رستوران دارچین کیش یکی از رستوران های موجود در جزیره مرجانی کیش است که قطعا در زمان سفر به این جزیره نام آن را خواهید شنید. این رستوران به دلیل کیفیت بالا و البته فضای خاص خود، نام خودش را در لیست بهترین رستوران های جزیره جای داده است.

رستوران دارچین کیش از جمله پیشنهاد هایی است که انتخاب آن برای صرف غذا در طول سفر شما را پشیمان نخواهد کرد. این رستوران را می توان از رستوران های جدید در جزیره دانست که به تازگی توانسته محبوبیت بالایی از سمت کیشاوندان و گردشگران تور دقیقه 90 کیش را به دست آورد. اگر علاقه مند هستید در یکی از بهترین رستوران های کیش، غذای مورد علاقه خود را صرف کنید، اطلاعات کامل این رستوران را در ادامه مطلب دنبال کنید.

رستوران ها و کافی شاپ های کیش را بشناسید

فضای داخلی و خارجی رستوران دارچین کیش

رستوران جذاب دارچین کیش از جمله رستوران هایی است که به دلیل محبوبیت بالا در اکثر مواقع شلوغ می باشد. از این رو این رستوران برای پذیرایی از مهمانان عزیز از دو قسمت فضای داخلی و خارجی استفاده می کند. اینگونه مشتریان عزیز می توانند در کنار عزیزان به خواست خود در فضای آزاد یا بسته، غذا را صرف کنند.

رستوران دارچین کیش
درب ورودی رستوران دارچین کیش

رستوران زیبای دارچین کیش در وعده های ناهار و شام پذیرای جمعیتی بالغ بر 50 نفر می باشد. دکوراسیون این رستوران با نمای چوبی و رنگ بندی شاد می تواند هنگام میل غذای مورد علاقه شما را غرق در ساختن لحظات خاطره امگیز کند. اگرچه فضای رستوران کمی کوچک و ظرفیت پایین است اما با این حال مکانی دنج را برای قرار های دوستانه و کاری فراهم می کند.

چه غذاهایی در منوی رستوران دارچین کیش سرو می شود؟

غذاهای متنوع در منوی رستوران محبوب دارچین کیش، سبب شده تا افراد بتوانند با هر سلیقه و یا ذائقه ای که دارند به این رستوران مراجعه نمایند. کیفیت غذایی بالا نیز یکی از مهم ترین دلایل برای معروفیت این رستوران در بین دیگر رستوران های جزیره می باشد.

آشنایی با رستوران توتی فروتی کیش

در رستوران معروف دارچین کیش، سرآشپزانی خبره و با تجربه به کار گرفته شده اند که انواع غذاهای ایرانی، فرنگی، دریایی و ... را با رنگ و بویی دلنشین به مشتریان عزیز ارائه می دهند. تزئینات این نوع از غذا ها نیز باعث ترغیب بیشتر مهمانان رستوران خواهد شد، به گونه ای که علاقه مند می شوند تمامی آن ها را امتحان کنند. 

برای مراجعه به رستوران دارچین کیش، اطلاع از منوی غذایی روز و منوی غذایی شام می تواند کمک بسزایی به شما کند. البته فراموش نکنید که در زمان صرف غذاهای این رستوران، دوغ محلی و آب میوه های طبیعی را نیز امتحان کنید که بدون شک جذاب ترین بخش رستوران خواهند بود. 

رستوران دارچین کیش
فضای داخلی رستوران دارچین کیش

برای دسترسی آسان به رستوران دارچین کیش در چه هتل هایی اقامت کنیم؟

برخی از رستوران ها مانند رستوران دارچین کیش با یک بار تجربه صرفه غذا در آن، شما را مجذوب خود می کنند. از این رو علاقع من می شوید تا در وعده های مختلف از شبانه روز، غذاهای متنوع آن رستوران را تجربه کنید. بنابراین بهترین راه برای صرف غذا در رستوران دارچین اقامت در یکی از هتل های کیش نزدیک به این رستوران می باشد. 

اطلاعات کامل درباره رستوران رویال استار کیش

به عنوان مثال یکی از نزدیک ترین هتل های نزدیک به رستوران دارچین هتل پانیذ کیش است. این هتل کیش یک هتل سه ستاره در جزیره کیش به شمار می رود که در کنار قیمت مقرون به صرفه از کیفیت بالایی نیز برخوردار می باشد. اگر شما نیز به تغزیه اهمیت می دهید و می خواهید انواع غذاها در رستوران های مختلف را امتحان کنید، حتما در زمان سفر به این رستوران نیز سری بزنید. 
 

بیشتر بخوانید :
منابع :