اگر شما هم می خواهید با رزرو تور دبی از ایران راهی شهر دبی شوید و به دنبال بهترین رستوران های ایرانی در دبی می گردید؛ پیشنهاد می کنیم این مطلب از مجله گردشگری پرشین هتل را از دست ندهید. همانطور که می دانید دبی از سراسر جهان گردشگر می پذیرد. ولی ایرانی ها حضور پر رنگ تری در شهر دبی دارند. همین موضوع باعث شد تا به معرفی بهترین رستوران ایرانی در دبی بپردازیم تا در زمان سفر به دبی، طعم غذاهای ایرانی را بچشید پس همراه پرشین هتل باشید.

بهترین رستوران های ایرانی دبی
نوشیدنی های لذیذ و ایرانی در رستوران شهرزاد دبی

رستوران شهرزاد دبی

در لیست بهترین رستوران های ایرانی در دبی، رستوران شهرزاد دبی جایگاه خاصی دارد. زیرا هم از نظر چیدمان و طراحی سنتی بوده و هم از نظر پذیرایی عالی می باشد. در رستوران شهرزاد دبی انواع غذاهای ایرانی با کیفیتی عالی طبخ می شود. پیش غذاها تا دسر های این رستوران به صورت تخصصی تهیه و ارائه می گردد. اگر هم اهل غذهای بین المللی هستید، نگران نباشید؛ زیرا در منوی رستوران؛ غذاهای بین المللی هم دیده می شود.

موقعیت مکانی : Deira corniche, near Nakhel Deira metro station
اینستاگرام : shahrazad_persian_cuisine@
شماره تلفن : 097،143172221
نوع غذا : حلال

معرفی بهترین رستوران ها و کافی شاپ های دبی

بهترین رستوران های ایرانی دبی
رستوران حاتم دبی و انواع غذاهای کبابی ایرانی

رستوران حاتم دبی

رستوران حاتم دبی را اگر خاص ترین رستوران ایرانی در دبی ندانیم؛ حتما بهترین رستوران ایرانی در شهر دبی است. اولین شعبه این رستوران در سال 1989 افتتاح گردید اما پس از آن؛ شعبه های مختلفی را در سراسر کشور امارات متحده عربی و مراکز خرید آن دایر کرد. خدمات این رستوران ایرانی در دبی به قدری بالا است که در هر ساعت شما می توانید به آن مراجعه کرده و غذای مورد علاقه خود را نوش جان نمایید. قیمت غذا در رستوران حاتم دبی گران است.

بهترین رستوران های ایرانی دبی
قرمه سبزی ها جا افتاده در رستوران حاتم

موقعیت مکانی : جنب روستای هدیه، میدان النصر، محله بنیاس
اینستاگرام : فاقد اینستاگرام
شماره تلفن : فاقد شماره تماس
نوع غذا : حلال

معرفی 23 مورد از بهترین رستوران ها در دبی

بهترین رستوران های ایرانی دبی
رستوران شبستان دبی

رستوران شبستان دبی

پخش موسیقی سنتی زنده؛ انواع غذاهای ایرانی، فضلیی سنتی و خاص و ... همه از ویژگی های رستوران شبستان دبی است. رستوران شبستان دبی یکی از بهترین رستوران های ایرانی در دبی بوده که کیفیت عالی دارد. نکته جالب توجه اینجاست که این رستوران در یکی از لوکس ترین هتل های دبی به نام هتل رادیسون بلو دبی واقع می باشد. اگر در سفر با تور دبی هوس قرمه سبزی، قیمه شیشلیک یا کباب های لذیذ را کردید، فقط کافیست به این رستوران ایرانی بروید.

بهترین رستوران های ایرانی دبی
فضایی عالی و دنج همراه غذا و موسیقی زنده در رستوران شبستان

موقعیت مکانی : نهر دبی، طبقه دوم هتل رادیسون بلو دبی
اینستاگرام : shabestan.dubai@
شماره تلفن : 097،142227171
نوع غذا : حلال

مرتفع ترین رستوران جهان کجاست؟

بهترین رستوران های ایرانی دبی
نمایی از رستوران دانیال دبی

رستوران دانیال دبی

یکی دیگر از بهترین رستوران های ایرانی در دبی، رستوران دانیال دبی است. در رستوران دانیال دبی شما می توانید انواع غذاهای ایرانی مانند آبگوشت، کباب های لذیذ و ... را نوش جان کنید. این رستوران با کیفیت بالای غذاهای خود یکی از ارزان ترین رستوران های ایرانی در دبی محسوب می شود. البته برخی از غذاهای محبوب دیگر ملل ها در منوی رستوران وجود دارد. پخش موسیقی زنده و فضای لوکس هم تاثیر به سزایی در جذب افراد داشته است.

موقعیت مکانی : خیابان شیخ زائد دبی، مازایا سنتر دبی
اینستاگرام : danialrestaurantuae@
شماره تلفن : 097،143214555
نوع غذا : حلال

بهترین رستوران های ایرانی دبی
رستوران بهار دوبی

رستوران بهار دبی

در میان لیست بهترین رستوران های ایرانی در دبی، رستوران بهار دبی جایگاه ویژه ای دارد. زیرا در دبی مارینا قرار گرفته و چشم اندازی عالی از دریا دارد. این رستوران ایرانی دبی از 2 فضای اختصاصی سرپوشیده و روباز برخوردار می باشد که از ویژگی های آن محسوب می شود. ضمن این که انواع غذاهای ایرانی و فرنگی در منوی آن وجود دارد. غذاهایی بسیار با کیفیت همراه با دیزاینی زیبا، همچنین موقعیت مکانی عالی سبب شده تا یکی از بهترین رستوران ها در شهر دبی باشد.

