رستوران میر مهنا کیش یکی از بهترین و معروف ترین رستوران های موجود در این جزیره کیش می باشد که به عنوان یک رستوران ساحلی شناخته می شود. این رستوران بهترین پیشنهاد بای شکم پرستان و دوست داران غذا می باشد. زیرا مشتریان رستوران و گردشگران تور لحظه آخری کیش می توانند با هر سلیقه ای غذای مورد علاقه خود را در رستوران میر مهنا صرف کنند. با ما تا انتهای مطلب همراه شوید. 

تمامی رستوران ها و کافی شاپ های کیش را بشناسید

توضیحی درباره فضای رستوران میر مهنا کیش

رستوران میر مهنا کیش دارای فضایی زیبا می باشد که می تواند هنگام میل غذا حسی دلنشین را به مهمانان منتقل کند. مهم ترین ویژگی هایی که علاوه بر نمای رستوران می تواند مشتریان را مجذوب کند، اجرای موسیقی زنده و برنامه های نشاط آور در آن می باشد. 

رستوران میرمهنا کیش
نمای داخلی رستوران میرمهنا کیش

فاصله بسیار کم رستوران جذاب میر مهنا کیش تا ساحل دریای نیلگون خلیج فارس سبب شده تا این رستوران را به عنوان رستورانی ساحلی معرفی کنند. شما می توانید پس از صرف یک غذای دلپذیر در کنار خانواده در کمترین زمان به ساحل رفته و با قدم زدن هوایی تازه کنید. 

در منوی غذایی رستوران میر مهنا کیش چه غذاهایی سرو می شود؟

در منوی غذایی رستوران زیبای میر مهنا کیش انواع غذاهای متنوع با کیفیت بالا سرو می شود که همین غذاها مهم ترین دلیل برای جذب گردشگران و اعتبار بالای رستوران می باشد. سرآشپزان حرفه ای و با تجربه در رستوران میر مهنا سعی دارند تا با استفاده از مواد اولیه تازه، طعم و رنگ و بوی دلنشین را در غذاهای منو ایجاد کنند؛ اینگونه نیز مشتریان برای سفارش بیشتر ترغیب می شوند. 

آشنایی با رستوران کوه نور کیش

منوی غذایی رستوران میر مهنا کیش سرشار از غذاهای دریایی، کبابی با خوراک های سنتی می باشد. البته لازم ب ذکر است که غذاهای مختلف در رستوران میر مهنا نسبت به دیگر رستوران های معمولی کمی گران تر است که قطعا کیفیت بالای غذاها ارزش کمی گرانی را دارد. 

چه امکاناتی در رستوران میر مهنا کیش برای رفاه مشریان وجود دارد؟

در رستوران دوست داشتنی میر مهنا کیش امکاناتی نیز برای رفاه مشتریان در نظر گرفته شده است. از جمله این امکانات می توان به سالاد بار، رزرو تلفنی، اینترنت پر سرعت، پارکینگ اختصاصی و دستگاه پوز اشاره نمود. جالب است بدانید اکثر افرادی که برای صرف غذا به رستوران میر مهنا مراجعه می کنند، در ابتدا آوازه ای از موسیقی زنده این رستوران را شنیده اند.

رستوران میرمهنا کیش
فضای بیرون رستوران میرمهنا کیش

مطالبی درباره رستوران بهترین رستوران کیش شاندیز صفدری

در نزدیکی رستوران میر مهنا کیش هتل های کیش مانند هتل سه ستاره گامبرون کیش قرار دارد که می تواند دسترسی در کمتر زمان را برای هر وعده غذایی به شما غزیزان دهد. این هتل کیفیت نسبتا مطلوبی دارد، از این رو اگر به دنبال هتل پنج ستاره نزدیک به میر مهنا هستید، هتل کوروش کیش پیشنهادی عالی برای شما خواهد بود. 
 

بیشتر بخوانید :
منابع :