هتل ترنج کیش و دیگر هتل های خاورمیانه، نام مقاله ای است که می خواهیم هتل 5 ستاره و جذاب ترنج کیش را با دیگر هتل های خاورمیانه مانند هتل برج العرب دبی، هتل مردان پالاس آنتالیا و هتل های مالدیو به چالش بکشیم. شاید با خود بگویید هتل های خارجی ذکر شده از 10 هتل برتر جهان هستند؛ پس چگونه قابل مقایسه با این هتل کیش می باشند؟ همراه ما باشید تا پاسخ آن را دریافت کنید.

هتل ترنج کیش را آنلاین رزرو کنید

مقایسه هتل ترنج کیش به گردشگران کمک می کند تا بهترین انتخاب را داشته و بدانند، دلیل لقب هتل ترنج کیش به بهترین هتل خاورمیانه چیست. همانطور که در سایت های بسیاری مشاهده کرده اید، نام برترین هتل خاورمیانه، بهترین هتل خاورمیانه و ... برای هتل ترنج به چشم می خورد. مهم ترین دلیل برای این لقب، قیمت ارزان، ساختار معماری این هتل کیش و شناور بودن آن بر روی دریا می باشد.

مقایسه هتل ترنج کیش
نمایی زیبا از هتل های مالدیو در مقایسه با هتل ترنج کیش

مقاله مرتبط: رستوران های هتل ترنج کیش

مقایسه هتل 5 ستاره ترنج کیش با هتل برج العرب دبی

شاید با دیدن این عنوان کمی تعجب کنید که برترین هتل جهان چگونه در مقابل این هتل کیش قرار می گیرد. مسلماً هتل برج العرب دبی برترین هتل جهان است ولی از نظر قیمت و ساختار معماری قابل مقایسه با هتل ترنج نیست. با این که تعدادی از طبقات هتل برج العرب در زیر آب قرار گرفته اند، شما نمی توانید از نزدیک دریا را لمس کنید. ولی با اقامت در سوئیت های هتل ترنج کیش به خوبی می توان از اتاق به داخل آب شیرجه زد.

​  مقایسه هتل ترنج کیش  ​
هتل برج العرب دبی و ترانسفر با خودروهای لوکس

هتل ترنج کیش با بهترین قیمت ها

از دیگر دلایل مقایسه هتل ترنج کیش با هتل برج العرب قیمت آن ها می باشد. همانطور که می دانید این هتل 5 ستاره دبی هزینه ی گزافی برای اقامت می گیرد؛ در حالی که این هتل کیش با قیمتی حدود 5 برابر ارزان تر، قابل اقامت بوده و خدماتی مشابه هتل برج العرب را ارائه می دهد. ترانسفر هتل ترنج کیش با دوج دورانگو انجام می شود و در هتل برج العرب ترانسفر با ماشین های رویلز رویس، بنز و بی ام و انجام می گیرد.

مقایسه هتل خاص ترنج کیش با هتل مردان پالاس آنتالیا

هتل مردان پالاس آنتالیا از دیگر هتل های مشهور جهان است که ساحل اختصاصی داشته و از امکاناتی مدرن برخوردار می باشد. اما چرا این هتل آنتالیا را با هتل ترنج کیش به چالش کشیدیم؟ چون هزینه اقامت در این هتل آنتالیا فوق العاده گران بوده و دلیل دیگر شناور نبودن آن می باشد. همین امر سبب شد تا به مقایسه هتل جذاب ترنج کیش با هتل مردان پالاس بپردازیم.

مقایسه هتل ترنج کیش
مقایسه هتل مردان پالاس آنتالیا با هتل ترنج کیش

بیشتر بخوانید: امکانات هتل ترنج کیش

هتل مردان پالاس ساحل اختصاصی داشته و اتاق های آن هم در ساختمان هتلی قرار دارد؛ اما هتل ترنج کیش علاوه بر ساحل خصوصی، ویلاهایی بر روی دریا دارد که مزیت آن محسوب می شود. هر 2 هتل ذکر شده 5 ستاره هستند و خدماتی مشابه یکدیگر مانند سونا، جکوزی، سالن تناسب اندام و ... را برای میهمانان خود ارائه می دهند.

البته وجه تشابهی میان این 2 هتل ایران و ترکیه وجود دارد و آن آب و هوایی مشابه می باشد. آنتالیا به دلیل آب و هوای مدیترانه ای و جزیره مرجانی کیش به دلیل آب و هوایی استوایی، گرم و مرطوب هستند. پس اگر قصد رزرو هتل ترنج کیش را دارید توصیه می کنیم ماه های آذر، دی، بهمن و اسفند را انتخاب کنید که هوایی فوق العاده مطبوع دارد.

مقایسه هتل ترنج کیش
سوئیت های مسحور کننده هتل های مالدیو

هتل ترنج کیش همراه بیشترین تخفیف

هتل ترنج کیش تنها هتل دنیا مشابه هتل های مالدیو

ساختار معماری هتل ترنج کیش به قدری خاص است که تنها نمونه آن را می توان در هتل های مالدیو پیدا کرد. ساختار معماری هتل ترنج کیش بی نهایت زیبا بوده که وجه تسمیه آن نیز به خاطر طراحی آن است. این هتل با طرح ایرانی بته جقه ساخته شده که از نمای بالا فوق العاده دیدنی است. هتل های مالدیو نیز مانند هتل ترنج کیش بر روی آب شناور بوده و بر روی عرشه ای چوبی همانند هتل ترنج قرار گرفته اند.

مقایسه هتل ترنج کیش
غروب آفتاب خیره کننده در جزایر مالدیو

وجه تشابه دیگر هتل ترنج کیش با هتل های مالدیو این است که در دل دریا قرار دارند و میهمانان مقیم در این هتل ها می توانند صدای امواج دریا، صدای پرندگان و لمس آب را تجربه کنند. در عکس هایی که برای شما در این مطلب قرار داده ایم به خوبی تشابه ساختمانی آن هتل ها با هتل منحصر به فرد ترنج کیش را خواهید دید.

اما زمانی که این عکس ها را مقایسه کنید، درخواهید یافت نقش معماری هتل ترنج از دیگر هتل های مالدیو زیبا تر است. جهت اطلاعات بیشتر درباره نحو رزرو این هتل کیش می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید. با گذاشتن نظرات ارزشمند خود، ما را در بهتر شدن همراهی کنید.