رستوران دونتاون توکو دبی یکی از بهترین رستوران های دبی بوده که معمولا گردشگران در لیست رستوران هایی که تمایل دارند در آن غذا میل کنند قرار می دهند. چرا که این رستوران عالی ترین غذاهای با کیفیت را طبخ نموده و با بهترین شکل ممکن برای میهمانان خود سرو می نماید.

با رستوران های دبی بیشتر آشنا شوید

رستوران دونتاون توکو دبی و نوع چیدمان آن

رستوران دونتاون توکو دبی طرفداران بی شماری داشته و از نمای بیرونی و داخلی زیبایی تشکیل شده است. چیدمان بسیار زیبای میز و صندلی ها چشم هر بیننده را مجذوب خود می کند. همچنین چیدمان وسایل روی میز، نیز دارای جذابیت است. در این رستوران شهر دبی متنوع ترین غذاهای دریایی، عربی و اروپایی طبخ می شود.

رستوران دونتاون توکو دبی دارای یک شعبه دیگر در کشور ایتالیا بوده که از آن نیز استقبال گسترده ای شده است. از خوشمزه ترین غذاهایی که در رستوران دونتاون توکو دبی طبخ می شود، ماهی سالمون ترد اسپایسی، تاکو با آووکادو، بال مرغ لیمویی، نیگیری گوشت گوساله با پنیر خامه ای واسایی است.

رستوران شبستان دبی و اجرای موسیقی زنده

ممتاز ترین غذای رستوران دونتاون توکو دبی

نیگیری گوشت گوساله جزء برترین غذاهای رستوران دونتاون توکو دبی به شمار رفته که امکان ندارد به این رستوران مراجعه نمود ولی این غذای محبوب را میل نکرد. تمامی غذاها با دستپخت عالی سرآشپزی حرفه ای تهیه می شود که همین امر باعث شده روزانه تمامی میزهای رستوران، سرشار از مشتری باشد.

غذاها در آشپزخانه رستوران در اوج سلیقه تزیین شده و افرادی که در رستوران دونتاون توکو دبی میهمان هستند نهایت رضایت را از این شیوه دارند. اینگونه در سفر های بعدی خود به شهر زیبای دبی، باز هم این رستوران را ترجیح داده و وعده ای را نوش جان می کنند. قیمت غذاها نیز در این رستوران مقرون به صرفه می باشد.

رستوران دانیال دبی و غذاهای ایرانی لذیذ

پرسنلی کارآزموده در رستوران دونتاون توکو

در این رستوران دبی پرسنلی مجرب مشغول به کار اند، پرسنلی که به خوبی وظایف خود را انجام داده و اشتباهی در کار خود ندارند، آداب و معاشرت را نیز خیلی عالی فراگرفته اند و با میهمانان رستوران محترمانه برخورد می نمایند. پوشش کارکنان یکدست و شبیه به هم است و همیشه نظافت شخصی خود را رعایت می کنند.

بیشتر بخوانید :
منابع :