باگی کیش یکی از پر هیجان ترین تفریحات جزیره زیبای کیش است که در مجموعه سافاری کیش قرار دارد. این تفریح جزء بهترین تفریحات کیش است که گردشگران بسیاری را به سمت خود جذب می کند. روزانه طرفداران زیادی برای سوار شدن ماشین های باگی به خرید و رزرو بلیت آن می پردازند که در این مطلب از مجله گردشگری پرشین هتل به شرح آن پرداخته ایم.

زمانی که تصمیم می گیرید از باگی کیش استفاده کنید باید مد نظر داشته باشیدکه چقدر می توانید رانندگی خوبی در بیابان های جزیره کیش انجام دهید. همچنین چقدر می توانید با دیدن بعضی از قسمت های مناظر ناب و دست اول لذت ببرید و تجربه کسب کنید. فقط در هنگام رانندگی حواستان به آهوهای زیبا و آسیب پذیر طبیعت جزیره کیش باشد.

بانجی شوتینگ و تجسم بازی اَنگِری بِرد

در باگی کیش حواستان به آهوها باشد!!

در هنگام رانندگی با باگی کیش حواستان به آهوهای زیبا و آسیب پذیر طبیعت جزیره کیش باشد. چرا که ممکن است با کوچک ترین صدا و سرعت بالا آن ها را بترسانید و یا زیر بگیرید. اینگونه صحنه ای دلخراش را به وجود می آورید که با دیدن آن خاطره خوشی از باگی سواری در ذهنتان باقی نخواهد ماند. ماشین های باگی دو نفره هستند و با گروه تحت رهبری لیدر انجام می پذیرد.

مسیر هایی که باید از آن ها بگذرید ناهموار و ماسه ای خواهد بود و تکان های به وجود آمده بر اثر طی کردن این مسیر ها هیجان باگی سواریتان را دوچندان می کند. همچنین دیدن طبیعت به صورت گروهی لذت بخش ترین موقعیت را برای شما به وجود خواهد آورد. مدتی که برای پیموندن مسیر باگی سواری باید سپری کنید 20 دقیقه می باشد.

پینت بال و شلیک رنگی

باگی کیش را بدون تجربه رانندگی انجام دهید

برای رانندگی کردن با ماشین های این تفریح کیش، احتیاجی به تجربه بالا نیست. چراکه با گوشزد کردن نکات ایمنی از طرف لیدر تور، رانندگی بسیار راحت شده و هیچ خطری برایتان ایجاد نخواهد شد. شما می توانید در نیمه راه اندکی صبر کنید و چند عکس یادگاری از خود و دوستانتان بگیرید.

اینگونه خاطره های خود را از سواری با ماشین های باگی در آینده به تصویر خواهید کشید. رانندگی با ماشین های باگی، اوج لذت در صحرا نوردی و بیابان گردی را همراه با دوستانتان تجربه خواهید کرد و حدود 15 کیلومتر را به تفریح و هیجان خواهید گذراند.

تونل وحشت سافاری کیش، تجربه ای ترسناک همراه با اوج هیجان

تعریف باگی: یک خودروی کوچک و نقلی که مخصوص 2 نفر بوده و سقف آن با تور پوشیده شده است. طراحی این خودرو به گونه ای است که شما در پستی ها و بلندی های بیابان، نهایت لذت را تجربه خواهید کرد. لازم به ذکر است با تهیه پکیج طلایی سافاری کیش می توانید لذت بیشتری از سفر خود ببرید.

در هنگام سواری با ماشین های باگی، با گذشتن از جنگل ها و گله آهو ها می توانید از درخت سبز، آب انبار، شهر حریره، کلبه هور، کشتی یونانی نیز به صورت گذرا دیدن کنید. نکته جالب توجه اینجا است که این تفریح برای کودکان 6 تا 12 سال هم قابل انجام می باشد. همین امر سبب می شود در رانندگی بیابانی خود را تست کنند.

عینک واقعیت مجازی و هیجانی وصف ناپذیر

آیا این تفریح است یا ورزش؟

باگی سواری علاوه بر تفریح بودن، ورزشی سالم نیز می باشد و برای تناسب بدن انسان بسیار تاثیر گذار است. همچنین به علت هیجان به وجود آمده آدرنالین خون در رگ ها به سرعت بالا می رود و همین امر سبب سوخت و ساز بالا و در نتیجه سلامت بدن می شود.

ترامپولین و قدرت عضلانی بالا

چگونگی خرید بلیت باگی کیش

شما می توانید با کلیک بر روی رزرو تفریحات کیش با تخفیف، وارد صفحه تفریحات سایت پرشین هتل ( مرجع رسمی رزرو هتل کیش و تور کیش) شد و سپس تفریحات کیش را انتخاب نمایید. سپس در جستجو، کلمه سافاری را تایپ کرده تا تمامی آیتم های سافاری کیش، از جمله باگی و پکیج طلایی برای شما نشان داده شود. بعد از انتخاب آیتم و وارد کردن اطلاعات شخصی همراه شماره موبایل، وارد درگاه پرداخت خواهید شد.

خرید آنلاین رزرو تفریحات کیش علاوه بر این که برنامه ریزی سفر را دقیق تر می کند، می تواند قیمت هایی ارزان تر از نرخ مصوب داشته باشد. همانطور که در عکس مشاهده می کنید، قیمت اصلی آن نرخ مصوب بوده که سایت پرشین هتل با تخفیف ویژه ای آن را ارائه می دهد.

بانجی جامپینگ و اوج هیجان

برای بیشتر آشنا شدن با این تفریح می توانید با جست وجوی فیلم سافاری کیش در اینترنت به آن بپردازید. اینگونه متوجه می شوید که قرار است سوار چه نوع ماشین هایی شوید و چگونه تفریحی را تجربه کنید. پرشین هتل با ارائه تخفیف های بالا در زمینه تفریحات و رزرو هتل توانسته است یکی از محبوب ترین سایت ها برای رزرو تفریحات یا غیره باشد.

منابع :