پارک آبی وایلد وادی دبی بهترین مکان تفریحی در دبی است. پارک آبی وایلد وادی دبی یک شهر آبی کامل بوده که تمامی نیازهای شما را برطرف می‌کند. با تهیه بلیط پارک آبی وایلد وادی دبی می‌توانید روزی سرشار از هیجان را تجربه کنید. اگر به دنبال تجربه آدرنالین بالا هستید، حتما به این پارک آبی دبی مراجعه نمایید. البته قبل از مراجعه حتما این مقاله از مجله گردشگری پرشین هتل را بخوانید تا با آگاهی کامل راهی شهر دبی شوید. در ادامه همراه پرشین هتل باشید.

پارک آبی وایلد وادی دبی بر اساس داستان سندباد ملوان طراحی شده است. این پارک آبی زیر مجموعه گروه جمیرا (هلدینگ بزرگ هتل های جمیرا) می‌باشد. از این رو اگر در هتل های دبی مانند هتل جمیرابیچ دبی و هتل برج العرب دبی اقامت داشته باشید، استفاده از این مجموعه آبی بی نظیر برای شما رایگان خواهد بود.

پارک آبی وایلد وادی دبی
نمایی از پارک آبی وایلد وادی دبی

با یک کلیک برترین جاذبه های دیدنی و تفریحی دبی را ببینید

پارک آبی وایلد وادی دبی با این که بیش از 20 سال فعالیت می‌کند؛ همچنان برای گردشگران جذاب است. شاید بپرسید دلیل این همه جذابیت در چیست؟ پاسخ این پرسش ساده است چون در این پارک آبی مهیج ترین سرسره‌ها و بزرگ ترین استخر موج وجود دارد. ضمناً این پارک آبی دبی؛ سومین پارک آبی بزرگ جهان به شمار می‌رود. تصور کنید حداقل ارتفاع سرسره‌های این پارک 32 متر و حداقل سرعت آن ها 80 کیلومتر در ساعت است.

پارک آبی وایلد وادی دبی
طراحی پارک آبی دبی بر اساس داستان سندباد

پارک آبی وایلد وادی دبی؛ یادآور سرزمین عجایب

تعجب نکنید، به قدری طراحی پارک آبی دبی جذاب و مرموز است که شما را به یاد سرزمین عجایب می‌اندازد. تمامی وسایل، چیدمان، تفریحات و امکانات این پارک آبی دبی شما را متعجب خواهد کرد. تصور کنید ترن هوایی چقدر هیجان انگیز است، حال چه بهتر که ترن سواری در آب را تجربه کنید. در ادامه با بخش‌های مختلف، کافه رستوران‌ها و امکانات این پارک آبی آشنا می‌شوید.

تور دبی را با کمترین قیمت رزرو کنید

پارک آبی وایلد وادی دبی
تفریحات عالی در پارک آبی وایلد وادی دبی

مستر بلسترز، ترن سواری در آب

تلفیق ترن هوایی و آب سبب شده تا نام مستر بلسترز در پارک آبی وایلد وادی دبی غوغا به پا کند. تجربه ترن سواری در آب می‌تواند هیجانی بینظیر همراه ماجراجویی در آب به شما دهد. ارتفاع ترن آبی پارک آبی دبی، 15 متر از سطح زمین بوده که باید برای استفاده از آن، تیوپ سوار شوید.

در مستر بلسترز فقط سر و صدا و جیغ خواهید شنید که نتیجه هیجان بالای مستر بلسترز است. در ترن سواری آبی شما همچون یک ماهی کوچک به سرعت لیز خواهید خورد. توجه داشته باشید که نباید زنان باردار، افراد با بیماری های قلبی و عروقی، صرع، غش و ... از ترن سواری استفاده کنند.

پارک آبی وایلد وادی دبی
برج 32 متری سقوط آزاد پارک آبی دبی

باغ گل دبی، بهشتی بزرگ در جهان

سورج برج

یکی دیگر از بخش‌های مهیج پارک آبی دبی سورج برج آن است. در برج سورج شما به شدت با قدرت آب تاب خواهید خورد. شاید در وهله اول بگویید که این تفریحی ساده است؟ اما پس از امتحان برج سورج؛ ممکن است نتوانید ترس خود را کنترل کنید. جهت استفاده از این تفریح باید از تیوپ استفاده کنید که 2 تا 5 نفره انجام می‌شود.

