رستوران پارمیس پلاس کیش به عنوان یکی از کافه رستوران های به نام در جزیره زیبای کیش پذیرای کیشوندان و گردشگران عزیز می باشد. این رستوران بهترین مکان برای صرف غذاهای متنوع و عالی می باشد که می تواند خاطره ای به یادماندنی از سفر به کیش را در کنار عزیزان رقم زند. در این مطلب از مجله گردشگری پرشین هتل قصد داریم به شرح این رستوران زیبا بپردازیم.

رستوران ها و کافی شاپ های جزیره کیش را بشناسید

فضاهای رستوران پارمیس پلاس کیش

رستوران پارمیس پلاس کیش همانطور که گفته شد به عنوان یک کافه رستوران فعالیت می کند که در کنار ارائه غذاهای متنوع، چای و قلیان را نیز در اختیار مهمانان و گردشگران تور ارزان کیش قرار می دهد. از این رو رستوران در فضایی باز ایجاد شده تا بتوان در فضای باز به راحتی به استعمال قلیان پرداخت. 

رستوران زیبای پارمیس پلاس کیش می تواند با فضای نشاط آور به همراه کارکنان خوش برخورد، خاطراتی خوش را از سفر به جزیره کیش برای شما عزیزان رقم زند. در میان این رستوران، حوضچه ای زیبا قرار گرفته است و دور تا دور آن میز و صندلی برای نشیمن مهمانان وجود دارد. شما می توانید در کنار صرف غذای مورد علاقه خود از هوای آزاد در این رستوران لذت ببرید.

رزرو تور کیش با بهترین قیمت

کیفیت غذای رستوران پارمیس پلاس کیش

رستوران جذاب پارمیس پلاس کیش از نظر کیفیت غذایی، همانند فضای آن عالی می باشد و می تواند تمامی انتظارات مشتریان خود را بر طرف کند. تمامی غذاها در منوی این رستوران توسط سرآشپزان حرفه ای و با تجربه طبخ می شوند که با رنگ و بویی دلنشین، هر فردی را برای صرف آن ها ترغیب می کنند. 

آشنایی با رستوران عمو اکبر کیش 

در منوی غذایی رستوران محبوب پارمیس پلاس کیش انواع غذاهای ایرانی، فرنگی، انواع کباب ها، غذاهای دریایی، دسر ها و کیک های خوشمزه، چای و ..... سرو می شود. منوی متنوع در این رستوران سبب شده تا شما بتوانید به همراه عزیزان خود با هر سلیقه و ذائقه ای به رستوران پارمیس پلاس در جزیره مراجعه کنید. 

رستوران پارمیس پلاس کیش، جنب هتل پارمیس

رستوران پارمیس پلاس کیش در خیابان پردیس جنب هتل پارمیس کیش قرار دارد که این موقعیت مکانی مناسب، موجب شده تا گردشگران بسیاری به سمت این هتل جذب شوند. بنابراین اگر به دنبال لوکس ترین هتل های کیش هستید که در نزدیکی کافه رستوران محبوب شما قرار داشته باشند می توانید این هتل و یا هتل شایگان کیش را به عنوان مقصدی برای اقامت خود انتخاب کنید.

بیشتر بخوانید :
منابع :