رستوران هواری کیش یکی از رستوران های عالی در جزیره کیش است که تنها غذاهای دریایی و برخی فست فودها را ارائه می دهد. این رستوران دریایی با شیوه محلی غذاهای خود را طبخ می کند که راز خوشمزه بودن غذاهای آن هم به همین دلیل است. در این مطلب از مجله گردشگری پرشین هتل شما با رستوران هواری در کیش بیشتر آشنا خواهید شد.

با رستوران های کیش آشنا شوید

رستوران هواری کیش برای آن دسته از گردشگرانی مناسب است که رژیم غذایی سالم را ترجیح می دهند و غذاهای دریایی را نوش جان می کنند. لازم به ذکر است این رستوران کیش اولین و تنها رستوران محلی و اصیل کیش برای طبخ غذاهای دریایی می باشد. فضای رستوران بسیار زیبا بوده که هم در داخل و هم در خارج رستوران، مکان هایی برای نشستن گردشگران تور کیش وجود دارد.

کمترین قیمت تور کیش را ببینید

منوی رستوران هواری کیش

رستوران هواری کیش از منوی متنوع غذایی برخوردار است که شامل غذاهای فست فودی هم می شود. خرچنگ و لابسترهای این رستوران کیش بسیار معروف است. توصیه می کنیم در زمان مراجعه به رستوران، حتماً از شاه میگوهای رستوران هواری، سفارش دهید. نا گفته نماند لابستر همان شاه میگو بوده و از نظر اسلام، حلال گوشت محسوب می شود.

رستوران شاندیز صفدری کیش و کباب هایی لذیذ

از دیگر غذاهای رستوران تاپ هواری جزیره مرجانی کیش، خرچنگ های آن است که بسیار لذیذ بوده و طعمی خاص دارند. خرچنگ فایده های بسیاری دارد و جزء گوشت های حلال می باشد. سیب زمینی سرخ کرده، کرسپی و ... هم از دیگر غذاهای فست فودی در منوی این رستوران کیش می باشند.

ساعت کاری، آدرس و هتل کیش نزدیک به رستوران هواری کیش

ساعت کاری رستوران هواری کیش از ساعت 11 و 30 دقیقه ظهر تا 12 بامداد می باشد که در هر زمان برای گردشگران تور کیش، غذاهایی خوشمزه آماده می کند. آدرس این رستوران کیش در شهرک صدف، میدان گلستان، رو به روی مسجد امام حسن مجتبی (ع) می باشد. از هتل های کیش در نزدیکی  رستوران هواری کیش، می توان به هتل صدف کیش اشاره کرد.

رستوران کوه نور کیش، خاص ترین رستوران کیش

هتل صدف کیش یک هتل 4 ستاره است که کیفیتی مطلوب داشته و برای گردشگران تور قیمت کیش می تواند انتخابی عالی باشد. در هتل صدف کیش یک رستوران شیک و اتاق هایی متنوع وجود دارد که تمامی سلیقه ها را پاسخ می دهد. جهت رزرو هتل های کیش کلیک کنید یا برای کسب اطلاعات بیشتر درباره تور کیش با کارشناسان پرشین هتل 021،43000020 تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید :
منابع :