پارک آبی وایلد وادی دبی
برج سورج و هیجان فراوان

برج سورج از پیچ و تاب زیادی برخوردار است که سرعت آب؛ شما را همچون یک سنگ غلطان می‌چرخاند. پس از این همه چرخیدن سرانجام در یک استخر بزرگ آب که در قسمت پایینی برج قرار دارد، خواهید افتاد. توجه داشته باشید که استفاده از این تفریح، محدودیت سنی دارد که باید رعایت کنید.

جمیرا اسکرا (سقوط آزاد پارک آبی دبی)

جمیرا اسکرا (سقوط آزاد پارک آبی دبی) در واقع بلندترین سرسره در پارک آبی وایلد وادی دبی است که 33 متر ارتفاع دارد. شاید تصور کنید این سرسره‌ای معمولی مانند تمامی سرسره‌های آبی است که دقیقاً اشتباه می‌کنید. زیرا در جمیرا اسکرا زیر پای شما خالی و از ارتفاعی 33 متری با سرعتی بالغ بر 80 کیلومتر در ساعت به سمت استخر پرتاب خواهید شد.

پارک آبی وایلد وادی دبی
جمیرا اسکرا سقوط آزاد پارک آبی دبی

انجام بازی به این صورت است که باید درون یک محفظه قرار بگیرید. سپس دست‌های خود را به صورت ضربدری باید بر روی سینه بگذارید. همچنین پاهای خود را جفت کنید تا آسیبی به اندام شما نرسد. پس از شمارش معکوس زیر پای شما خالی می‌شود و ترس و هیجان و شادی را با هم تجربه خواهید کرد. توجه داشته باشید که طول این سرسره 1 متر و 20 سانتی‌متر است.

پارک آبی آتلانتیس دبی و هرآنچه که باید بدانید!

جهت استفاده از این تفریح یک سری محدودیت‌هایی وجود دارد که ذکر می‌شود. برای استفاده از این تفریح نباید وزن شما بیش از 130 کیلوگرم و قد شما کمتر از 1 متر و 10 سانتی متر باشد. شاید صف طویل جمیرا اسکرا شما را از این تفریح پشیمان کند که باید بگوییم اگر قید جمیرا اسکرا یا همان سقوط آزاد پارک آبی دبی را بزنید؛ انگار به پارک آبی وایلد وادی نرفته‌اید و سفر خود به دبی را ناتمام گذاشته‌اید.

پارک آبی وایلد وادی دبی
نمای دیگر از پارک آبی دبی

سافاری دبی و تفریحاتی مهیج

استخر موج پارک آبی وایلد وادی دبی

اگر به دنبال موج سواری بر روی تخته هستید و موج‌هایی واقعی را می‌خواهید تجربه کنید، پیشنهاد می‌کنیم استخر موج این پارک آبی دبی را از دست ندهید. استخر موج پارک آبی وایلد وادی دبی، بزرگ‌ترین استخر موج خاورمیانه است که موج‌هایی غول پیکر را به سمت شما روانه می‌کند. تخته موج خود را بردارید و همچون یک فرد حرفه‌ای مشغول موج سواری شوید.

موج‌های این استخر، به قدری بزرگ هستند که با موج های خلیج فارس رقابت کنند. زیرا بیش از 7 تن آب در ثانیه، توسط موتورهایی قوی پمپاژ می‌شوند تا موج‌هایی سهمگین را ایجاد کنند. ارتفاع برخی از موج‌های ایجاد شده به 1 متر و 50 سانتی‌متر می‌رسد که برای موج سواران بهشت محسوب می‌شود. لازم به ذکر است که استخر موج تنها برای افراد بزرگسال طراحی شده و کودکان نمی‌توانند از آن استفاده کنند.

پارک آبی وایلد وادی دبی
استخر موج پارک آبی دبی

جوها، رودخانه‌ای آرامبخش

از دیگر قسمت‌های پارک آبی دبی، رودخانه جوها است که 360 متر طول دارد. این رودخانه سراسر پارک آبی وایلد وادی را دور می‌زند که هم به صورت تکنفره و هم به صورت خانوادگی می‌توان با تیوپ های آن استفاده کرد. نقطه ظرافت پارک آبی وایلد وادی دبی این است که هم تفریحات مهیج دارد و هم تفریحات آرامبخش.

