مرکز خرید وافی دبی یکی از مراکز خرید به نام و محبوب در شهر دبی می باشد که سالانه گردشگران زیادی را به سمت خود جذب می کند. تقریبا اکثر افرادی که به سفر های متعدد رفته اند، می دانند که خرید در سفر و مراکز خرید کشور یا شهر مقصد، اهمیت بالایی برای گردشگران دارد. دبی یکی از شهر های توریست پذیر و بسیار زیبا محسوب می شود که در سال های اخیر شاهد پیشرفت های چشم گیری بوده است.

مرکز خرید وافی دبی از جمله بازار های مورد اهمیت در دبی به حساب می آید که نام آن به طور روز افزون در سرچ گوگل، توسط کاربران جستجو می شود. از این رو سایت معتبر پرشین هتل تصمیم گرفته است تا مقاله ای جامع را درباره مرکز خرید وافی دبی ایجاد کند. اگر قصد مراجعه به این مرکز خرید دبی را دارید، خواندن این مطلب از مجله گردشگری پرشین هتل می تواند کمک بسزایی به گمراه نشدن شما عزیزان داشته باشد.

مرکز خرید وافی دبی
خیابان شیخ زاید دبی

آشنایی با مراکز خرید دبی

معرفی مرکز خرید وافی دبی 

اگر به شهر دبی سفر کرده باشید بدون شک نام مرکز خرید وافی دبی را بارها شنیده اید. البته نکته جالب توجه این است که شاید گاهی به عنوان وافی سیتی نام این مرکز خرید به گوشتان خورده باشد. دلیل این نام وجود خانه های مسکونی و مهمانسرا های بسیاری در اطراف این مرکز خرید می باشد که باعث شده منطقه آن را اغلب به عنوان شهرک وافی بشناسند. 

مرکز خرید بی نظیر وافی دبی بیش از 350 فرودشگاه و غرفه را در خود جای داده است که تنوع بالا در بین آن ها به چشم می خورد. گردشگران می توانند انواع برند های روز دنیا و بین المللی را در فروشگاه های این بازار تجاری یافت کنند. با مراجعه به مرکز خرید وافی دبی می توانید تمام نیاز های خود را به منظور خرید برطرف سازید.

مرکز خرید وافی دبی
نمایی از سقف مرکز خرید وافی دبی

رزرو تور دبی با تخفیف استثنایی

در فروشگاه های مرکز خرید وافی دبی چه اجناسی ارائه می شود؟

مرکز خرید وافی دبی همانطور که گفته شده دارای مغازه ها و فروشگاه های بسیار زیادی می باشد. در این فروشگاه ها انواع پوشاک، کیف و کفش، جواهرات و طلاجات، لوازم خانگی، لوازم الکترونیکی مخصوص خانه و ... به مشتریان ارائه می شود. تمامی غرفه های این بازار شهر دبی، دارای اجناسی با بهترین کیفیت و از برند های روز دنیا هستند که در دنیا طرفداران زیادی را دارا می باشند.

از جمله برند هایی در که فروشگاه های مرکز خرید فوق العاده وافی دبی فعالیت می کنند می توان به سلام، مرکس اند اسپانسر و ... اشاره نمود. شاید صفت خورده فروشی لوکس در رابطه با مرکز خرید وافی دبی به گوش شما نیز خورده باشد. این لقب به دلیل رضایت اکثر گردشگران از محصولات مجموعه وافی می باشد که به آن نسبت داده اند.

مرکز خرید وافی دبی
رستوران در بازار وافی دوبی

مطالبی درباره مرکز خرید سیتی سنتر دیره دبی را بخوانید 

ویژگی های مرکز خرید وافی دبی

مرکز خرید به نام وافی دبی همانند دیگر مراکز خرید معروف در این شهر بی نظیر، دارای ویژگی های خاصی می باشد. از خصوصیات عالی این مرکز خرید که می توان به آن اشاره نمود، سالنی مجزا مخصوص به رو نمایی از جدید ترین محصولات مد و فشن است. می توان گفت وجود چنین سالنی در مرکز خرید وافی از دلایل مهم جذب گردشگران به سمت آن می باشد.