موقعیت مکانی : Dubai Marina, Al Thawaib St
صفحه اجتماعی فیسبوک : BaharDubai@
شماره تلفن : 097،142785555

تور دبی را با بهترین قیمت رزرو کنید

بهترین رستوران های ایرانی دبی
رستوران انار دبی

رستوران انار دبی

از دیگر رستوران های با کیفیت ایرانی در دبی، می توان به رستوران انار دبی اشاره کرد. شاید متنوع ترین منو د بین رستوران های ایرانی، در دست این رستوران باشد. زیرا هم غذاهای بین المللی، هم ایرانی و هم گیاهی ارائه می دهد. دکوراسیون جذاب همراه با پرسنلی کارآزموده باعث شده تا این رستوران میان ایرانی ها و بومی های شهر دبی بسیار محبوب باشد. توجه داشته باشید که قیمت غذاهای رستوران انار دبی بسیار گران است.

موقعیت مکانی : مرکز خرید مدینه جمیرا، رستوران انار
اینستاگرام : anar.dubai@
شماره تلفن : 097،143686505
نوع غذا : حلال

با غذاهای خیابانی دبی آشنا شوید

بهترین رستوران های ایرانی دبی
لوگو رستوران شایان دبی

رستوران شایان دبی

یکی از بهترین رستوران های ایرانی در دبی؛ رستوران شایان دبی می باشد. این رستوران در سایت های بسیاری به عنوان یکی از 10 رستوران برتر دبی شناخته شده است. انواع غذاهای ایرانی و دسر های لذیذ، مکانی دنج و زیبا و غذاهای با کیفیت از شاخصه های این رستوران ایرانی در دبی می باشد. به عنوان مثال یک پرس کباب کوبیده در این رستوران بیش از 99 درهم هزینه دارد.

موقعیت مکانی : دیره، مرکز خرید الغریر دبی
اینستاگرام : فاقد اینستاگرام
شماره تلفن : 097،142933000

با بهترین هتل های دبی آشنا شوید.

بهترین رستوران های ایرانی دبی
رستوران فارسی دوبی

رستوران فارسی دبی

یکی دیگر از رستوران های ایرانی در دبی با قیمت ارزان، رستوران فارسی دبی است. این رستوران  دارای 2 شعبه می باشد که نشان دهنده کیفیت بالای غذاهای این رستوران در دبی می باشد. پرسنلی حرفه ای، فضایی شیک، غذاهایی با کیفیت عالی، قیمت مناسب غذاها و ... همه از شاخصه های این رستوران هستند.

در منوی این رستوران انواع دسرها، پیش غذاهای ایرانی، کباب ها و خورش ها همراه چلو دیده می شود. وب سایت این رستوران نیز برای رزرو میز فعال می باشد. شعبه 1 این رستوران در منطقه جمیرا لیک تاورز، ساختمان پارادایس طبقه 1+ واقع شده است. شعبه 2 این رستوران هم در منطقه خلیج تجاری، برج اگزکیوتیو، طبقه همکف قرار دارد.

بهترین رستوران های ایرانی دبی
انواع پیش غذا در رستوران های ایرانی دبی

موقعیت مکانی : شعبه اول منطقه جمیرا لیک تاورز، ساختمان پارادایس طبقه 1+
موقعیت مکانی : شعبه دوم منطقه خلیج تجاری، برج اگزکیوتیو، طبقه همکف
اینستاگرام : فاقد اینستاگرام
وب سایت : www.farsi-restaurant.com
شماره تلفن : 097،144539998

بهترین رستوران های ایرانی دبی
رستوران انیگما دبی، لوکس ترین رستوران ایرانی در هتل ورساچه

رستوران انیگما دبی

اگر برای سرو یک غذای لوکس، با کیفیت و فوق العاده دنبال رستوران می گردید، پیشنهاد ما به شما رستوران ایرانی انیگما دبی است. زیرا این رستوران فوق العاده زیبا در یک هتل لوکس و برند دبی به نام هتل ورساچه دبی قرار دارد. جناب آقای منصور معماریان سرآشپز ایرانی نمونه در رستوران بوده که موفق به کسب ستاره میشلن شده است.

موقعیت مکانی : هتل ورساچه دبی
اینستاگرام : enigmadxb@
شماره تلفن : 097،145568830
نوع غذا : حلال

بهترین رستوران های ایرانی دبی
نمایی از رستوران ایران زمین دبی

رستوران ایران زمین دبی

یکی دیگر از بهترین رستوران های ایرانی ارزان دبی، رستوران ایران زمین دبی نام دارد. زمانی که به این رستوران مراجعه می کنید فضای زیبای رستوران شما را محو خود خواهد کرد. بهترین کباب های ایرانی را می توانید در 3 شعبه مختلف این رستوران میل نمایید. ضمن این که کافه رستوران ایران زمین هم مکانی را برای صرف نوشیدنی های سرد و گرم در نظر گرفته است.

موقعیت مکانی : منطقه داون تاون، نزدیک برج خلیفه دبی و عرب مال
اینستاگرام : iranzamindubai@
شماره تلفن : 097،144329661
نوع سرو غذا : حلال

بهترین رستوران های ایرانی دبی
انواع سالاد در رستوران ایرانی

کلام آخر

تا بدین جای مطلب با بهترین رستوران های ایرانی در دبی آشنا شده اید. اگر شما هم تجربه ی غذا خوردن در این رستوران ها را داشته اید، نظرات و انتقادات خود را با ما از طریق صفحه های اجتماعی در میان بگذارید. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تورهای دبی و هتل های دبی با شماره 021،43000020 در ارتباط باشید.

بیشتر بخوانید :
منابع :