جزایر مصنوعی دبی؛ شگفتی ساخت دست بشر

آبشارهای مصنوعی متعددی در اطراف رودخانه طراحی شده تا چشمان شما در زمان تیوپ سواری خسته نشود. با این که استفاده از رودخانه جوها هم برای کودکان و هم برای بزرگسالان قابل استفاده است؛ اما باید مراقب بیشتری از کودکان خود کنید تا خدای نکرده در داخل رودخانه نیوفتند.

پارک آبی وایلد وادی دبی
تنتروم آلی و گردابی سهمگین

تنتروم اَلی، گردابی طوفانی

شاید بارها فیلم‌هایی را دیده باشید که دریانوردان داخل گرداب گرفتار شده‌اند. آیا تجربه گرفتار شدن در گرداب برای شما جالب است؟ پس بهترین مکان برای شما تنتروم اَلی است. در این تفریح 2 سرسره با شیب تند وجود دارد که آغازین لحظات گرفتاری شما در 3 گرداب می‌باشد. هرچه زمان می‌گذرد تپش قلب شما بیشتر می‌شود و در گرداب‌هایی سهمگین گرفتار می‌شوید. پس از سپری کردن راهی پرتلاطم در نهایت درون استخر آب خواهید افتاد.

پارک آبی وایلد وادی دبی
تفریحات کودکان در پارک آبی دبی

تفریحات کودکان در پارک آبی وایلد وادی دبی

تا بدین جای مطلب با مهم‌ترین و مهیج‌ترین وسایل تفریحی این پارک آبی دبی آشنا شده‌اید. اما شاید بپرسید این پارک آبی دبی برای کودکان تفریحی ندارد؟ آیا کودکان نمی‌توانند به طور اختصاصی درون این پارک آبی مشغول تفریح شوند؟ در پاسخ به این پرسش‌ها باید بگوییم 100 بازی مفرح و جذاب در قسمت مخصوص کودکان پارک آبی وایلد وادی طراحی شده که در ادامه خواهید خواند.

تفریحات کودکان در دبی را بشناسید

پارک آبی وایلد وادی دبی
جوهازدوو و مرداب مخصوص کودکان در وایلد وادی

جوهازدوو و مرداب، بهترین مکان تفریحی برای کودکان

در قسمت جوهازدوو و مرداب پارک آبی وایلد وادی دبی، سرسره‌هایی مخصوص کودکان طراحی شده تا بتوانند از آن استفاده کنند. ضمن این که مکانی برای آب پاشی وجود دارد که کودکان با تفنگ‌هایی مخصوص، می‌توانند یکدیگر را خیس کنند و لذت ببرند. ضمن این که 2 سرسره مسابقه ای هم برای کودکان طراحی شده است. اگر زمانی خودتان یا کودکتان با سیل رو‌به‌رو شدید نگران نباشید؛ زیرا سطل‌هایی بزرگ در جوهازدوو و مرداب طراحی شده تا در زمان سرریز شدن (هر 3 دقیقه) به روی کودکان بریزند.

رستوران‌ها و کافی‌شاپ های پارک آبی دبی

در پارک آبی وایلد وادی امکانات رفاهی بسیار خوبی طراحی شده تا مراجعه کنندگان هیچ نگرانی نداشته باشند. مسلماً پس از استفاده از تفریحات مهیج احساس گرسنگی و تشنگی به شما غالب خواهد شد. پس می طلبد که با مراجعه به یکی از رستوران های پارک آبی دبی، این نیاز خود را برطرف کنید. با این که اجازه ورود نوشیدنی و خوراکی به این مکان تفریحی را نخواهید داشت؛ اما رستوران ها و کافه های پارک آبی، در اختیار شما هستند. در ادامه به شرح تعدادی از آن ها می پردازیم.

پارک آبی وایلد وادی دبی
مرغ دودی در اسموک هاوس

پیست اسکی دبی؛ تجربه سرما در گرما

خانه دودی (smoke house)

آیا غذاهای آمریکایی را می‌پسندید؟ غذاهای گریل شده یا باربیکیو دهان شما را آب می‌اندازند؟ پس بهتر است که به اسموک هاوس مراجعه کنید. در رستوران اسموک هاوس می‌توانید انواع غذاهای دودی شده را میل کنید. ماهی دودی و مرغ دودی این رستوران، جزء طعم های استثنایی اسموک هاوس هستند که باید در سفارش آن ها درنگ نکنید. تزئینات و سرو غذای اسموک هاوس نیز بسیار اشتهابرانگیز است.