البته این سالن تنها خصوصیت جذاب در مرکز خرید وافی دبی نمی باشد. مجموعه وافی دبی در لیست بهترین مراکز تجاری دبی قرار دارد که این بسته به ویژگی ها و خصوصیات آن می باشد. از موارد دیگری که این مرکز خرید را نسبت به دیگر مراکز خرید متمایز می کند می توان به رقص نور و صدا، خان مرجان و زمین بازی مخصوص به کودکان اشاره داشت.

مرکز خرید وافی دبی
نمای داخلی وافی مال

هتل های دبی با عالی ترین تخفیف ها

رقص نور و صدا چیست؟

شاید با آوردن نام رقص نور و صدا در مطلب بالا، این سوال در ذهن شما نیز پیش آمده باشد که آیا رقص نور و صدا در مرکز خرید وافی دبی چیست؟ هر شب ساعت 9:30 در فضای بیرونی این مرکز خرید نمایشی از نور و صدا اجرا خواهد شد که در آن اهرام مصر و دیگر مجسمه های مصری به تصویر کشیده می شوند؛ به گونه ای که شما از لذت این نمایش ترغیب می شوید به مرکز خرید وافی دبی مراجعه کید.

مرکز خرید وافی دبی
وافی مال در شب

توضیحی درباره خان مرجان در مرکز خرید وافی دبی

خان مرجان یک بازار سنتی عربی می باشد که در دل مدرنیته قرار دارد. این بازار با معماری بسیار منحصر به فرد تلفیقی از سبک های مصری، ترکیه، سوریه، مراکش شکوه و جلال یک بازار قرن چهاردهم را به چشم می کشد. گردشگران می توانند به راحتی از داخل مرکز خرید وافی دبی به این بازار دسترسی پیدا کنند. وجود بازاری سنتی نمادی از فرهنگ و تمدن هر شهر و دیاری محسوب می شود که البته کمی دور از انتظار می باشد.

دبی مال بزرگ ترین مرکز خرید دنیا

مرکز خرید وافی دبی
نمایی کامل از مرکز خرید وافی دبی

سرزمین بازی مرکز خرید وافی دبی، انواع وسایل چوبی

سرزمین بازی مرکز خرید معروف وافی دبی تنها یک سرزمین بازی معمولی نمی باشد. وسایل ایجاد شده در این سرزمین اعم از سرسره، صخره نوردی، قلعه شادی، چمن مصنوعی، خانه های چوبی اکثر با ساختاری چوبی ایجاد شده اند. کودکان شما می توانند ساعاتی را به شادی و نشاط در این مکان بپردازند و شما نیز در کافه کورد مقابل آن با خیال راحت قهوه ای نوش کنید. 

چه امکاناتی در مرکز خرید وافی دبی وجود دارد؟

در کنار تمامی ویژگی ها و بخش های مرکز خرید وافی دبی، امکانات فوق العاده ای در نظر گرفته شده است که روز شما را کامل خواهند کرد. رستوران ها، فودکورت و کافی شاپ های این مجموعه از امکانات ویژه محسوب می شوند که در اختیار شما عزیزان قرار گرفته اند.

بازار مرشد دبی؛ ارزان ترین بازار دبی

مرکز خرید وافی دبی
رفت و آمد در وافی مال

به طور تقریبی بیش از 30 رستوران در مرکز خرید وافی دبی آماده پذیرایی از مشتریان و گردشگران عزیز می باشند. قطعا این تعداد رستوران در یک مرکز خرید به خوبی تمامی سلیقه ها و ذائقه ها را پوشش خواهد داد. شما می توانید در مکانی زیبا غذای مورد علاقه خود را با بهترین کیفیت و طعم نوش جان کنید. پیشنهاد می کنیم فودکورت مجموعه را نیز از دست ندهید. 

از دیگر امکاناتی در مرکز خرید وافی دبی به چشم می خورد می توان از صرافی، بانک، دستگاه خودپرداز، اتاق نماز و استراحت، پارکینگ با گنجایش بالا و ... اشاره نمود. شما با مراجعه به بازار تجاری وافی هیچگونه کمبود و یا مشکلی را احساس نخواهید کرد. در زمان سفر به شهر دبی این مرکز خرید را فراموش نکنید.

بیشتر بخوانید :
منابع :