کله پاچه در دبی؟ مگه میشه یک دست کله پاچه تو شهر تَرین‌ها بخوری؟ نکنه تو هَم از اون دسته آدم هایی هستی که هر جایی برَن (حتی قله قاف) بازم باید کله پاچه بخوری؟ اونم کله پاچه در دبی؟ اگه شما هم مثل من تعجب کردید و میخاین بدونین تو کدوم یکی از رستوران های دبی کله پاچه سرو می‌شه، همین الان این مقاله مجله گردشگری رو بخونید.

برای خوردن کله پاچه در دبی کجا بریم؟

یکی از بهترین کله پزی‌ها در دبی، قصر یاشار نام داره. البته در رستوران قصر  یاشار علاوه بر کله و پاچه گوسفندی، غذاهای اصیل ایرانی مانند شیشلیک، چنجه، چلو گوشت، کوبیده و جوجه هم سرو می‌شه. فضای زیبای این رستوران در شهر دبی، شما رو سَرذوق میاره و اجرای موسیقی زنده در رستوران قصر یاشار، ساعاتی به یادماندنی رو براتون رقم می‌زنه.

کله پاچه در دبی
کله پاچه در دبی کجا بخوریم؟

رزرو تور دبی با کمترین قیمت

برای خوردن کله پاچه در دبی باید به نخل جمیرا که یکی از جزایر مصنوعی دبی هست، مراجعه کنید. بعد از اون به خیابان جمیرا، جمیرا 1، کنار اسپینی بِرین و وارد رستوران قصر یاشار بشین. تو این رستوران همه غذاها حتی کله پاچه به صورت بوفه سرو می‌شه. ضمن این که تو این رستوران دبی، نان سنگک داغ همراه کباب‌ها و کله پاچه‌ها است. این یعنی طعم اصیل یک کله پاچه مشتی در دبی.

کله پاچه در دبی
پاچه گوسفندی لذیذ در رستوران قصر یاشار دبی

آیا همه روزه کله پاچه در دبی سرو می‌شه؟

میدونم که عاشق خوردن کله پاچه هستین؛ اما باید کمی صبر و تحمل داشته باشین. چون رستوران قصر یاشار دبی فقط و فقط روزهای پنج‌شنبه و جمعه؛ کله پاچه پخت می‌کنه و ارائه می‌ده. توجه داشته باشین که برای رزرو میز در رستوران قصر یاشار دبی حتما از چند روز قبل دست به کار بشین. چون دیر بجنبین، جایی برای نشستن گیرتون نمیاد.

رزرو هتل دبی با تخفیف عالی

کله پاچه در دبی
عکس کله پاچه در دبی

البته به عنوان نویسنده پرشین هتل، یک توصیه برای شما دوستان عزیزم دارم. اونم اینکه وقتی به این رستوران دبی رفتین کله پاچه بخورین؛ حتما غذاهای دیگه‌ای مثل سیرابی، شیردان، حلیم یا آش رو امتحان کنین. مسلماً با نون سنگک داغ خیلی می‌چسبه و لذت سفر به دبی رو چند برابر می‌کنه. مطمئن باشید با کیفیت‌ترین کله پاچه در دبی رو فقط در رستوران قصر یاشار می‌تونید پیدا کنید.

بیشتر بخوانید :
منابع :