پارک آبی وایلد وادی دبی
انواع برگر در آشپزخانه جوهاس

آشپزخانه خانوادگی جوهاس (Johas family kitchen)

اگر شما به دنبال غذاهای فست فودی با کیفیت بالا هستید، بهترین گزینه آشپزخانه خانوادگی جوهاس (Johas family kitchen) خواهد بود. برگرهای آشپزخانه جوهاس بسیار مشهور هستند و از نظر طعم و کیفیت بسیار فوق العاده می‌باشند. در منوی غذایی آشپزخانه خانوادگی جوهاس می‌توانید انواع سیب زمینی، شاورما، مرغ یا دیگر غذاهای فست فودی را سفارش دهید. ضمن این که افرادی که رژیم گیاهخواری دارند، می‌توانند انواع سالادها را در این رستوران سفارش دهند. البته سالادهای سزار، پاستا و ... هم در Johas family kitchen ارائه می‌شود.

کافه شاه بندر

کافه شاه بندر پارک آبی وایلد وادی دبی انواع نوشیدنی‌های سرد و گرم و میان وعده های سبک را ارائه می‌دهد. بستنی با طعم‌های مختلف، ذرت مکزیکی، پاپ کورن‌های طعم‌دار، اسموتی‌ها، قهوه و کاپوچینو از جمله نوشیدنی‌های قابل سفارش در Shah Bandar Cafe هستند. ضمناً چیپس و ناچو هم در این کافه یافت می شود.

پارک آبی وایلد وادی دبی
پیتزاهای لذیذ در ریپتاید

Riptide Pizza پاتوق پیتزاخورها

بهترین مکان برای خوردن پیتزا رستوران پیتزا ریپتاید می‌باشد. در این رستوران شما می توانید انواع مختلفی از پیتزاها را سفارش دهید. چیکن‌ها و سوخاری های مختلف هم برای شما در منو گنجانده شده‌اند. از بهترین مواد اولیه برای تهیه تمامی خوراکی‌ها و پیتزاهایی که در رستوران Riptide Pizza وجود دارد استفاده می شود. همین موضوع باعث شده تا کیفیت، عطر و طعم غذاها خاص باشد.

ریلکسیشن در پارک آبی وایلد وادی دبی

آیا پس از تفریحات مهیج یا سقوط آزاد پارک آبی دبی، نیاز به استراحت دارید؟ آیا ریلکسیشن در یک فضای خاص را می‌پسندید؟ پس بهتر است یکی از کابین‌های اختصاصی در (Wild Wadi Water Park Dubai) را برای خود تهیه کنید. 6 کابین در این پارک آبی دبی طراحی شده که ظرفیتی 8 نفره دارند. مطمئناً استفاده از کابین‌ها مشمول هزینه می‌شود که باید پرداخت کنید.

پارک آبی وایلد وادی دبی
آرامش همراه خانواده در وایلد وادی

در داخل هر کابین این مجموعه آبی، امکاناتی در نظر گرفته شده که شامل یخچال همراه نوشیدنی، آب و میوه می‌شود. میز و 4 صندلی، صندلی های برای گرفتن آفتاب، داشتن حریم خصوصی برای امنیت بیشتر و ... همه از شاخصه‌های کابین اختصاصی هستند. با دراز کشیدن بر روی صندلی‌های آفتاب گیر می‌توانید میوه میل کنید و از گرمای دلچسب آفتاب لذت ببرید.

شاید با خود بگویید من میهمان هتل برج العرب دبی یا میهمان هتل جمیرابیچ دبی هستم و استفاده از کابین برای من رایگان خواهد بود. لازم به ذکر است نه تنها مراجعه کنندگان معمولی؛ بلکه میهمانان مقیم در هتل‌های جمیرا (هتل جمیرابیچ، هتل برج العرب)هم باید برای استفاده از کابین اختصاصی هزینه پرداخت کنند.

پارک آبی وایلد وادی دبی
قیمت بلیط سرسره های پارک آبی دبی

قیمت بلیط پارک آبی دبی

مسلماً هزینه تفریحات جزء جدانشدنی از هزینه‌های سفر به دبی هستند. پس مهم است که بدانید قیمت پارک آبی وایلد وادی دبی چقدر است؟ قیمت بلیط پارک آبی دبی برای هر شخص بالغ حدود 70 یورو و برای کودکان تا قد 110 سانتی متر حدود 56 یورو می‌باشد. همین موضوع نشان می دهد که قیمت بلیط پارک آبی دبی بسیار گران است.

