پازل شو کیش یکی دیگر از مفرح ترین و بهترین جنگ های اجرا شده در جزیره مرجانی کیش می باشد که قصد داریم در این مطلب از مجله گردشگری به شرح آن بپردازیم. این جنگ طرفداران بسیاری داشته و در خود چهره های محبوبی دارد. در واقع این جنگ شبانه، پازلی گلچین از ستارگان جزیره کیش به حساب می آید. این گروه 7 سال فعالیت مستمر داشته که سبب تجربه آنان برای برنامه هایی با کیفت شده است.

پازل شو کیش به دلیل ارائه بهترین نمایش ها و خدمات، توانسته 14 تندیس و لوح تقدیر از سازمان منطقه آزاد کیش دریافت کند. این جنگ شبانه هر شب از ساعت 24 الی 3 بامداد در دو سانس مختلف برنامه اجرا می کند. مسلماً ساعاتی را که در این جنگ، سپری خواهید کرد، خاطره ی آن هرگز از ذهن شما پاک نمی شود.

جنگ های شبانه کیش بهترین تفریح خانوادگی

جنگ شبانه پازل شو کیش
جنگ شبانه پازل شو در کیش

جنگ شبانه پازل شو کیش در چه مکانی برگزار می شود؟

این جنگ شبانه در سالن آمفی تئاتر هتل ارم کیش برگزار می شود. علاقه مندان می توانند با مراجعه به این سالن بزرگ و مجلل در هر گروه سنی و به همراه خانواده و دوستان خود از این جنگ فوق العاده و بی نظیر دیدن کنند. این شو شبانه، در بین گردشگران تور کیش از محبوبیت خاصی برخوردار است.

مراکز تفریحی و گردشگری کیش

در این جنگ شبانه هنرنمایی های بی نظیر و آیتم های مختلفی برگزار می شود. لیرز شو، سیلور من، بلک لایت شو، بیت باکس، برک دنس، الوایر شو و مارول شو تنها بخشی از این برنامه ها هستند. برنامه های ذکر شده برای اولین بار به روی صحنه پازل شو رفته اند که در همان ابتدا، نگاه ها را به خود خیره کرده اند.

جنگ شبانه پازل شو کیش
بعد از کلیک روی پازل شو، سانس را انتخاب نمایید

هنرمندان جنگ شبانه پازل شو کیش چه افرادی هستند؟

جنگ شبانه پازل شو، نمایشی فوق العاده و سرگرم کننده است که با حضور و هنرنمایی افراد مشهوری انجام می شود. آرش شاهواران، محمد شاهواران، مهدی دهقانیان و چند نفر دیگر از افراد با تجربه از عاملان برگزاری این جنگ هستند. وجود این هنرمندان و طنز پردازی آن ها سبب می شود تا اوقات فراغت بی نظیر و خاطره انگیزی برای شما و همراهان عزیزتان به وجود آید.

دینامیت شو کیش، بمبی از خنده

از مهم ترین افراد سرشناسی که در پازل شو حضور پیدا کرده اند و با هنرنمایی خود، ساعاتی خوش را برای تماشا گران رقم زده اند، اقای حامد آهنگی می باشد. این جنگ شبانه لحظاتی خوش را برایتان خلق خواهد نمود که بی شک از اجرای بی نظیر آن لذتی تکرار نشدنی را خواهید برد. پیشنهاد می کنیم سالن بزرگ آمفی تئاتر هتل ارم کیش و جنگ شبانه پازل شو را در تور کیش از دست ندهید.

جنگ ستارگان رنگارنگ کیش و اکبر اقبالی

جنگ شبانه پازل شو کیش
بعد از انتخاب سانس پازل شو، جایگاه خود را انتخاب کنید

آیا بلیط تخفیف دار این جنگ شبانه وجود دارد؟

جهت رزرو این تفریح می توانید از طریق سایت پرشین هتل (مرجع رسمی رزرو هتل کیش و رزرو تور کیش) به صورت صد در صد آنلاین آن را خریداری کنید. بلیط تخفیف دار جنگ شبانه پازل شو و دیگر تفریحات کیش در این سایت نمایش داده شده تا هر آن چه مد نظر دارید را انتخاب نمایید. پس از وارد شدن به صفحه رزرو تخفیف تفریحات کیش، گزینه تفریحات کیش را کلیک نمایید. (مانند عکس)

جنگ شبانه پازل شو کیش
بعد تکمیل اطلاعات مانند نام و تلفن همراه خرید را کلیک کنید

سپس بر روی جستجوی تفریحات، کلمه جنگ شبانه را ثبت کنید. سپس گزینه های مختلفی  نظیر جنگ های شبانه اعم از جنگ ستارگان، جنگ پرشین شو، جنگ دینامیت شو و ... برای شما نمایش داده خواهد شد.  بعد از این مراحل بر روی جنگ مورد نظر کلیک می کنید و سانس آن را انتخاب می نمایید. بعد از ثبت شماره همراه و نام خود، تایید نهایی را انجام دهید و وارد درگاه پرداخت شوید. (مانند عکس)

پرشین شو کیش و دنیایی از شادی

جنگ شبانه پازل شو کیش
بعد از تمامی مراحل وارد درگاه پرداخت شوید
منابع :