رستوران بو قطایر دبی یکی از رستوران های معروف در شهر دبی می باشد که به سس های محبوبش در بین گردشگران و شهروندان دبی شناخته می شود. موضوع تغذیه در طول سفر به دبی یکی از مهم ترین عواملی است که شما با آن مواجه خواهید شد. رستوران بو قطایر می تواند یک انتخاب عالی برای صرف غذا در شهر دبی باشد. از این رو در مجله گردشگری پرشین هتل، یک بخش را به شرح اختصاصی این رستوران پرداخته ایم در ادامه همراه پرشین هتل باشید.

رستوران ها و کافی شاپ های دبی را بشناسید

رستوران بوقطایر دبی
سرو غذا توسط آشپزهای رستوران

کمی درباره فضای رستوران بو قطایر و نحوه ساخت آن

رستوران بو قطایر دبی به تازگی فضای خود را گسترش داده است. این امر بر اثر الهام گرفتن از غذاخوری و قهوه خانه ای رخ داد که در سال 1980 برای غواصان مروارید ساخته شده بود. می توان گفت فضای رستوران در گذشته نسبتا کوچک بود و به همین دلیل نمبی توانست پذیرای جمع زیادی از مشتریان باشد. 

معرفی رستوران دونتاون تاکو دبی

رستوران دوست داشتنی بو قطایر دبی علاوه بر یک رستوران، کافه نیز به شمار می رود. اکثر افرادی که به دنبال یک کافه رستوران بی نظیر در شهر دبی هستند، این رستوران را در اولویت انتخاب های خود قرار می دهند. زیرا رستوران بو قطایر با فضای بسیار زیبا و فوق العاده ای که طراحی کرده است، حسی دلنشین را به مشتریان خود منتقل می کند.

رستوران بوقطایر دبی
طراحی و چیدمان میزها

با غذاهای خیابانی دبی آشنا شوید

در منوی رستوران بو قطایر چه غذاهایی سرو می شود؟

رستوران فوق العاده بو قطایر دبی در اصل به عنوان یک رستوران دریایی شناخته می شود که در منوی خود انواع غذاهای دریایی لذیذ را سرو می کند. اکثر افرادی که این رستوران در مورد انتخاب خود قرار می دهند، مجذوب غذاهای دریایی با سس های خاص و بی نظیر خواهند شد.

رستوران پیرچک دبی چه غذاهایی دارد؟

سرآشپزان حرفه ای و با تجربه با تازه ترین مواد اولین و کیفیت بالا تمامی غذاهای رستوران بو قطایر در دبی را سرو می کنند. همین تازگی و کیفیت بالا در غذاهای رستوران بو قطایر موجب شده تا رنگ و بویی عجیب را دارا باشند. طعم بی نظیر غذاهای لذیذ این رستوران به همراه کارکنان خوش برخورد و دوست داشتنی، رضایت شما را از هر لحاظ راحت خواهند کرد.

رستوران بوقطایر دبی
شاه میگوهایی لذیذ در رستوران بوقطایر دبی

معرفی رستوران هتل آوانی دیره دبی

ناگفته نماند که در رستوران بو قطایر دبی پس صرف غذای مشتریان، چای های هندی ارائه می شود. حتی می توان گفت گاهی برخی از افراد به دلیل نوشیدن همین چای های هندی به این رستوران مراجعه می کنند. اگر به شهر دبی سفر کرده اید و یا قصد سفر دارید، صرف غذا در رستوران بو قطایر را از دست ندهید. البته جهت میل کردن غذاهای ایرانی می‌توانید به مقاله بهترین رستوران های ایرانی دبی مراجعه کنید و آدرس آن‌ها را بیابید. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره هتل های دبی یا تور دبی می توانید با شماره 021،43000020 تماس حاصل فرمایید.

بیشتر بخوانید :
منابع :