کودکان زیر 2 سال و میهمانان هتل‌های جمیرا (هتل جمیرابیچ دبی، هتل برج العرب دبی) هم می‌توانند به صورت رایگان از این پارک آبی دبی استفاده نمایند. نکته جالب توجه درباره (Wild Wadi Water Park Dubai) این است که با خرید بلیط پارک آبی دبی از سایت اصلی آن (https://www.jumeirah.com/en/wild-wadi)، می‌توانید با هزینه کمتری بلیط را به صورت آنلاین خریداری کنید.

پارک آبی وایلد وادی دبی
نمای شب پارک آبی وایلد وادی دبی

سپس ووچر پارک آبی وایلد وادی دبی را دریافت خواهید کرد. اگر قصد دارید اشیاء گران بهاء یا لوازم خود را در سیف باکس های مخصوص بگذارید؛ باید هزینه پرداخت کنید. هزینه این باکس ها با توجه به ابعاد کوچکی و بزرگی آن حدود 43 تا 83 درهم است. پس از پرداخت هزینه یک دستبند مغناطیسی به شما داده می شود.

با شارژ کردن این دستبند می‌توانید هم از تمامی تفریحات، هم از کافه‌ها و رستوران‌های پارک آبی دبی استفاده کنید. اگر هم در زمان مراجعه به پارک آبی دبی حوله خود را فراموش کردید نگران نباشید؛ زیرا یک حوله به شما داده می‌شود که هزینه آن 40 درهم است. در این پارک آبی دبی هرچه بخواهید برای شما مهیا خواهد بود؛ کافیست تصمیم بگیرید.

پارک آبی وایلد وادی دبی
لذت موج سواری در وایلد وادی

بهترین زمان مراجعه به پارک آبی وایلد وادی دبی

اگر قصد دارید در فصل گرما به شهر دبی سفر کنید و از این پارک آبی استفاده نمایید باید بگوییم سخت در اشتباه هستید. زیرا از اواسط خرداد تا اواسط شهریور آب و هوای دبی گرم و مرطوب بوده و ممکن است شما را اذیت کند. توصیه ما به شما عزیزان این است که از اواخر شهریور تا اواسط اردیبهشت تصمیم به خرید بلیط پارک آبی دبی بگیرید. در ادامه شما با قوانین و مقررات پارک آبی دبی آشنا خواهید شد.

ساعت کاری پارک آبی وایلد وادی دبی

نوامبر تا فوریه : 10 صبح تا 6 عصر
مارس تا مه : 10 صبح تا 7 عصر
ژوئن تا اوت : 10 صبح تا 8 شب
سپتامبر تا اکتبر : 10 صبح تا 7 عصر

پارک آبی وایلد وادی دبی
بهترین تفریح همراه خانواده

آدرس پارک آبی وایلد وادی دبی

امارات متحده عربی، دبی، جمیرا، خیابان ام سقیم، ام سقیم 3، رو به روی برج العرب دبی

چگونه به پارک آبی وایلد وادی دبی برویم؟

این پارک آبی دبی در جنوب واقع شده و برای دسترسی به آن از مرکز شهر فاصله ای حدود 20 دقیقه را باید طی کنید. اگر نمی‌خواهید رانندگی کنید؛ می‌توانید از اتوبوس دبی (خطوط 8، 81 و 88) استفاده کنید. البته تاکسی‌های اینترنتی مانند اوبر و کریم؛ همچنین تاکسی های دبی در دسترس همگان هستند.

کدام هتل های دبی در مجاورت این پارک آبی هستند؟

با این که بیشتر هتل های دبی در منطقه ساحلی جمیرا قرار دارند اما هتل‌هایی همچون برج العرب دبی، هتل جمیرا بیچ دبی و هتل جمیرا مینا السلام دبی تنها چند قدم با پارک آبی وایلد وادی دبی فاصله دارند. همانطور که ذکر شد با اقامت در هتل جمیرا بیچ و برج العرب استفاده از این پارک آبی رایگان خواهد بود.

