باگی کیش یکی از پر هیجان ترین تفریحات جزیره زیبای کیش است که در مجموعه سافاری کیش قرار دارد. این تفریح جزء بهترین تفریحات کیش است که گردشگران بسیاری را به سمت خود جذب می کند. روزانه طرفداران زیادی برای سوار شدن ماشین های باگی به خرید و رزرو بلیت آن می پردازند.

زمانی که تصمیم می گیرید از این تفریح استفاده کنید باید مد نظر داشته باشیدکه چقدر می توانید رانندگی خوبی در بیابان های جزیره کیش انجام دهید. همچنین چقدر می توانید با دیدن بعضی از قسمت های مناظر ناب و دست اول لذت ببرید و تجربه کسب کنید. فقط در هنگام رانندگی حواستان به آهو های زیبا و آسیب پذیر طبیعت جزیره کیش باشد.

بانجی شوتینگ و تجسم بازی اَنگِری بِرد

چرا که ممکن است با کوچک ترین صدا و سرعت بالا آن ها را بترسانید و یا زیر بگیرید. اینگونه صحنه ای دلخراش را به وجود می آورید که با دیدن آن خاطره خوشی از باگی سواری در ذهنتان باقی نخواهد ماند. ماشین های باگی دو نفره هستند و با گروه تحت رهبری لیدر انجام می پذیرد.

مسیر هایی که باید از آن ها بگذرید ناهموار و ماسه ای خواهد بود و تکان های به وجود آمده بر اثر طی کردن این مسیر ها هیجان باگی سواریتان را دوچندان می کند. همچنین دیدن طبیعت به صورت گروهی لذت بخش ترین موقعیت را برای شما به وجود خواهد آورد. مدتی که برای پیموندن مسیر باگی سواری باید سپری کنید 20 دقیقه می باشد.

پینت بال و شلیک رنگی

باگی کیش را بدون تجربه رانندگی انجام دهید

برای رانندگی کردن با ماشین های این تفریح کیش، احتیاجی به تجربه بالا نیست. چراکه با گوشزد کردن نکات ایمنی از طرف لیدر تور، رانندگی بسیار راحت شده و هیچ خطری برایتان ایجاد نخواهد شد. شما می توانید در نیمه راه اندکی صبر کنید و چند عکس یادگاری از خود و دوستانتان بگیرید.

اینگونه خاطره های خود را از سواری با ماشین های باگی در آینده به تصویر خواهید کشید. رانندگی با ماشین های باگی، اوج لذت در صحرا نوردی و بیابان گردی را همراه با دوستانتان تجربه خواهید کرد و حدود 15 کیلومتر را به تفریح و هیجان خواهید گذراند.

تونل وحشت سافاری کیش، تجربه ای ترسناک همراه با اوج هیجان

تعریف باگی: یک خودروی کوچک و نقلی که مخصوص 2 نفر بوده و سقف آن با تور پوشیده شده است. طراحی این خودرو به گونه ای است که شما در پستی ها و بلندی های بیابان، نهایت لذت را تجربه خواهید کرد. لازم به ذکر است با تهیه پکیج طلایی سافاری کیش می توانید لذت بیشتری از سفر خود ببرید.

در هنگام سواری با ماشین های باگی، با گذشتن از جنگل ها و گله آهو ها می توانید از درخت سبز، آب انبار، شهر حریره، کلبه هور، کشتی یونانی نیز به صورت گذرا دیدن کنید. نکته جالب توجه اینجا است که این تفریح برای کودکان 6 تا 12 سال هم قابل انجام می باشد. همین امر سبب می شود در رانندگی بیابانی خود را تست کنند.

عینک واقعیت مجازی و هیجانی وصف ناپذیر

آیا این تفریح است یا ورزش؟

باگی سواری علاوه بر تفریح بودن، ورزشی سالم نیز می باشد و برای تناسب بدن انسان بسیار تاثیر گذار است. همچنین به علت هیجان به وجود آمده آدرنالین خون در رگ ها به سرعت بالا می رود و همین امر سبب سوخت و ساز بالا و در نتیجه سلامت بدن می شود.

ترامپولین و قدرت عضلانی بالا

چگونگی خرید بلیت باگی کیش

شما می توانید با کلیک بر روی رزرو تفریحات کیش با تخفیف، وارد صفحه تفریحات شد و سپس تفریحات کیش را انتخاب نمایید. سپس در جستجو، کلمه سافاری را تایپ کرده تا تمامی آیتم های سافاری کیش، از جمله باگی و پکیج طلایی برای شما نشان داده شود. بعد از انتخاب آیتم و وارد کردن اطلاعات شخصی همراه شماره موبایل، وارد درگاه پرداخت خواهید شد.

خرید آنلاین رزرو تفریحات کیش علاوه بر این که برنامه ریزی سفر را دقیق تر می کند، می تواند قیمت هایی ارزان تر از نرخ مصوب داشته باشد. همانطور که در عکس مشاهده می کنید، قیمت اصلی آن نرخ مصوب بوده که سایت پرشین هتل با تخفیف ویژه ای آن را ارائه می دهد.

بانجی جامپینگ و اوج هیجان

برای بیشتر آشنا شدن با این تفریح می توانید با جست وجوی فیلم سافاری کیش در اینترنت به آن بپردازید. اینگونه متوجه می شوید که قرار است سوار چه نوع ماشین هایی شوید و چگونه تفریحی را تجربه کنید. پرشین هتل با ارائه تخفیف های بالا در زمینه تفریحات و رزرو هتل توانسته است یکی از محبوب ترین سایت ها برای رزرو تفریحات یا غیره باشد.

بیشتر بخوانید :
سافاری چیست؟ اوج هیجان و لذت در سافاری کیش
کشتی آرتمیس کیش، دارای برترین رستوران دریایی
تونل وحشت سافاری کیش، تجربه ای ترسناک همراه با اوج هیجان
باگی کیش و دیدن آهوان زیبا
جنگ شبانه پازل شو کیش، پازلی گلچین شده از ستارگان
جنگ پرشین شو کیش
دینامیت شو کیش، با تجربه ترین جنگ شبانه در کیش
پینت بال کیش و جَنگی دوستانه
بانجی شوتینگ سافاری کیش و خاطره بازی اَنگِری بِردز
ترامپولین تفریحی هیجانی در سافاری کیش
عینک واقعیت مجازی سافاری کیش، فضایی واقعی در دنیای مجازی
بانجی جامپینگ چیست؟ تفریحی هیجانی یا پرشی دیوانه وار
جُنگ های شبانه کیش و ساعاتی طنز آمیز
کشتی های تفریحی جزیره کیش، خاطره ای دلنشین در دل دریا
کشتی تفریحی اوستا کیش
آیا باغ پرندگان کیش در پارک دلفین ها است؟ قیمت و تخفیف بلیط باغ پرندگان
رزرو تخفیف دار بلیط کشتی تارا کیش، یک انتخاب لوکس
کشتی امپراطور کیش، جدید ترین کشتی تفریحی کیش با تخفیف
کشتی نوید دریا کیش
کشتی تفریحی خصوصی کیش، بهترین گزینه برای سورپرایز
منابع :