هتل پارسیان سوئیت اصفهان یکی دیگر از هتل های زیر مجموعه پارسیان می باشد. این هتل اصفهان در بهترین موقعیت مکانی شهر واقع شده تا دسترسی میهمانان مقیم در این هتل اصفهان به اماکن دیدنی شهر، بسیار نزدیک باشد. از این رو هتل سه ستاره سوئیت اصفهان در نزدیکی سی و سه پل قرار گرفته است. همین امر موجب شده تا از جمله بهترین هتل های اصفهان در رنج هتلی خود باشد.

هتل پارسیان سوئیت اصفهان را از پرشین هتل رزرو کنید

با ما در پرشین هتل سایت جامع رزرو هتل و تور همراه باشید تا اطلاعات بیشتری راجع به تمام هتل های دنیا کسب نمایید. موقعیت مکانی این هتل اصفهان دسترسی آسانی به اماکن تاریخی را فراهم می‌کند. ابنیه هایی همچون میدان نقش جهان، پل خواجو، سی و سه پل، محله جلفا و … از جمله هاست. این هتل اصفهان در بلوار آینه خانه و مقابل سی و سه پل قرار گرفته است. سی و سه پل در زمان شب بسیار دیدنی و جذاب می شود.

زیرا وقتی چراغ های طلایی این پل در دل شب خودنمایی می کنند درخشش بی نظیری دارد. هتل سوئیت اصفهان چشم انداز خوبی از سی و سه پل را به میهمانان هدیه می دهد. زیرا از اتاق های این هتل اصفهان سی و سه پل و زاینده رود نقره ای به چشم می خورد.

هتل پارسیان سوئیت اصفهان
رستوران و غذاهای خوشمزه هتل پارسیان سوئیت اصفهان

هتل پارسیان سوئیت و قوانین این هتل

هر هتل در هر جای ایران قوانین مخصوص به خود را دارند. بعضی از هتل های اصفهان قوانین سخت تر و بعضی آسان تر دارند. البته برخی قوانین هستند که در تمامی هتل های ایران و هتل های اصفهان اجرا می شوند. همراه داشتن شناسنامه و کارت ملی، پاسپورت برای افراد خارجی، صیغه نامه با مهر برجسته محضر از این قوانین هستند.

هتل پارسیان سوئیت اصفهان
لابی بسیار دنج هتل پارسیان سوئیت

پذیرش کودکان در هتل پارسیان سوئیت

پذیرش کودکان با سنین مختلف در هتل های اصفهان متغیر است. اما در این هتل اصفهان اقامت برای اطفال زیر 7 سال رایگان می باشد. به شرطی که از سرویس اضافه این هتل اصفهان استفاده نکنند. منظور از سرویس اضافه استفاده از تخت دیگر می باشد. قوانین هر هتل جدا از آن قوانین اصلی مختص به همان هتل می شود. زیرا برخی از هتل های اصفهان برای جذب بیشتر گردشگر به سمت خود، آفرهای ویژه ای را در نظر می گیرند.

به عنوان مثال در یک هتل اصفهان استفاده از استخر آن برای میهمانان رایگان است اما در هتل دیگر مشمول هزینه می‌شود. در یک هتل اصفهان کودکان زیر 3 سال و در دیگر هتل اصفهان کودکان زیر 7 سال مشمول پذیرش رایگان می شوند. این گونه مسائل باعث می شود تا گردشگران برای انتخاب هتل در اصفهان بیشتر دقت کنند. همین امر موجب می شود تا بهترین هتل اصفهان را متناسب با بودجه خود رزرو نمایند.

هتل پارسیان سوئیت اصفهان
رستوران هتل پارسیان سوئیت

هتل پارسیان سوئیت و خدمات خانه داری این هتل

خدمات خانه داری در اصفهان از مهم ترین نکات آن محسوب می شود. زیرا تمیزی و نظافت اتاق ها در اولویت قرار می گیرند. وقتی میهمانان از نظافت اتاق ها راضی باشند در سفر‌های بعدی خود هم آن هتل را رزرو کنند. این هتل خدمات خانه داری خود را به صورت روزانه و با وسواس بسیاری انجام می‌دهد. از این رو رضایت میهمانان را به خوبی می تواند جلب نماید. اکنون به شما علائم های یک هتل که خانه داری خوبی دارد معرفی می کنیم.

خانه داری خوب در یک هتل اصفهان

1- ملحفه ها باید سفید و تمیز بوده و عاری از هرگونه مویی باشد.

2- سرویس بهداشتی و حمام باید دارای ملزومات بهداشتی و دم پایی باشند.

3- موکت‌ها یا فرش‌هایی که در کف اتاق ها به کار برده شده،باید بدون لکه و بدون بوی نامطبوع باشد.

تمامی این علائم ها نشان دهنده خانه داری تمیز آن هتل است. با رزرو این هتل اصفهان از طریق پرشین هتل از موقعیت مکانی خوب آن بهره ببرید. البته می توان تمیزی و نظافت این هتل اصفهان را با چشم خود از نزدیک مشاهده کنید.

هتل پارسیان سوئیت اصفهان
فضای داخلی هتل پارسیان سوئیت اصفهان
بیشتر بخوانید :
منابع :