پارک آبی وایلد وادی دبی
امکاناتی ویژه در پارک آبی وایلد وادی دبی

آیا معلولین می‌توانند از این پارک آبی دبی استفاده کنند؟

خبر خوشحال کننده این است که نه تنها افراد معمولی، بلکه معلولین عزیز هم می‌توانند از تفریحات پارک آبی وایلد وادی دبی استفاده کنند. زیرا امکاناتی مخصوص همراه با تفریحاتی مناسب این عزیزان در پارک طراحی شده است. یکی دیگر از نکته‌های قابل توجه درباره (Wild Wadi Water Park Dubai) ارائه بلیط با تخفیف برای معلولین می‌باشد.

چه فروشگاه هایی در پارک آبی دبی وجود دارند؟

بیشتر فروشگاه‌های موجود در پارک آبی دبی اقدام به فروش مایو، لوازم شنا، عینک مخصوص شنا، فین غواصی و ... می‌کنند. اما بعضی از فروشگاه‌های این مجموعه آبی نیز اقلام دیگری را ارائه می‌دهند. حتی سوغاتی های بسیار خوبی را می‌توانید از غرفه‌های این مجموعه آبی دبی تهیه نمایید. نام فروشگاه ها به صورت تیتر ذکر شده اند :

1-فروشگاه ایر تتو

2-ارابه یا گاری سندباد

3-بازار شابندر

4-بازار آل وادی

برپایی میهمانی در مجموعه وایلد وادی دبی

طراحان پارک آبی وایلد وادی دبی مکانی را برای برپایی میهمانی‌ها و مراسم‌های دوستانه در نظر گرفته‌اند. از این رو شما می‌توانید هم با دوستان خود جشن بگیرید و هم با آنان مشغول تفریح شوید. تمامی این دورهمی‌ها، مراسم‌ها و ... به صورت معمولی و وی آی پی برگزار می‌گردد. چه لذتبخش است که با دوستان خود در سفر به دبی، عکس‌هایی جذاب از جشنی باشکوه برای خود به یادگار خواهید گذاشت.

قوانین و مقررات Wild Wadi Water Park Dubai

همانطور که می دانید شهر دبی دارای قوانینی خاص است که در مقاله‌ای مخصوص به شرح قوانین دبی پرداخته‌ایم. اما در پارک آبی دبی هم قوانینی وجود دارد که باید آن ها را رعایت کنید. در ادامه این قوانین و مقررات ذکر شده‌اند.

1-پوشش در پارک آبی دبی؛ پوشیدن هر لباسی مجاز نیست :

شما نمی‌توانید با هر پوششی وارد پارک آبی دبی شوید. استفاده از مایو اندام‌نما و لباس‌زیر ممنوع است. حتماً باید مایو اسلامی از فروشگاه های داخل پارک آبی تهیه کنید. در صورت نداشتن مایو اسلامی استفاده از لباس‌های بلند، پیراهن و ... ممنوع می‌باشد. اگر لباس شنای شما دارای زیپ، قفل، زنجیر، زیپ و ... باشد نمی‌توانید از تفریحات آبی استفاده کنید. زیرا هم به خود و هم به دیگر مراجعه کنندگان آسیب خواهید زد.

2-نداشتن عینک :

حتما در زمان مراجعه به پارک آبی دبی عینک طبی و آفتابی به همراه نداشته باشید یا این که به دوستان خود بدهید تا برای شما نگهدارند.

3-برای نوزادان از پوشک ضدآب استفاده کنید :

جهت ورود به پارک آبی وایلد وادی همراه نوزاد، باید برای نوزاد و کودک خود پوشک ضدآب تهیه نمایید. فروشگاه‌های داخل این پارک آبی دبی پوشک مخصوص ضدآب دارند.

4-ممنوعیت استفاده از بدلیجات و جواهرات :

لطفا زمان مراجعه به پارک آبی دبی حتما جواهرات و بدلیجات خود را در هتل یا سیف باکس بگذارید. زیرا همراه داشتن جواهرات ممنوع است.

ارزان ترین پارک آبی دبی چه نام دارد؟

ارزان ترین پارک آبی دبی؛ پارک آبی آیس لند دبی است که هزینه آن 75 درهم می‌باشد.

پارک آبی وایلد وادی یا اتلانتیس؟

پارک آبی آتلانتیس یا همان آکوانچرز امکاناتی برابر با پارک آبی وایلد وادی دبی داشته و هیچ تفاوتی میان این 2 پارک آبی دبی وجود ندارد.

بیشتر بخوانید :
منابع :