رستوران کلبه درویش کیش به عنوان یکی از رستوران های دوست داشتنی در جزیره کیش فعالیت می کند و به طور روز افزون پذیرایی گردشگران و کیشوندان عزیز می باشد. این رستوران را می توان هم در لیست رستوران های کیش جای داد و هم از سفره خانه های این جزیره دانست که به همین سبب نیز محبوبیت بالایی در بین گردشگران به دست آورده است. 

آشنایی با رستوران ها و کافی شاپ های کیش

چه غذاهایی در رستوران کلبه درویش کیش ارائه می شود؟

رستوران کلبه درویش کیش یک رستوران سنتی با فضایی سفره خانه مانند است که انواع غذاهای اصیل ایرانی را در منوی متنوع به مشتریان و گردشگران تور کیش ارائه می دهد. کیفیت بالا در طبخ این غذاها و تنوع بسیار، سبب شده تا این رستوران نسبت به دیگر رستوران های سنتی برتر به شمار رود و علاقه مندان بیشتری را به سمت خود جذب کند. 

تمامی غذاهای رستوران زیبای کلبه درویش کیش با مواد اولیه تازه و با کیفیت سرو می شوند که در همان ابتدا شما را مجذوب رنگ و بوی خود خواهند کرد. طعم بی نظیر غذاها نیز باعث وسوسه برای امتحان تمامی آن ها می شود که علاقه مند می شوید در وعده های مختلف از صبحانه، ناهار و شام به این رستوران مراجه کنید. 

رستوران میرمهنا کیش را بشناسید

چشم انداز از کشتی یونایی در رستوران کلبه درویش کیش

رستوران جذاب کلبه درویش کیش در کنار فضای سنتی و زیبای خود دارای دور نمایی از کشتی قدیمی یونانی می باشد که هنگام صرف غذا می تواند حسی دلشنین را به شما عزیزان منتقل کند. طراحی نمای سنتی نیز جلوه ای دیگر به زیبایی فضای داخلی رستوران بخشیده بیش از هرچیزی باعث جذب گردشگران به سمت این رستوران می شود. 

رستوران محبوب کلبه درویش کیش از نظر موقعیت مکانی در یکی از آرامش بخش ترین نقاط کیش قرار دارد که هتل های لوکس کیش نیز در نزدیکی این رستوران واقع شده اند. به عنوان مثال شما می توانید با انتخاب هتل ترنج کیش برای صرف غذا در وعده شام از غذاهای سنتی این رستوران لذت ببرید.

بیشتر بخوانید :
منابع :