رستوران میر مهنا کیش یکی از بهترین و معروف ترین رستوران های موجود در جزیره کیش می باشد که به عنوان یک رستوران ساحلی شناخته می شود. این رستوران بهترین پیشنهاد برای شکم پرستان و دوست داران غذا می باشد. زیرا مشتریان رستوران و گردشگران تور لحظه آخری کیش می توانند با هر سلیقه ای غذای مورد علاقه خود را در رستوران میر مهنا صرف کنند. با ما تا انتهای این مطلب از مجله گردشگری پرشین هتل همراه شوید. 

تمامی رستوران ها و کافی شاپ های کیش را بشناسید

فضای رستوران میر مهنا کیش

رستوران میر مهنا کیش دارای فضایی زیبا می باشد که می تواند هنگام میل غذا حسی دلنشین را به مهمانان منتقل کند. مهم ترین ویژگی‌هایی که علاوه بر نمای رستوران می‌تواند مشتریان را مجذوب کند، اجرای موسیقی زنده و برنامه‌های نشاط آور در آن می‌باشد. 

رستوران میرمهنا کیش
نمای داخلی رستوران میرمهنا کیش

فاصله بسیار کم رستوران جذاب میر مهنا کیش تا ساحل دریای نیلگون خلیج فارس سبب شده تا این رستوران را به عنوان رستورانی ساحلی معرفی کنند. شما می توانید پس از صرف یک غذای دلپذیر در کنار خانواده در کمترین زمان به ساحل رفته و با قدم زدن هوایی تازه کنید.

رزرو تور کیش با کمترین قیمت

منوی غذایی رستوران میر مهنا کیش

در منوی غذایی رستوران زیبای میر مهنا کیش انواع غذاهای متنوع با کیفیت بالا سرو می شود که همین غذاها مهم ترین دلیل برای جذب گردشگران و اعتبار بالای رستوران می باشد. سرآشپزان حرفه ای و با تجربه در رستوران میر مهنا سعی دارند تا با استفاده از مواد اولیه تازه، طعم و رنگ و بوی دلنشین را در غذاهای منو ایجاد کنند؛ اینگونه نیز مشتریان برای سفارش بیشتر ترغیب می شوند. 

آشنایی با رستوران کوه نور کیش

منوی غذایی رستوران میر مهنا کیش سرشار از غذاهای دریایی، کبابی با خوراک های سنتی می باشد. البته لازم ب ذکر است که غذاهای مختلف در رستوران میر مهنا نسبت به دیگر رستوران های معمولی کمی گران تر است که قطعا کیفیت بالای غذاها ارزش کمی گرانی را دارد. 

امکانات رستوران میر مهنا کیش

در رستوران میر مهنا کیش امکاناتی نیز برای رفاه مشتریان در نظر گرفته شده است. از جمله این امکانات می توان به سالاد بار، رزرو تلفنی، اینترنت پر سرعت، پارکینگ اختصاصی و دستگاه پوز اشاره نمود. جالب است بدانید اکثر افرادی که برای صرف غذا به رستوران میر مهنا مراجعه می کنند، در ابتدا آوازه ای از موسیقی زنده این رستوران را شنیده اند.

رستوران میرمهنا کیش
فضای بیرون رستوران میرمهنا کیش

مطالبی درباره رستوران بهترین رستوران کیش شاندیز صفدری

هتل های نزدیک به رستوران میرمهنا کیش

در نزدیکی رستوران میر مهنا کیش بسیاری از هتل های کیش مانند هتل سه ستاره گامبرون کیش قرار دارد که می تواند دسترسی در کمتر زمان را برای هر وعده غذایی به شما غزیزان دهد. این هتل کیفیت نسبتا مطلوبی دارد، از این رو اگر به دنبال هتل پنج ستاره نزدیک به میرمهنا هستید، پرشین هتل به شما هتل کوروش کیش را پیشنهاد می دهد.

بیشتر بخوانید :
منابع :