تونل وحشت کیش یکی از تفریحات هیجان انگیز ایجاد شده در مجموعه سافاری کیش است. علاقه مندان به هیجان های ناشی از ترس و وحشت می توانند با مراجعه به این بخش از سافاری کیش، آدرنالین خون را افزایش دهد. بدون شک لذت این هیجان؛ تجربه ای تکرار نشدنی برای علاقه مندان را رقم خواهد زد.

جدید ترین مقالات را در مجله گردشگری پرشین هتل بخوانید

تونل وحشت کیش از یک دالان و تونل تنگ با پیچ و خم های بسیاری شکل گرفته است. این تفریح هیجان انگیز، در زیر یک سازه هرمی شکل بر گرفته از اهرام ثلاثه مصر و تحت عنوان هرم مومیایی قرار دارد. علاقه مندان و دوست داران وحشت و ترس می توانند با عبور از این تونل، هیجان بی نظیری را در بین آیتم ها و تفریحات ایجاد شده در جزیره زیبای کیش تجربه کنند.

بانجی شوتینگ کیش و خاطره انگری برد

تونل وحشت کیش یا هرم مومیایی سافاری

تونل وحشت کیش یا هرم مومیایی سافاری کیش در واقع مسیری 100 متری با پیچ خم های فراوان است. این تونل به گونه ای طراحی شده که در سقف آن تار های عنکبوت مصنوعی آویزان کرده اند. گاهی با افتادن یهویی بر سر و صورت شرکت کنندگان، وحشت و ترس بی نظیری را به آن ها منتقل می کند. این امر موجب هیجان بالا و آدرنالین خون می شود که افراد پا به فرار می گذارند.

پینت بال کیش و جنگ رنگ ها

آیتم های دیگری در این تونل توسط متخصصان و طراحان آیتم در تونل ایجاد شده که فوق العاده ترسناک است. آن هم وجود شخصی واقعی با یک اره برقی روشن می باشد. تنها صدای هولناک آن برای میزان زیادی از وحشت در هر فردی کافی است.

باگی کیش و دیدن آهوان زیبا

آن شخص به سمت شما حمله ور خواهد شد و باعث فرار ناخود آگاه شما می شود. البته دیده شده افرادی بر اثر ترس زیاد بر سر جای خود میخکوب می شوند و توانایی فرار خود را از دست می دهند. گویی در یک فضای بسیار واقعی و یا در یک فیلم سینمایی قرار گرفته اند.

هرم مومیایی مجموعه پارس سافاری کیش فضایی کاملا تاریک و بدون ذره ای نور است. برای ورود اولیه به این تونل ابتدا باید با یک لیدر وارد شوید. زیرا در همان بدو ورود استرس و ترس به شما غالب خواهد شد. چون هیچکس نمی داند در ثانیه ای بعد چه اتفاقی خواهد افتاد.

بانجی جامپینگ و پرش هایی مکرر

همچنین تلفیق رباط و انسان در طراحی آیتم های این بخش باعث جذابیت بیشتر آن شده و هیجان بیشتری را به بازدید کنندگان منتقل می کند. پیشنهاد می کنم اگر علاقه مند به این تفریح و رزرو تفریحات کیش با تخفیف دیگر هستید به سات پرشین هتل مراجعه نمایید. اگر شما از وحشت زدگی لذت می برید تونل وحشت در پارس سافاری کیش را هیچگاه از دست دهید.

ترامپولین و تقویت عضلات

چگونه بلیط تونل وحشت کیش را تهیه کنیم؟

برای رزرو تونل وحشت کیش می توانید به صورت صد در صد آنلاین آن را خریداری کنید. اما اگر این خرید را از سایت پرشین هتل  (مرجع رسمی رزرو تور کیش و رزرو هتل کیش)انجام دهید با قیمتی استثنایی می توانید به صورت واقعی و آنلاین آن را رزرو نمایید. بعد از وارد شدن به صفحه تفریحات، گزینه تفریحات کیش را انتخاب نمایید. (مانند عکس)

عینک واقعیت مجازی و تصویر هایی 3 بعدی

سپس بر روی جستجوی تفریحات، کلمه سافاری را تایپ کنید. در این زمان گزینه های متعدد سافاری، همچون پکیج طلایی، پکیج آدرنالین، پکیج ماه عسل، هرم مومیایی یا همان تونل وحشت، پکیج کودک، پکیج نوجوان و ... برای شما نمایش داده می شود. سپس بر روی آیکون مورد نظر کلیک کرده و سانس های تفریح را انتخاب می نمایید. بعد از ثبت شماره همراه و نام خود بر روی تایید نهایی کلیک کنید و وارد درگاه پرداخت شوید. (مانند عکس)

منابع :