امکان رزرو هتل عالی قاپو اصفهان  با قیمت مناسب، در سایت پرشین هتل وجود دارد. به توصیه تمام پزشکان صبحانه، وعده ای مهم در تغذیه انسان به شمار می رود. صرف صبحانه در هتل عالی قاپو اصفهان به همین دلیل بسیار مفصل است. از این رو صبحانه را باید کامل و مقوی صرف کرد.

با اقامت در هتل پارسیان عالی قاپو اصفهان  می توانید برای صرف صبحانه به رستوران این هتل اصفهان مراجعه کنید.صبحانه متنوع هتل عالی قاپو اصفهان از انواع صبحانه های لذیذ و مقوی تشکیل شده است . در میان هتل های اصفهان کمتر هتلی پیدا می شود که این چنین تنوع صبحانه ای را در اختیار میهمانان خود قرار دهد.

صبحانه متنوع هتل عالی قاپو اصفهان
صبحانه متنوع هتل عالی قاپو اصفهان

منو صبحانه در هتل عالی قاپو اصفهان

با صبحانه متنوع هتل عالی قاپو اصفهان می توان روزی پر نشاط را آغاز کرد.اکنون صبحانه هایی که در این هتل اصفهان سرو می شود را به شما معرفی می کنیم. پنیر سفید، پنیر خامه‌ای، پنیر پرورده، پنیر زیره، کره، خامه، عسل، حلوارده تک نفره، شکلات صبحانه از دسته پنیرها هستند. مربا هویج فله، مربا توت فرنگی، مربا آلبالو ، ارده ، شیره خرما، ماست ساده خیار شور، زیتون از مربا ها هستند. خرما، سالاد میوه، پرتقال، سیب درختی، گوجه، خیار از جمله میوه ها می باشند.

خدمات هتل 4 ستاره عالی قاپو در شهر اصفهان

کورن فلکس در 3 طعم، کشمش سبز، بادام زمینی، کیک برشی، کیک صبحانه، از دسته کیک ها می باشند. تخم مرغ آبپز، املت ساده ، پنکیک، نیمرو، املت گوجه ، املت قارچ ، سوسیس، عدس، حلیم شیر از جمله دیگر صبحانه‌ها می‌باشند. نان بربری، نان سنگک، نان لواش، نان باگت، نان تست، نان تست شکلاتی در دسته نان ها قرار دارند.  آب پرتقال، آب آناناس، شیر گرم و سرد، قهوه، چای، آبجوش و .. از نمونه نوشیدنی هایی این صبحانه هستند.

وقتی که این همه صبحانه هتل عالی قاپو ، لذیذ به شما چشمک می‌زنند مگر می‌توان از آن‌ها چشم پوشی کرد. با رزرو این هتل اصفهان و صرف صبحانه هتل عالی قاپو ، روز خود را با انرژی آغاز خواهید کرد. زیرا با میل کردن صبحانه ای مفصل انرژی لازم برای انجام کارهای روزانه را خواهید داشت. در ادامه با پرشین هتل همراه باشید تا با نظر میهمانانی که در این هتل اصفهان اقامت داشتند آشنا شوید.

صبحانه انگلیسی هتل عالی قاپو اصفهان
صبحانه انگلیسی هتل عالی قاپو اصفهان

نظر یکی از میهمانان مقیم در عالی قاپو اصفهان

من به همراه همسر و پسر خود در نوروز 96 به مدت دو شب در این هتل اصفهان اقامت داشتیم. به محض ورود به خیابان منتهی به هتل متوجه شدیم که مترو در حال ساخت است. همین دلیل باعث شد امکان رفت و آمد با ماشین تا ورودی هتل وجود نداشته باشد. در ابتدای امر، ترس عجیبی مبنی بر عدم آسایش وجود مرا فراگرفت. اما بعد متوجه شدم این هتل در پنجره های خود عایق صدا دارد. بعد از تحویل اتاق، به کمک پرسنل محل موقت پارکینگ هتل پارسیان اصفهان معرفی شد که چند کوچه با این هتل فاصله داشت.

ماساژهای تخصصی در هتل عالی قاپو نصف جهان

صرف صبحانه در هتل عالی قاپو اصفهان
صرف صبحانه در هتل عالی قاپو اصفهان

در مورد هتل عالی قاپو اصفهان

آرامش مطلق از هر جهت در این هتل اصفهان حاکم بود. در بهترین نقطه شهر قرار گرفته و به تمام اماکن دیدنی شهر دسترسی دارد. در طی سه روز اقامت در اصفهان حتی یکبار هم ماشین را از پارکینگ خارج نکردم. تمام نقاط دیدنی این شهر را با پای پیاده طی کردیم. فقط برای رفتن به محله جلفا و بازدید از کلیسای وانک از تاکسی استفاده شد.

محیط و امکانات هتل بسیار لوکس و در حد هتل پنج ستاره بود. استخر رایگان، بسیار تمیز و خلوت، اینترنت رایگان، صبحانه متنوع هتل عالی قاپو اصفهان باعث شد تا از انتخاب این هتل راضی باشم. با وجود سرشار گردشگر در این هتل اصفهان، محیط بسیار خلوت و آرامبخش بود. از اقامت در این هتل بسیار خشنود بودم.

صبحانه ایرانی هتل عالی قاپو اصفهان
صبحانه ایرانی هتل عالی قاپو اصفهان

چگونگی رزرو هتل پارسیان عالی قاپو اصفهان

احترام گذاشتن به نظر میهمانان یکی از اولویت‌های پرشین هتل می‌باشد. از همین نظر ها در می‌یابیم که این هتل اصفهان می‌تواند یک انتخاب خوب باشد. اما پرشین هتل سفر شما به اصفهان را ارزان می کند. زیرا این سایت رزرو هتل عالی قاپو اصفهان را با قیمت ارزان تری انجام می دهد. اگر چنانچه به اینترنت دسترسی نداشتید نگران نباشید. با شماره تلفن 02186094713 و 09198906572 تماس گرفته و به کارشناسان وصل شوید.

کارشناسان مجرب و پاسخ گوی پرشین هتل در خدمت شما هستند. بعد از برقراری ارتباط با این کارشناسان می توانید اطلاعات لازم را کسب کنید. بعد از آگاهی از این هتل اصفهان اقدامات لازم برای رزرو را انجام دهید. شما می توانید با مراجعه به دانستنی های هتل اصفهان مطالب بیشتری مطالعه کنید واطلاعات کسب کنید.

بیشتر بخوانید :
منابع :