رستوران خانه اسپاگتی کیش یکی از رستوران های جزیره کیش است که اغلب مخاطبان خاص به خودش را دارد. اگر تا به حال به جزیره کیش سفر کرده اید، قطعا متوجه شده اید که سرتاسر این جزیره رستوران ها و کافه های مختلف با منوی های متفاوت ایجاد شده است که هرکدام طرفداران و علاقه مندان خود را دارند.

رستوران خانه اسپاگتی کیش
غذاهای با کیفییت در رستوران خانه اسپاگتی کیش

رستوران خانه اسپاگتی کیش در بین دیگر رستوران های جزیره، محبوبیت خاصی دارد؛ به گونه ای که به طور رزو افزون پذیرای جمع زیادی از گردشگران تور ارزان کیش و کیشاوندان عزیز می باشد. ما در این مطلب سعی داریم با معرفی یکی از محبوب ترین رستوران ها در جزیره، انتخابی مطمئن برای صرف غذا در کیش را به شما هدیه دهیم. با ما همراه شوید.  

رستوران ها و کافی شاپ های کیش را با یک کلیک بشناسید

فضای رستوران خانه اسپاگتی کیش چه گونه است؟

رستوران محبوب خانه اسپاگتی کیش در مکانی دنج و معمولی قرار دارد. به طوری که نمی توان گفت در نگاه اول جذب رستوران می شوید. اما با این حال چیدمان عالی میز و صندلی ها به همراه پرسنل خوش برخورد، در هنگام صرف غذا شما را از انتخاب خود راضی خواهند کرد.

 

رستوران خانه اسپاگتی کیش
اسپاگتی های متنوع در رستوران خانه اسپاگتی کیش​​

در رستوران جذاب اسپاگتی کیش موسیقی به صورت زنده اجرا می شود. با چشیدن غذای مورد علاقه در کنار موسیقی های گوش نواز قطعا می توانید حسی دلنشین را در کنار خانواده و عزیزان رقم زنید. ناگفته نماند که در همجواری این رستوران، ساحل زیبای دریای نیلگون نیز قرار دارد؛ شما می توانید پس از صرف غذا در رستوران لحظاتی را به قدم زدن و استفاده از آرامش دریا سپری کنید.

اطلاعات کامل درباره رستوران فودلند کیش

چه غذاهایی در منوی خانه اسپاگتی کیش سرو می شود؟ 

همانطور که از نام رستوران درجه یک خانه اسپاگتی کیش پیدا است، در منوی این رستوران انواع غذاهای ایتالیایی و پاستا سرو می شود. تمامی غذاها در این منو با مواد اولیه تازه توسط سرآشپزان حرفه ای و با تجربه سرو خواهند شد که جای هیچگونه انتقادی باقی نمی گذارند. طعم بی نظیر غذاها به همراه رنگ و بوی دلنشین قطعا می تواند حس رضایت را به مشتریان عزیز القا بخشد.
 

بیشتر بخوانید :
منابع :