جنگ شبانه ستارگان کیش که یکی از مشهور ترین جنگ های شبانه در جزیره کیش است به جنگ اکبر اقبالی نیز معروف می باشد. حال اکبر اقبالی چه کسی است؟ آیا واقعاً دکتر است؟ در این مقاله همراه پرشین هتل باشید تا با بیوگرافی دکتر اکبر اقبالی و جنگ شبانه ستارگان کیش بیشتر آشنا شوید.

جنگ شبانه به تهیه کنندگی اکبر اقبالی بوده و تمامی عوامل آن از بهترین استند آپ کمدین های ایران هستند. اکبر اقبالی کسی است که دکترای افتخاری طنز و استد آپ کمدی را دارا می باشد.

اکبر اقبالی، تهیه جنگ ستارگان اهل کجا است؟

اکبر اقبالی، تهیه کننده جنگ شبانه ستارگان کیش اهل آذربایجان شرقی بوده و زاده شهر تبریز می باشد. این کمدین مشهور سال های بسیاری از عمر خود را صرف خنداندن مردم کرده تا یکی از محبوب ترین ها شوند. البته تا حدودی موفق بوده و الان یکی از محبوب ترین ها در استند آپ کمدین ها می باشد. جهت رزرو این جنگ شبانه و دیگر تفریحات کیش با تخفیف فوق العاده، سایت تفریحات پرشین هتل در دسترس است.

رزرو آسان تفریحات کیش

جنگ شبانه ستارگان کیش
دکتر اکبر قبالی تهیه کننده جنگ شبانه ستارگان کیش

اکبر اقبالی نه تنها در جنگ ستارگان کیش، بلکه در فضای مجازی نیز فعالیت دارد. فیلم ها و عکس های این کمدین مشهور در اینستاگرام، فیسبوک، تلگرام و ... دست به دست چرخیده و اکنون یکی از پر طرفدار ترین ها در صفحه های اجتماعی است.

پازل شو کیش و حرکات آکروباتیک

جنگ شبانه ستارگان کیش از چه زمانی شکل گرفت؟

زمانی که اکبر اقبالی تصمیم گرفت برای خود گروهی را دست و پا کند، به دنبال یک زوج هنری مناسب می گشت. در همین گیر و دار بود که زوج هنری خود را پیدا نمود و با نیما ساحلی این گروه را تشکیل داد. گروه ستارگان رنگارنگ کیش بعد از گذشت مدتی توانست برای خود جایگاهی دست و پا کند و یکی از بهترین جنگ های شبانه در کیش شود.

نیما ساحلی یکی دیگر از طنز پردازان کشور است که سابقه درخشانی در استند اپ کمدی داشته و چهره ای خندان دارد. نیما ساحلی و دیگر هنرمندان این شو شبانه کیش با تجربه ای که دارند توانسته اند سال های سال، مدعوین خود را با چهره ای شاد به بیرون از جُنگ بفرستند.

دینامیت شو کیش؛ بمب خنده

شو شبانه رنگارنگ کیش به شو اکبر اقبالی نیز معروف است و در شهرهای مختلفی علاوه بر جزیره کیش مانند تهران، مشهد، شیراز و ... نیز برنامه های طنز را اجرا می کنند. از این رو در بیشتر فضای مجازی یا در سرچ گوگل، جنگ اکبر اقبالی در تهران یا دیگر شهر ها به چشم می خورد.

جنگ شبانه ستارگان کیش
جنگ اکبر اقبالی یا جنگ شبانه ستارگان کیش

چرا جنگ ستارگان کیش نزد مردم محبوب است؟

یکی دیگر از دلایل محبوبیت های این شو شبانه وجود آیتم های متعدد برای تفریح و سرگرمی است. از عمده ترین دلایلی که سبب شده این جنگ شبانه خنده دار نزد مردم محبوب باشد وجود اکبر اقبالی می باشد. این طنز پرداز نمونه کشور توانسته با نمایش های جدید و به روز، ساعاتی سرشار از خنده و شادی را برای گردشگران رقم بزند.

چه برنامه هایی در این شو شبانه اجرا می شود؟

در اولین پرده نمایشی که در این جنگ شبانه اجرا می شود، نمایش پیرزنی می باشد که با کارهای خنده دار و حرف های طنز پردازانه خده بر لبان مدعوین میهمان می کند. از دیگر برنامه های مهیج و سرگرم کننده در این شو شبانه می توان به حرکات آکروباتیک اشاره کرد.

پرشین شو کیش و لحظه هایی شاد

جنگ شبانه ستارگان کیش
چهره متفاوت اکبر اقبالی در پشت گریم

حرکت های آکروباتیک در این جنگ شبانه، توسط افرادی ماهر اجرا می شود که در کمال تمام استانداردهای ایمنی به نمایش در می آید. لیزر شو یکی دیگر از آیتم هایی است که در این بخش از شو، میهمانان می توانند از لیزر پردازی و نورپردازی های رنگارنگ، نهایت لذت را ببرند.

یکی دیگر از برنامه هایی که سبب محبوب شدن جنگ شبانه رنگارنگ کیش شده است آخرین بخش از قسمت شو شبانه می باشد. برگزاری مسابقه های خانوادگی و کودکانه همراه با اهدای جوایز از دیگر بخش های این جنگ است. این جنگ در انتهای برنامه ی خود به رسم یابود، هدیه هایی را به میهمانان خود ارائه می دهد.

