رستوران سنتی نقش جهان اصفهان یکی از شلوغ ترین و زیبا ترین رستوران های شهر اصفهان است که در قلب منطقه توریستی نصف جهان واقع شده است. این رستوران سنتی اصفهان از نظر کیفیت غذایی عالی بوده و دارای چیدمانی بسیار زیبا و سنتی است که اصالت آن را با ورود به این مجموعه غذاخوری درخواهید یافت.
رستوران سنتی نقش جهان اصفهان در طراحی و دیزاین خود از میز و صندلی های مدرن و تخت های سنتی استفاده کرده است تا هر نوع سلیقه ای را جوابگو باشد. این مجموعه غذاخوری اصفهان در وعده های نهار و شام به قدری شلوغ است که باید کمی برای سرو غذا در این رستوران سنتی اصفهان منتظر بمانید.

رستوراني سنتي و زيبا در ميدان نقش جهان
رستورانی سنتی و زيبا در ميدان نقش جهان

منو رستوران سنتی نقش جهان اصفهان چه غذاهایی دارد؟

منو رستوران نقش جهان شامل غذاهای سنتی اصفهانی، غذاهای فرنگی و غذاهای ایرانی می شود که این غذاها باب طبع ذائقه ایرانی ها تهیه و طبخ می شوند. گردشگران محترم می توانند بعد بازدید از جاذبه های میدان نقش جهان اصفهان همچون کاخ و عمارت عالی قاپو، مسجد شیخ لطف الله، مسجد شاه و ... می توانید به این رستوران مراجعه کنید و از غذاهای خوشمزه آن نوش جان کنید. پرشین هتل توصیه می کند در زمان مراجعه به رستوران نقش جهان قورمه سبزی های معروف آن را حتما امتحان کنید.

دمنوش های رستوراني سنتي نقش جهان
دمنوش های رستوران سنتی نقش جهان با طبع گرم

قیمت غذاهای رستوران سنتی نقش جهان اصفهان گران است؟

رستوران نقش جهان، از نظر کیفیت غذایی و تنوع بسیار عالی بوده که همین امر سبب می شود تا قیمت غذاهای رستوران سنتی نقش جهان اصفهان گران باشد. البته این را هم بدانید هزینه ای که برای صرف یک وعده غذا در این رستوران اصفهان پرداخت می کنید، ارزش چشیدن طعم هایی لذیذ و البته با کیفیت را دارد. اگر می خواهید در یک هتل اصفهان اقامت کنید که هم به میدان امام نزدیک باشد و هم به رستوران نقش جهان، بهترین انتخاب هتل جام فیروزه اصفهان است.

 رستوران سنتی نقش جهان اصفهان
رستوران سنتی نقش جهان اصفهان با موسیقی زنده

لیست غذاهای رستوران نقش جهان اصفهان چیست؟

در این رستوران اصفهان غذاهای بسیاری را در لیست آن مشاهده خواهید کرد که ما فقط به تعدادی از بهترین و خوشمزه ترین لیست غذاهای رستوران نقش جهان اشاره می کنیم. خورش ماست، ته چین مرغ، ماهیچه، شیشلیک، قورمه سبزی، کوبیده، آبگوشت و ... از جمله غذاهای محبوب و خوشمزه در لیست این رستوران قدیمی و زیبا می باشند. لازم به ذکر است اگر یک صف طولانی را در ورودی رستوران مشاهده کردید نگران نباشید زیرا به سرعت این صف کم می شود.

 رستوران سنتی نقش جهان اصفهان
نوشیدن یک فنجان چای در رستوران سنتی نقش جهان اصفهان

ادرس رستوران سنتی نقش جهان اصفهان کجاست؟

ادرس رستوران نقش جهان در میدان امام، نبش مسجد شیخ لطف الله است که همانطور می دانید این مسجد عظیم و زیبا در فهرست آثار سازمان جهانی یونسکو قرار دارد. در رستوران نقش جهان شما شیشه های رنگی زیبا، پنج دری های جذاب، گل های شمعدانی، حوضچه ای کوچک در میان رستوران و ... را مشاهده خواهید کرد که سبب ایجاد فضایی فوق العاده دلچسب و خاطره انگیز برای میهمانان رستوران شده است.

خورش ماست در رستوران نقش جهان چگونه تهیه می شود؟

خورش ماست اصیل ترین و خوشمزه ترین غذای اصفهانی ها است که در این رستوران نیز به خوبی تهیه و طبخ می شود. اجزای خورش ماست را گوشت گردن، پیاز، زرده تخم مرغ، زردچوبه، گلاب، خلال بادام، شکر، زعفران و ... تشکیل می دهند که دستور طبخ آن شیوه ای خاص دارد که هر رستورانی آن را افشا نمی کند. اما مطمئن باشید در رستوران سنتی نقش جهان لذیذ ترین خورش ماست را نوش جان خواهید کرد.

رستوران سنتی نقش جهان اصفهان
صندلی های مدرن و تخت های سنتی رستوران سنتی نقش جهان اصفهان

چگونه به این رستوران سنتی اصفهان برویم؟

از آنجایی که این رستوران مشهور اصفهان در قلب منطقه توریستی اصفهان قرار دارد دسترسی به آن بسیار راحت است. اگر در هتل عباسی اصفهان اقامت داشته باشید که از خیابان چهارباغ تا رستوران مذکور فاصله ای 10 دقیقه ای به صورت پیاده خواهید داشت. اگر در هتل پارسیان کوثر اصفهان اقامت دارید باید سوار بر یک تاکسی شوید و خود را به این رستوران برسانید. ایستگاه اتوبوس و مترو نیز در نزدیکی میدان امام قرار دارند.

منابع :