جت فلایر یکی از تفریحات آبی کیش است که فوق العاده مهیج بوده و شما را به آسمان‌ها می برد. این تفریح جزیره مرجانی کیش، هیجانی به شدت بالا دارد که استفاده آن برای تمامی سنین میسر نیست. گردشگرانی که این تفریح را از سایت تفریحات کیش با تخفیف رزرو کرده اند، زبان به تحسین این تفریح گشوده و به دیگران هم توصیه می کنند از سایت پرشین هتل رزرو این تفریح را انجام دهند. در ادامه با مجله گردشگری همراه شوید.

جت فلایر
تفریح جذاب جت فلایر

جت فلایر کیش فوق العاده محبوب بوده و در هر ماه سال استفاده از این تفریح کیش مهیا می باشد. شاید بگویید چگونه این تفریح در جزیره کیش انجام می شود؟ در عنوان های بعدی با این تفریح بیشتر آشنا خواهید شد و جواب سوال خود را خواهید یافت. پس همراه ما بمانید.

جت اسکی چیست؟

جت فلایر
جت فلایر چگونه کار می کند؟

جت فلایر  چیست و چگونه انجام می شود؟

جت فلایر در واقع نوعی جلیقه نجات است که دو دسته دارد. زمانی که جلیقه را به تن کنید باید دسته های آن را بگیرید، سپس فشار آب شما را همچون یک پرنده به بالا می برد. البته این را در نظر داشته باشید که می توانید با فشار دادن دسته ها مسیر جهت و تعادل خود را مشخص نمایید. این تفریح همانند فلای بورد، بنانا کیش، کریزی بوت و ... مهیج است.

جت فلایر
لذت بردن از تفریح آبی جت فلایر

انتهای لوله ای که زیر جلیقه تعبیه شده به جت اسکی متصل است تا مربی این تفریح بتواند بر مانورهای شما کنترل داشته باشد. این امر به دلیل امنیت جانی شما اتفاق می افتد. شدت فشار پمپاژ آب به قدری بالا است که شما را در کمترین زمان ممکن به سمت آسمان پرتاب می کند.

پاراسل کیش و معلق میان دریا و اسمان

جت فلایر
جت فلایر 2 نفره

دسته هایی که بر روی جت فلایر تعبیه شده این امکان را به شما می دهد تا حرکات نمایشی سحر انگیز و رفتن به این طرف و آن طرف را به خوبی نمایش بگذارید. این وسیله تفریحی از نظر امنیت بسیار بالا بوده و هیچ اسیبی شما را تهدید نخواهد کرد. مربی های مجربی همراه شما هستند تا در صورت بروز مشکل شما را یاری رسانند.

کیبل اسکی و لذت برخورد با امواج دریا

از کجا این تفریح کیش را رزرو کنیم؟

جهت رزرو این تفریح کیش با تخفیف های ویژه می توانید به سایت پرشین هتل مرجع رسمی هتل کیش و تور کیش مراجعه کرده و از قسمت تفریحات کیش، گزینه تفریحات آبی کیش را انتخاب نمایید. البته این امر با یک کلیک بر روی تفریحات کیش در دسترس است. سپس تمامی تفریحات آبی کیش همراه تخفیف و این تفریح آبی برای شما نمایش داده می شود تا انتخابی آگاهانه و درست داشته باشید.

منابع :