آیتم دیگر شو شبانه ستارگان کیش برنامه پیت باکس می باشد که توسط فردی ماهر و با استعداد اجرا می شود. بلک لایت شو به قدری جذاب و دیدنی اجرا می شود که یکی از تحسین برانگیز ترین آیتم های این شو شبانه به شمار می رود. تئاتر کمدی اسپرت با خلق نمایش هایی فوق العاده خنده دار، شما را وادار می کند تا خنده هایی از ته دل کنید و ساعاتی را به خوشی سپری کنید.

جنگ های شبانه کیش؛ سرگرمی خانوادگی

جنگ شبانه ستارگان کیش
جنگ ستارگان رنگارنگ کیش

تقلید صدا و سورپرایز در شو شبانه ستارگان کیش

از دیر باز تا کنون تقلید صدای دیگران یکی از مهارت های فردی و استعداد یک شخص می باشد که سبب سرگرمی افراد می شود. این تقلید صدا در جنگ شبانه ستارگان رنگارنگ کیش با کیفیتی بالا اجرا می شود که همگان را شگفت زده خواهد کرد.

انتهای برنامه با سورپرایز هایی غافلگیر کننده رو به رو خواهید شد که شاید تعجب شما را برانگیزد. این آیتم های مختلف و هدایای ویژه، همچنین سورپرایز های این جنگ شبانه کیش سبب شده تا هر کسی برای بار اول به آن برود، در سفر های بعدی خود با تور کیش نیز مجدداً بلیط های این جنگ شبانه را تهیه کرده و به آن برود.

چه کسانی در شو شبانه ستارگان کیش همراه دکتر اکبر اقبالی هستند؟

در جنگ ستارگان رنگارنگ کیش علاوه بر دکتر اکبر اقبالی و نیما ساحلی، افراد دیگری نیز آن ها را همراهی می کنند تا آیتم های مختلف و متنوع این شو شبانه را برای میهمانان خود اجرا کنند. از جمله این افراد می توان به امیر عبدالله مشهور به سفید پوش جزیره کیش، محسن ضیایی، علی رضا مقدسی، حمید جودکی، دی جی تیا، امید رجبی، علی رضا تکلو و ... اشاره کرد.

جنگ شبانه ستارگان کیش
نمایی از چهره اکبر اقبالی از عوامل جنگ شبانه ستارگان رنگارنگ کیش

صندلی های وی ای پی مخصوص چهره های مهم

در این شو شبانه صندلی های به عنوان وی ای پی یا همان ویژه طراحی شده تا میهمانان مهم و درجه یک از صندلی های راحت تر، پذیرایی و ... برخوردار شوند. البته با تهیه بلیط وی آی پی جنگ اکبر اقبالی شما هم می توانید در کنار چهره های مهم حضور داشته باشید.

چند ردیف صندلی های اول مخصوص به کسانی است مه بلیط های وی ای پی را تهیه کرده اند. در اجرای برنامه های اکبر اقبالی، شبی نیست که یک هنرمند سینما و تلویزیون در ان حضور نداشته باشد. به عنوان مثال سحر قریشی یکی از میهمانان برنامه دکتر اکبر اقبالی بوده است. در ادامه با قوانین این شو شبانه آشنا خواهید شد.

شو شبانه ستارگان کیش چه شرایط و ضوابطی دارد؟

تقریباً تمامی جنگ های شبانه یک قانون مشخص دارند که رعایت کردن آن الزامی می باشد. ولی در این مطلب قصد داریم به معرفی قوانین و شرایط ورود به جنگ شبانه ستارگان کیش اشاره کنیم تا در زمان تهیه بلیط آن از سایت تفریحات کیش با تخفیف، بهینه ترین استفاده را ببرید.

جنگ شبانه ستارگان کیش
نیما ساحلی زوج هنری اکبر اقبالی

1- حتماً 1 ساعت قبل از شروع شو شبانه رنگارنگ کیش در محل آن حضور داشته باشید.

2- مشخص شدن صندلی ها در زمان ورود انجام می گیرد و اولویت با کسانی است که زودتر می ایند.

3-به همراه داشتن بلیط شو شبانه چه به صورت آنلاین روی تلفن همراه و چه به صورت کاغذی الزامی می باشد.

4-توجه داشته باشید تاریخ اعتبار بلیط و سانس شو شبانه، حتما بر روی بلیط درج شده باشد.

5-برای کودکان بالای 4 سال باید بلیط تهیه گردد و از ورود کالسکه برای اطفال جلوگیری می شود.

6-تصویر برداری چه با تلفن همراه و چه با دوربین نیمه ای حرفه ای ممنوع می باشد.

شو شبانه ستارگان کیش در چه مکانی اجرا می شود؟

تصور کنید بمب خنده و شادی یعنی دکتر اکبر اقبالی را از نزدیک مشاهده کنید و لحظه هایی عالی را برای خود رقم بزنید. محل برگزاری برنامه های دکتر اکبر اقبالی مجتمع بزرگ کشتی ایرانی می باشد که آدرس دقیق آن به این شرح است. انتهای بلوار دریا، رو به روی مجموعه بولینگ مریم، مجتمع کشتی ایرانی.  

بیشتر بخوانید :
منابع :