران محبوب کابان کیش دارای فضای بسیار زیبا با چیدمان مناسب میز و صندلی های شیک است. البته این رستوران علاوه بر فضای داخلی، یک تراس را به فضای نشیمن خود اختصاص داده تا مشتریان بتوانند در فضای آزاد نیز غذای خود را صرف کنند. شما می توانید در صورت وجود ظرفیت به خواست خود هرکدام از بخش های این رستوران را برای گذراندن اوقات خود در کنار خانواده انتخاب کنید.

آشنایی با رستوران رویال استار در کیش

امکانات رستوران کابان کیش

در رستوران کابان کیش فضایی را به کافی شاپ اختصاص داده اند که به عنوان کافی شاپ کابان شناخته می شود. گردشگران می توانند برای صرف غذا در وعده ناهار شام به رستوران و برای استفاده از صبحانه و عصرانه به کافی شاپ آن مراجعه نمایند. فضای دنج به همراه منوی متنوع از دسر های خوشمزه و نوشیدنی های سرد و گرم، قطعا می تواند شما را برای لحظاتی از دغدغه های روزانه دور کند. 

رستوران کابان کیش
فضایی داخلی رستوران کابان کیش

از دیگر امکانات رستوران کابان در کیش می توان از اینترنت رایگان و پارکینگ نام برد. ضمن اینکه هتل های کیش با کیفیت بالا مانند هتل سورینت صدف کیش در نزدیکی این رستوران قرار دارند که اقامت در آن ها می تواند دسترسی آسان به رستوران محبوب را فراهم کند.
 

بیشتر بخوانید :
منابع :