رستوران شایان دبی یک رستوران بی نظیر ایرانی در شهر دبی است که با انواع غذاهای ایرانی از مهمانان خود پذیرایی می کند. این رستوران یکی از پیشنهاد های پرشین هتل برای صرف یک غذای لذیذ در مکانی آرام می باشد. طبق نظر سنجی های مردمی این رستوران از نظر کیفیت غذایی فوق العاده بوده و یکی از بهترین رستوران های دبی می باشد.

رستوران شایان دبی
بهترین چلوکباب ایرانی در رستوران شایان دبی

اتمسفر، مرتفع ترین رستوران جهان

رستوران شایان دبی با طبخ انواع غذاهای ایرانی و عربی توانسته است رضایت میهمانان خودش را به خوبی جلب کند. فضای لوکس و زیبای سالن پذیرایی و پرسنلی کارآزموده سبب شده تا مدعوین رستوران با لبی خندان از رستوران ذکر شده خارج شوند. در ادامه همراه این مطلب از مجله گردشگری پرشین هتل باشید تا با منوی رستوران آشنا گردید.

بهترین رستوران های ایرانی دبی

رستوران شایان دبی
دیزاین داخلی رستوران شایان دبی

منوی رستوران شایان دبی چه غذاهایی دارد؟

منوی رستوران شایان دبی بسیار متنوع بوده اما غذاهای لذیذ ایرانی مانند باقالی پلو با گوشت، ماهیچه، شیشلیک، جوجه کباب های لذیذ و نرم و ... بسیار خاص هستند. این رستوران طبخ غذاهای لذیذ خود را مدیون آشپزی ماهر است که با دانش و تجربه خود توانسته است کیفیتی مثال زدنی را تهیه کند.

رستوران دانیال دبی و غذاهای ایرانی لذیذ

رستوران شایان دبی
منوی متنوع غذایی در رستوران شایان

در منوی رستوران شایان دوبی علاوه بر غذاهای ایرانی که ذکر شد غذاهای گیاهی، آسیایی و عربی همچون مجبوس الحم، هرسه و ... نیز فوق العاده پر طرفدار هستند. همانطور که آگاه هستید غذاهای عربی ادویه ای خاص دارند که این رستوران زیبای دبی با طبخ این نوع غذاها توانسته است هم رضایت ایرانی ها و هم عربی ها را به خوبی جلب نماید.

رستوران بوقطایر دبی کجاست؟

رستوران شایان دبی
فضایی رمانتیک در داخل رستوران

چه امکاناتی در رستوران شایان دبی ارائه می شود؟

رستوران لاکچری شایان دوبی از امکاناتی همچون وای فای رایگان، پارکینگ و صندلی چرخ دار برای معلولین برخوردار می باشد. رزرو میز، غذای بیرون بر ، سالن نهار خوری خصوصی و ... از دیگر خدمات و امکاناتی هستند که در این رستوران ارائه می شود. این رستوران با فضایی فوق العاده بهترین مکان برای جلسات کاری، قرار های رمانتیک و سورپرایز های دوستانه می باشد.

رستوران پیرچیک دبی و چشم اندازی از دریا

رستوران شایان دبی
طراحی و دیزاین غذای رستوران شایان دوبی

این رستوران از ساعت 6 عصر تا 12 شب آماده پذیرایی از میهمانان می باشد. آدرس این رستوران جذاب دوبی در خیابان عمر بن الخطاب می باشد که به بسیاری از بازار های شهر تَرین ها دسترسی دارد. لازم به ذکر است تمامی غذاهای این رستوران به شیوه حلال تهیه و طبخ می شوند. جهت کسب اطلاعات دقیق درباره هتل های دبی یا تور دبی با بهترین قیمت می توانید با شماره 021،43000020 در ارتباط باشید.

بیشتر بخوانید :
منابع :