رستوران پیرچیک دبی یکی از رستوران های عالی دبی است که چشم اندازی از دریا دارد. همین امر سبب می شود تا لذت صرف غذا در این رستوران شهر دبی چندبرابر شود. این رستوران دبی بهترین مکان برای قرار های عاشقانه است، زیرا می توانید در هنگام غروب آفتاب، افقی فوق العاده خیره کننده را مشاهده نمایید. همین امر موجب شد تا در مجله گردشگری پرشین هتل به شرح این رستوران زیبا و با کیفیت بپردازیم.

رستوران پیرچیک استانبول
غذاهای لذیذ رستوران پیرچیک استانبول

رستوران پیرچیک دبی غذاهای خود در وعده شام را در تراس سرو می کند. برای صرف غذا در وعده نهار فضای داخلی رستوران فوق العاده شیک و مدرن بوده که با سیستم سرمایشی همواره خنک است. رستوران ذکر شده از رستوران های خوب دبی و همچنین لوکس و گران به شمار می رود. پس توصیه پرشین هتل به شما برای صرف غذایی ارزان، چشیدن طعم غذاهای خیابانی دبی است.

منوی غذایی متنوع رستوران پیرچیک دبی 

رستوران پیرچیک دبی از منویی متنوع برخوردار است و تمامی سلیقه ها و ذائقه ها را پوشش می دهد. این غذاها شامل غذاهای دریایی، غذاهای استوایی و غذاهای اروپایی می شود. اگر به این رستوران زیبا مراجعه کردید، پیشنهاد می کنیم از زیرفون دریایی، ماهی سالمون و ماهی هالیبوت رستوران حتماً امتحان نمایید.

رستوران دونتاون توکو دبی کجاست؟

رستوران پیرچیک استانبول
پیتزا های لذیذ در منوی رستوران پیرچیک استانبول

رستوران بوقطایر دبی و سس های لذیذ

رستوران عالی پیرچیک دبی غذاهای استوایی بسیار لذیذی را طبخ می کند که سبب معروفیت آن شده است. طعمی فوق العاده بی نظیر و تنوع بالا خوراک ها، سبب شده تا این رستوران محبوب همگان شود. یکی دیگر از مزیت های این رستوران وجود قیمت غذاها در منو است که انتخاب غذا را به نسبت بودجه ای که دارید آسان می کند. به طور میانگین سرو غذا در رستوران مذکور بین 30 تا 200 دلار  می باشد.

همین الان رزرو تور دبی را انجام دهید

کیفیت غذایی و آدرس رستوران مجلل پیرچک دبی

از نظر کیفیت غذایی این رستوران فوق العاده عالی بوده و قیمت غذاها به نسبت کیفیت بالا، منصفانه است. این رستوران در نزدیکی منطقه جمیرا قرار گرفته که دسترسی آسانی به ساحل جمیرا نیز دارد. موقعیت مکانی دقیق این رستوران در جاده الصفوح می باشد. جهت رزرو میز برای تولد، پیشنهاد می کنیم این رستوران دبی را از دست ندهید.

رستوران اتمسفر دبی، مرتفع ترین رستوران جهان

اگر شما می خواهید در یکی از هتل های دبی با کیفیت غذایی عالی و قیمت مناسب اقامت داشته باشید با شماره 021،43000020 در ارتباط باشید. ضمن اینکه رستوران هتل آوانی دیره دبی لذیذ ترین غذاهای بین المللی را ارائه می دهد.

رستوران پیرچیک استانبول
همبر های رستوران پیرچیک استانبول
بیشتر بخوانید :
منابع :