در این مطلب به رستوران‌های  هتل پارسیان عالی قاپو اصفهان می‌پردازیم. خدماتی که در رستوران های عالی قاپو اصفهان ارائه می‌شود اشاره  کنیم. یکی از رستوران‌های خوشنام و پر مخاطب در بین هتل های اصفهان ونیز نام دارد. رستوران ونیز در هتل عالی قاپو اصفهان با کیفیت عالی، فعالیت می‌کند. همان طور که از نام این رستوران پیدا است لذیذ ترین غذاهای ایتالیایی را می‌توان در آن پیدا کرد. پس با پرشین هتل همراه باشید.

رستوران ونیز هتل عالی قاپو اصفهان

رستوران ونیز هتل عالی قاپو اصفهان یکی از بهترین رستوران های اصفهان می باشد و از رستوران های هتل پارسیان عالی قاپو اصفهان معروف ترین آن رستوران ونیز است که با مبلمان بسیار شیک همراه با رنگ‌های لایت چیده شده است. پرسنل خوش برخورد این رستوران با پذیرایی بسیار شایسته از میهمانان فعالیت دارند. بگونه‌ای که لحظه‌های دل انگیز و خاطره انگیزی را در ذهن میهمانان خود ثبت می‌کنند.

چیدمان رستوران هتل پارسیان عالی قاپو اصفهان
چیدمان رستوران هتل پارسیان عالی قاپو اصفهان

رستوران ونیز این هتل چهار ستاره منوهای مختلفی را در نظر گرفته است. همین سبب شده تا مراجعه کنندگان به رستوران انتخاب آزادانه داشته باشند. این منوها شامل منو نوشیدنی، منو نهار، منو شام، منو سالاد، منو غذاهای گیاهی می‌شود.

رستوران ونیز که جزو رستوران های هتل پارسیان عالی قاپو اصفهان است، 2 فضای داخلی و خارجی دارد که برای پذیرایی از میهمانان تعبیه شده است. یک میز رسمی در رستوران ونیز وجود دارد. این میز مخصوص قرارهای کاری بوده و میز وی آی پی رستوران است. امکاناتی در رستوران ونیز هتل پارسیان عالی قاپو به چشم می خورد. این امکانات سرویس بهداشتی، سیستم تهویه مطبوع، صندلی نوزاد، غذای بیرون بر و میز می‌باشد.

فضای تمیز این رستوران باعث شده تا آن دسته از میهمانانی که به رعایت بهداشت اهمیت می‌دهند. احساس خوبی از میل کردن غذا در این فضا داشته باشند. گردشگران محترم می‌توانند برای رزرو این هتل و دیگر هتل‌های اصفهان از طریق پرشین هتل اقدامات لازم را انجام دهند. زیرا رزرو هتل اصفهان خود را با قیمت مناسب‌تری انجام خواهند داد. هتل‌های اصفهان برای اثبات بهتر بودن خود تلاش می‌کنند تا خدمات و امکانات بیشتری را در هتل خود تدارک بینند. اما در میان هتل‌های اصفهان، هتل پارسیان عالی قاپو از امکانات خوبی برخوردار بوده است. همین علت باعث محبوبیت این هتل اصفهان در میان گردشگران شده است.

رستوران ونیز هتل عالی قاپو اصفهان
رستوران ونیز هتل عالی قاپو اصفهان

رستوران اصلی هتل پارسیان عالی قاپو اصفهان

رستوران اصلی یکی دیگر از رستوران های هتل پارسیان عالی قاپو اصفهان است که ظرفیتی بالغ بر 150 نفر میهمان را در خود جای می‌دهد. رستوران اصلی انواع غذاهای ایرانی و استیک ها را برای میهمانان طبخ می‌کند. بوفه اردو رستوران پارسه این هتل دارای انواع ترشی‌ها، سالادها، سوپ، ژله و کرم کارامل است. این بوفه اردو شامل هزینه می‌باشد و از خدمات جانبی رستوران پارسه محسوب می‌شود.

نور پردازی‌رستوران باعث شده تا میهمانان فضایی دلچسب و دلنشین را تجربه کنند. از این رو با سرو انواع غذاها در چنین محیط جذابی لذت بیشتری را از میل کردن غذا خواهند برد. با رزرو این هتل چهار ستاره از پرشین هتل، طعم غذاهای لذیذ و خوشمزه این رستوران را حتما بچشید.

ته چین رستوران هتل پارسیان عالی قاپو اصفهان
ته چین رستوران هتل پارسیان عالی قاپو اصفهان

رستوران لابی لانج هتل پارسیان عالی قاپو اصفهان

رستوران لابی لانج  هم از رستوران های هتل پارسیان عالی قاپو اصفهان است که برای میهمانانی که غذاهای فست فودی می‌خواهند بهترین گزینه است. زیرا انواع استیک و کوکتل‌های خوشمزه را برای میهمانان خود سرو می‌کند. این رستوران مکانی دنج برای قرارهای کاری و دوستانه می‌باشد.
می‌توان در لابی لانج هتل پارسیان عالی قاپو میهمانی‌های کوچک و صمیمانه ای را برگزار کرد. ظرفیت پذیرش این لابی لانج 100 نفر می‌باشد. لابی لانج این هتل اصفهان بسیار مدرن و به روز طراحی شده است.

برای اطلاعات بیشتر می توان به دانستنی های هتل اصفهان مراجعه کنید. برای رزرو هتل پارسیان عالی قاپو  سایت پرشین هتل را جست وجو کرده و رزرو خود را انجام دهید.

منابع :