هتل ترنج کیش مانند مسافران خود بسیار خاص می باشد. در این مطلب قصد داریم به بررسی میهمانان مهم هتل جذاب ترنج کیش بپردازیم تا شما بدانید چه افرادی در این هتل منحصر به فرد اقامت داشته اند. همانطور که قبلاً ذکر کردیم معماری جذاب و اصیل هتل ترنج کیش، دلیل اصلی جذب گردشگر به این هتل شده است.

رزرو ستاره ترنج کیش

میهمانان هتل ترنج کیش
ستاره اسکندری از میهمانان هتل ترنج کیش

میهمانان هتل ترنج کیش با ترانسفر لوکس هتل ترنج کیش با دوج دورانگو راهی این هتل می شوند. این ترانسفر در نوع خود منحصر به فرد بوده و نه تنها برای اشخاص مهم، بلکه برای دیگر میهمانان هتل نیز انجام می گردد. نا گفته نماند امکانات رایگان هتل ترنج کیش برای تمامی افراد مقیم هتل یکشان می باشد.

میهمانان هتل ترنج کیش
گروه موزیک سون بَند مقیم در هتل ترنج کیش

میهمانان هتل ترنج کیش چه اشخاصی هستند؟

از میهمانان هتل ترنج کیش که بالا ترین رتبه کشوری را دارند می توان به جناب رئیس جمهور دکتر حسن روحانی اشاره کرد. آقای رئیس جمهور چند روزی را در این هتل کیش اقامت داشته اند تا ببیند آیا به راستی هتل ترنج کیش قابل مقایسه با دیگر هتل های خاورمیانه می باشد یا نه؟

میهمانان هتل ترنج کیش
میهمان سرشناس هتل ترنج کیش جناب اقای دکتر حسن روحانی (رئیس جمهور)

برای رزرو آنی هتل ترنج کیش الان کلیک کن

از دیگر شخصیت های مهمی که جزء میهمانان هتل ترنج کیش به شمار می رود، مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی می باشد. ایشان برای تجدید قوا و استفاده از آب و هوای مطبوع جزیره دیدنی کیش، این هتل را رزرو کرده اند. مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی در زمان حیات، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام بوده اند.

میهمانان هتل ترنج کیش
مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی چهره ای مهم از میهمانان هتل 5 ستاره ترنج

از دیگر میهمانان هتل ترنج کیش که نقش مهمی در جلسه های برجام داشتند، جناب آقای ظریف می باشد. ایشان وزیر امور خارجه کشور می باشند که با رایزنی های مختلف خود توانستند در امر برجام درخشش داشته باشند. علاوه بر اشخاصی که ذکر شد، چهره های سیاسی مهم دیگری در این هتل کیش اقامت داشته اند.

میهمانان هتل ترنج کیش
جناب اقای ظریف از دیگر میهمانان سیاسی هتل ترنج کیش

آیا هنرمندان از میهمانان سلبریتی هتل ترنج کیش می باشند؟

در پاسخ به سوال مطرح شده باید ذکر کنیم بله بسیاری از هنرمندان کشور که سلبریتی هستند نیز در این هتل اقامت داشته اند. یکی از میهمانان این هتل خانم نیکی کریمی است که با درخشش در فیلم های سینمایی توانسته نامی نیک و ماندگار برای خود به جا بگذارد. ایشان به تازگی در فیلم آقازاده مشغول بازی در نقش تینا هستند.

میهمانان هتل ترنج کیش
خانم نیکی کریمی از سلبریتی های میهمانان هتل ترنج کیش

یک میهمان این هتل کیش که معرف تمام سنین است، آقای مسعود روشن پژوه می باشد. ایشان از دیرباز تا کنون در مسابقه های بسیاری اجرا داشته اند که یکی از چهره های موفق و محبوب در این عرصه محسوب می شوند. مسابقه محله از مهم ترین اجراهای به یادماندنی این مجری توانمند می باشد.

میهمانان هتل ترنج کیش
آقای مسعود روشن پژوه از میهمانان هتل جذاب ترنج کیش

بیشترین تخفیف رزرو هتل ترنج کیش

بابک جهانبخش خواننده پاپ و از دیگر سلبریتی های ایران است که میهمان هتل ترنج کیش بوده است. این جوان نام آشنا در صنعت موسیقی پاپ بسیار موفق بوده و در جزیره کیش کنسرت های بسیاری را برگزار می کند. الهام حصاری از دیگر بازیگران جوان کشور است که با درخشش در فیلم ممنوعه (نقش برکه) توانست جایگاهی برای خود کسب کند. این بانوی جوان در هتل 5 ستاره ترنج کیش اقامت داشته اند.

میهمانان هتل ترنج کیش
بابک جهانبخش خواننده پاپ میهمان هتل ترنج کیش

رضا عطاران، کمدین، بازیگر و سلبریتی معروف مشهدی است که با بازی در فیلم مجید دلبندم خوش درخشید. پس از آن فیلم های بسیاری بازی کرد که از بهترین آن ها می توان به فیلم نهنگ عنبر 1 و 2، هرچی خدا بخواد و ... اشاره کرد. این بازیگر مشهدی از میهمانان ویژه هتل ترنج کیش بوده است.

میهمانان هتل ترنج کیش
رضا عطاران، کارگردان و بازیگر مشهور مشهدی از دیگر میهمانان هتل ترنج کیش

حال که با میهمانان هتل دریایی ترنج آشنا شده اید می توانید هر چه سریع تر برای رزرو این هتل کیش بر روی دکمه مورد نظر کلیک کنید. مسلماً با اقامت در این هتل کیش با برخی چهره های نام آشنا در عرصه بازیگری مواجه خواهید شد؛ که می تواند خاطره ای به یادماندنی را برای شما رقم بزند.