بازار پارس خلیج کیش از دیگر بازارهای محبوب و مورد توجه گردشگران تور کیش است که در منطقه ی ساحلی جزیره واقع شده است. این مرکز خرید کیش که د سال 70 به بهره برداری رسیده دارای 150 غرفه تجاری می باشد که انواع ملزومات روزمره بومیان جزیره کیش و گردشگرانی که در هتل های کیش مقیم هستند را تامین می کند. در ادامه این مطلب از مجله گردشگری پرشین هتل قصد داریم شما را با بازار پارس خلیج کیش بیشتر آشنا کنیم.

مراکز خرید جزیره کیش را بهتر بشناسید

اجناس بازار پارس خلیج کیش

بازار پارس خلیج کیش در غرفه های متعدد خود اقلام مختلفی را به فروش می رساند که عمده ترین آن ها لوازم خرازی، آرایشی و بهداشتی، اسباب بازی کودکان، کیف و کفش های زنانه و مردانه، عینک، ساعت و ... می باشند. لازم به ذکر است در این مرکز خرید کیش هم جنس اصلی پیدا می شود هم فِیک، پس در انتخاب محصولی که می خرید دقت کنید.

بازار پارس خلیج کیش علاوه ب محصولاتی که ذکر شد، اقلام دیگری را نیز به فروش می رساند که قیمتی بسیار پایین دارند. این اقلام شامل وسایل صوتی و تصویری مانند تلویزیون های هوشمند صفحه تخت، یخچال، گاز، هود، سینمای خانواده، دیجیتال و ... می شوند که با دیدن قیمت آن ها حتماً شگفت زده می شوید. ساعت کاری این بازار از 10 صبح تا 1 بعد از ظهر، 4 بعد از ظهر تا 10 شب فعال می باشد.

مرکز خرید دامون کیش لاکچری ترین بازار کیش

هتل های نزدیک بازار پارس خلیج کیش

بازار پارس خلیج کیش به دلیل موقعیت مکانی خوب خود به هتل های بسیاری از جمله هتل شایان کیش و هتل مارینا پارک کیش نزدیک می باشد. اما بهترین انتخاب برای ررزو هتل کیش نزدیک بازار پارس خلیج کیش، هتل میر مهنا کیش است که همجوار بازار فوق الذکر می باشد.

مرکز خرید پارس خلیج کیش در خیابان میر مهنا، مابین بلوار نیایش و میدان سعدی واقع شده که با اسکله و پارک میرمهنا تنها چند دقیقه پیاده روی فاصله دارد. اسکله و پارک میرمهنا کیش نیز فوق العاده زیبا بوده و در زمان غروب آفتاب بسیار دیدنی و دل انگیز می باشد. لازم به ذکر است بازار عرب های کیش هم، در فاصله ی کمی از مرکز خرید پارس خلیج قرار گرفته که در مطالب قبلی پرشین هتل توضیح داده شده است.

بیشتر بخوانید :
منابع :