فلای بورد دبی یک تفریح مهیج می باشد که در لیست تفریحات دبی جای گرفته است. در اکثر مواقع کسانی که شهر دبی را به عنوان مقصدی برای سفر خود انتخاب می کنند، تفریح را اولویت خود قرار داده اند. از این رو دبی با ایجاد مراکز تفریحی و گردشگری، سعی دارد تا گردشگران را از سراسر دنیا جذب کند. 

فلای بورد دبی از تفریحات آبی محسوب می شود که اغلب در پارک های آبی و یا حاشیه سواحل انجام می گیرد. قیمت مناسب و مقرون به صرفه این تفریح و ورزش مهیج موجب شده تا گردشگران بسیاری به سمت آن جذب شوند. سرچ بالای نام فلای بورد دبی توسط کابران در جستجوی گوگل، سبب شده تا پرشین هتل در مقاله ای جامع به معرفی دقیق درباره این تفریح در مجله گردشگری خود بپردازد.

فلای بورد دبی
معلق میان دریا و آسمان با فلای بورد دبی

معرفی مراکز تفریحی و گردشگری دبی

توضیحی درباره فلای بورد یا همان فلای بورد دبی

فلای بورد بی نظیر دبی با 30 دقیقه زمان استفاده، در اختیار علاقه مندان و دوست داران هیجان قرار می گیرد. شرکت کنندگان به نوعی در بین دریا و آسمان معلق می شوند و تا ارتفاعی زیاد بالا خواهند رفت. هیجان ناشی از این سرگرمی آبی، آندرنالین خون شما را بالا خواهد برد و حسی وصف نشدنی را به شما القا می کند.

رزرو هتل دبی با تخفیف شگفت انگیز

فلای بورد دبی
فلای بورد دبی یکی از تفریحات آبی

فلای بورد تفریحی نسبتا جدید به حساب می آید که از سال 2011 توسط جت اسکی سوار معروف فرنکی زاپاتا طراحی و ساخته شد. از آن سال به بعد مورد استقبال بسیاری از علاقه مندان قرار گرفت و اغلب در لیست تفریحات کشور های مختلف نامش را یافت می کنید.

مطالبی درباره آکواریوم منحصر به فرد دبی

می توان گفت اولین مکان برای اجرای فلای بورد فوق العاده دبی، بندر جمیرا می باشد که برای استفاده از این تفریح به شما عزیزان پیشنهاد خواهد شد. در این بندر بزرگ و حائز اهمیت می توان انواع تفریحات دریایی را انجام داد که فلای بورد یکی از پر طرفدار ترین آن ها در بین گردشگران است. 

فلای بورد دبی
تفریحات آبی در هتل آتلانتیس

نحوه استفاده از فلای بورد دبی چگونه است؟

پس از مراجعه به فلای بورد دبی در مرحله اول مسائل ایمنی شرکت کننده در نظر گرفته خواهد شد. جلیقه نجات و کلاه ایمنی از جمله نکات برای ایمنی شرکت کنندگان می باشد که در شروع استفاده به در اختیار آن ها قرار خواهد گرفت. شما پس از بر تن کردن جلیقه و کلاه مخصوص به وسیله یک قایق بادی به میانه های دریا برده خواهید شد و سپس با قرار گرفتن درازکش روی سطح جت به وسیله چکمه های متصل به پاهایتان هدایت می شوید.

فلای بورد دبی
وسایل فلای بورد دبی برای مبتدی ها

تور دبی و قیمت هایی باورنکردنی

بعد از معلق شدن به وسیله فلای بورد دبی بر سطح دریا، می توانید به خواست خود حرکت کنید. شلنگ بزرگ و گسترده ای در زیر آب متصل به فلای برد قرار دارد که گاهی با مار ماهی اشتباه گرفته می شود. کاربرد این شلنگ هدایت و حرکت دادن شرکت کننده بر سطح آب می باشد. ممکن است در زمان حرکت بر روی آب با هجوم امواج مواجه شوید که این خود یکی از جذابیت هاب فلای بورد به شمار می رود.

فلای بورد دبی
فلای بورد را همراه خانواده انجام دهید

زیپ لاین دبی را بشناسید

در زمان استفاده از فلای بورد دبی چه نکاتی را باید رعایت کنیم؟

لازم به ذکر است فلای بورد مهیج دبی یک تفریح کاملا ایمن با در نظر گرفتن تمامی مسائل امنیتی می باشد. شرکت کنندگان و علاقه مندان به هیجان پیش از استفاده از فلای بورد، 10 تا 15 دقیقه توسط مربیان حرفه ای آموزش داده خواهند شد. اینگونه در زمان بازی دچار هیچگونه مشکلی نمی شوند و می توانند از تمام لحظات خود بدون استرس لذت کافی را کسب نماییند.

فلای بورد دبی
تفریح فلای بورد به صورت حرفه ای

در زمان استفاده از فلای بورد دبی از خم شدن به سمت جلو اجتناب کنید. شما می توانید به راحتی بر آب شیرجه زنید و در دریا غوطه ور شوید. لذت فوق العاده ای که در آن زمان احساس خواهید کرد، بی شک خاطره ای به یادماندنی را برایتان رقم می زند که هیچگاه فراموش نمی شود.

بیشتر بخوانید :
منابع :