رستوران هزار و یک شب کیش یکی از رستوران های شناخته شده و محبوب در جزیره کیش به شمار می رود که می توان گفت یک پیشنهاد عالی، برای صرف انواع غذاهای مورد علاقه می باشد. البته این رستوران اغلب به عنوان یک رستوران سنتی به گردشگران عزیز پیشنهاد می شود که با فضایی نوستالژیک و غذاهای اصیل ایرانی، آماده پذیرایی از شما عزیزان خواهد بود. کیفین این رستوران به قدری خوب است که سعی کردیم در این مقاله از مجله گردشگری پرشین هتل به شرح آن پردازیم.

آشنایی با رستوران ها و کافی شاپ های کیش

رستوران هزار و یک شب کیش
لذیذ ترین کباب های ایرانی در رستوران هزار و یک شب کیش

فضای سنتی و دلنشین در رستوران هزار و یک شب کیش

رستوران هزار و یک شب کیش دارای فضایی سنتی می باشد که می تواند هنگام میل غذای مهمانان، حسی خوشایند به آن ها منتقل کند. تزئینات بر روی دیواره ها به همراه تخت های سنتی به جای میز و صندلی در فضای این رستوران، برای لحظه ای شما را مجذوب خود خواهد کرد.

رزرو تور کیش با کمترین قیمت

منوی اصیل ایرانی در رستوران هزار و یک شب کیش

رستوران جذاب هزار و یک شب کیش بهترین مکان برای علاقه مندان به غذاهای اصیل ایرانی از اقوام مختلف می باشد که کیفیت بالای این غذاها سبب شده تا در اکثر اوقات، سایت پرشین هتل به گردشگران عزیز این رستوران را پیشنهاد دهد. شما می توانید همراه عزیزان خود به این رستوران فوق العاده مراجعه کنید و با صرف غذاهای لذیذ در مکانی زیبا، خاطراتی به یادماندنی را رقم زنید.

رستوران هزار و یک شب کیش
منوی رستوران هزار و یک شب جزیره کیش

رستوران پوریا کیش را بیشتر بشناسید

در منوی غذایی رستوران محبوب هزار و یک شب کیش انواع کباب ها، شبشلیک، چلو گردن، ماهی محلی، جوجه اناری، غذاهای دریایی و .... سرو می شوند . البته غذاهای سنتی مانند دیزی سنگی، کشک بادمجان، است، دوغ محلی و ... نیز از منوی این رستوران قابل سفارش خواهند بود. تزئینات به کار برده شده در سرو غذاها به همراه رنگ و بوی دلنشین و تازگی طعم، قطعا هر فردی را مشتاق می کند تا در وعده های مختلف به این رستوران در کیش مراجعه نماید. 

موقعیت مکانی رستوران هزار و یک شب کیش

موقعیت مکانی رستوران زیبای هزار و یک شب کیش در میدان امیر کبیر، سبب شده تا به طور روز افزون، گردشگران و کیشوندان بسیاری به این رستوران سر بزنند. میدان امیر کبیر یکی از معروف ترین میدان های کیش است که هتل های کیش با تعداد چشم گیر، در اطراف آن قرار گرفته اند.

رستوران هزار و یک شب کیش
طعم لذیذ کوبیده های آبدار

اطلاعات کامل درباره رستوران میر مهنا کیش

به عنوان مثال رستوران هزار و یک شب کیش درست در جنب هتل پانیذ کیش و در ساختمان هدیش واقع شده است که اقامت در این هتل می تواند دسترسی آسان و سریع به رستوران را فراهم کند. از دیگر هتل های لوکس در اطراف این میدان می توان به آن ها اشاره کرد، هتل ایران کیش است که به عنوان یک هتل پنج ستاره در جزیره کیش فعالیت می کند.

بیشتر بخوانید :
منابع :