رستوران دانیال دبی یک رستوران ایرانی و زنجیره ای در شهر دبی است که در منوی خود انواع غذاهای ایرانی را با عالی ترین کیفیت طبخ می کند. این رستوران دارای دو شعبه در این شهر است که می توانید به آسانی به شعبه ی نزدیک به خود دسترسی پیدا کنید و از طعم غذاهای لذیذ ایرانی در شهر دبی نهایت لذت را ببرید. در ادامه این مطلب از مجله گردشگری پرشین هتل با جزئیات بیشتر این رستوران آشنا می شوید.

با غذاهای خیابانی دبی آشنا شوید

رستوران دانیال دبی که یکی از بهترین رستوران های ایرانی دبی است در منوی خود انواع غذاهای فوق العاده ای از جمله کباب های ایرانی را سرو می کند که لذت چشیدن یک غذای ایرانی اصیل را در دل یک شهرغریب به شما منتفل می کند. علاوه بر غذاهای ایرانی در منوی مخصوصی نیز به غذاهای عربی در این رستوران اختصاص داده شده که اهالی دبی نیز می توانند از غذاهای فوق العاده آن استفاده کنند.

معرفی بهترین رستوران ها و کافی شاپ های دبی

رستوران دانیال دبی
میز بوفه رستوران دانیال دبی

منوی بوفه رستوران زیبای دانیال دبی

رستوران درجه یک دانیال دبی از منوی بوفه برخوردار می باشد که تمامی نیاز های مشتریان خود را برطرف می کند. انواع کباب ها، پلو ها، باقالی پلو با ماهیچه، خورشت ها، بیش از ده مدل غذاهای دریایی، بیش از 8 مدل غذاهای سبزیجاتی، بیش از 18 مدل سالاد، 20 مدل دسر و مرغ های سوخاری و ... از جمله منوی بوفه رستوران می باشند.

رزرو هتل های دبی با بهترین قیمت

رستوران ایرانی دانیال دبی با این همه تنوع غذایی، یکی از بهترین رستوران های ایرانی در شهر دبی به شمار می رود. این حجم بالا از انواع دسرها و نوشیدنی ها در یک رستوران فوق العاده است که سبب محبوبیت رستوران نیز شده است. فضای تمیز و پرسنلی آراسته از شاخصه های این رستوران ایرانی محسوب می شود.

تور دبی را با بیشترین تخفیف رزرو کنید

رستوران دانیال دبی
طعم لذیذ کشک و بادنجان در رستوران دانیال دبی

موقعیت مکانی رستوران با کیفیت دانیال دبی

رستوران خوب دانیال در داخل پاساژی در شهر دبی قرار دارد. همچنین قیمت بسیار مناسب این رستوران باعث جذب بسیاری از گردشگران به سمت آن شده است. پیشنهاد می کنیم اگر با تور دبی در این شهر هستید، حتما به این رستوران بروید و از غذاهای خوشمزه اش نهایت لذت را ببرید. البته رستوران های دیگری مانند رستوران شایان دبی و رستوران انار دبی هم از دیگر پیشنهادهای پرشین هتل به شماست.

بیشتر بخوانید :
منابع :