رستوران عمو اکبر کیش یک رستوران دریایی در جزیره زیبای کیش است که می توان آن را از برترین رستوران ها در این جزیره دانست. همانطور که می دانید کیش یکی از مقاصد گردشگری در جنوب ایران است که با وجود دریای نیلگون خلیج فارس به غذاهای صید ماهی و غذاهای دریایی خود معروف می باشد. همین موضوع باعث شده تا پرشین هتل در این مطلب از مجله گردشگری خود به شرح آن بپردازد.

رستوران عمو اکبر کیش
نمای بیرونی رستوران عمو اکبر کیش

رستوران عمو اکبر کیش و یا دیگر رستوران های این جزیره با توجه به همین موضوع، بیش از بقیه رستوران ها مورد استقبال قرار می گیرند. سفر به جزیره کیش بدون امتحان کردن غذاهای متفاوت در رستوران های به نام، به گفته ای سفری نیمه کار است و بخشی مهم از لذت خود را از دست می دهد. 

معرفی رستوران ها و کافی شاپ های کیش

معروف ترین غذا در منوی غذایی رستوران عمو اکبر کیش چیست؟

رستوران زیبای عمو اکبر کیش در طبخ غذاهای دریایی تهبر خاصی دارد؛ به گونه ای که در اکثر اوقات این رستوران برای صرف عنوان این غذا به گردشگران پیشنهاد خواهد شد. منوی غذایی رستوران نیز با تنوع بالا و کیفیت عالی می تواند پاسخگوی هر سلیقه و ذائقه ای می باشد.

معروف ترین و بهترین غذای دریایی در منوی رستوران محبوب عمو اکبر کیش میگو چینی نام دارد که پیشنهاد می شود حتما آن را امتحان کنید. ماهی سرخ کرده، ماهی کبای، میگو، قلیه ماهی، استیک، کباب، شنیسل، کباب ماهی شیر، چلو معجون، بشقاب دریایی، کوسه ماهی و .... از دیگر غذاهای موجود در این منو می باشند که با رنگ و بویی دلنشین توسط سرآشپزان حرفه تبخ و تزئین شده اند. 

رستوران عمو اکبر کیش
غذاهای لذیذ در رستوران عمو اکبر کیش

رستوران عمو اکبر کیش و فضایی ساده و معمولی

رستوران جذاب عمو اکبر کیش برخلاف غذاهای بی نظیر، دارای فضایی بسیار معمولی و ساده می باشد؛ به گونه ای که ممکن است حتی در نگاه اول شما را به خود جذب نکند. با این وجود چیدمان مرتب میز و صندلی ها به همراه پرسنل خوش بخورد بدون شک می توانند رضایت شما را پس از مراجعه به این رستوران، به دست آورد و همچنین از انتخاب خود خشنودی را به شما هدیه دهند.

با رستوران نهنگ سفید کیش آشنا شوید

هتل های واقع در نزدیکی رستوران عمو اکبر کیش

رستوران درجه یک عمو اکبر کیش از نظر موقعیت مکانی مناسب می باشد و به همین دلیل می تواند بسیاری از گردشگران و کیشوندان را به سمت خود جذب کند. این رستوران درست رو به روی بازار پانیذ، بلوار فردوسی قرار گرفته در مجتمع حافظ قرار گرفته است و بسیاری از هتل های قیمت مناسب کیش نیز در نزدیکی آن قرار دارند. 

رستوران عمو اکبر کیش
غذاهای دریایی منوی رستوران عمو اکبر کیش

اگر به دنبال اقامت در هتلی نزدیک به رستوران محبوب خود هستید، ما هتل سارا کیش، هتل مقرون به صرفه با کیفیت مطلوب را به شما معرفی می کنیم. البته هتل های پنج ستاره ای مانند هتل پارمیس کیش نیز در نزدیکی این رستوران قرار دارند که بسیار مناسب برای لوکس پسندان می باشند. هرچند سایت پرشین هتل با ایجاد صفحه هتل های کیش، حق انتخابی آزادانه به شما می دهد.

بیشتر بخوانید :
منابع :