بازار عرب های کیش را می توان به عنوان قدیمی ترین بازار در جزیره مرجانی کیش دانست که تا کنون فعالیت خود را ادامه داده است. این بازار در بین بومیان اصلی به نام بازار صفین نیز شناخته می شود که به عنوان اصلی ترین بازار برای خرید های مورد نیاز آن ها به شمار می رود.

بازار عرب های کیش همانطور که از نامش پیداست با نمایی کاملا برگرفته از معماری عربی بنا شده است و فضایی سنتی و بومی دارد. این مرکز خرید سال 1350 شمسی در زمینی به مساحت 2300 متر مربع احداث گردید که البته از بازار های کمتر شناخته شده جزیره به شمار می رود. پرشین هتل قصد دارد با ارائه این مقاله در مجله گردشگری خود به شرح بازار عرب ها بپردازد.

آشنایی با مراکز خرید در کیش

در غرفه های بازار عرب های کیش چه اجناسی عرضه می شود؟

در بازار عرب های کیش حدود 70 غرفه و مغازه برای فروش اجناس مختلف وجود دارد. گردشگرانی که جزیره کیش را به عنوان مقصدی برای سفر خود انتخاب کرده اند، می توانند با مراجعه به این بازار سوغاتی های خاص جزیره را خریداری کنند. فروشنده های بازار عرب ها نیز اکثر به زبان عربی صحبت می کنند.

شما می توانید انواع و اقسام کالاهای مورد نیاز اعم از پوشاک مردانه، زنانه و بچه گانه، کیف و کفش، لوازم آرایشی و بهداشتی، لوازم خانگی، اسباب بازی و مواد غذایی را در بازار عرب های کیش خریداری کنید. اجناس با کیفیتی مرغوب ارائه می شوند که بدون شک نگاهی به آن ها شما را برای خرید جذب خواهد کرد.

رزرو تور کیش با کمترین قیمت

قیمت ارزان در بازار عرب های کیش

بازار قدیمی عرب های کیش به دلیل موقعیت مکانی نا مناسب اغلب مورد استقبال بالا مانند دیگر بازار های مدرن در جزیره قرار نمی گیرد. اما موضوعی که اطلاع از آن گردشگران را به سمت بازار جذب می کند قیمت بسیار ارزان و مقرون به صرفه کالاهای متفاوت در این مکان می باشد.

مطالبی درباره مرکز خرید رویا مال کیش

می توان گفت در بازار عرب های در کیش تمامی کالاهای عرضه شده، پایین ترین قیمت ممکن را نسبت به دیگر مراکز خرید دارند. از این رو افرادی که این بازار را برای خرید انتخاب می کنند، پس از دیدن قیمت های اجناس، لحظاتی طولانی خود را مشغول خرید در بازار خواهند کرد.

مزیت بازار عرب های کیش چیست؟

بازار عرب ها کیش در کنار قیمت بسیار مناسب و تنوع در اجناس، دارای مزیت های دیگر نیز می باشد. به عنوان مثال یکی از مزیت های این بازار که از طرفی عیب و از طرفی دیگر امتیاز به حساب می آید، موقعیت مکانی آن است. گردشگران پس از گشت و گذار در این مرکز خرید می توانند به اسکله تفریحی میرمهنا سر بزند و از ساحل دنج و منحصر به فرد لذت کافی را کسب کنند.

بازار مریم کیش را بشناسید

همچنین یکی از نزدیک ترین و بهترین هتل های کیش به بازار عرب ها، هتل ترنج کیش است که به عنوان برترین هتل جزیره فعالیت می کند. این هتل به طور کلی روی آب قرار دارد و اغلب برای ریلکس کردن توسط گردشگران انتخاب می شود. از این رو مهمانان هتل ترنج کمتر از هتل خارج می شوند که نزدیکی به بازار عرب ها فرصتی عالی برای آن ها خواهد بود.

بیشتر بخوانید :
منابع :