رستوران پدیده شاندیز کیش یکی از رستوران های معروف در جزیره مرجانی کیش است که اغلب نامش را در صدر لیست بهترین رستوران های این جزیره خواهید دید. موضوع تغزیه در سفر یکی از مهم ترین بخش های رزرو تور کیش می باشد که با وجود رستوران های متعدد در کیش بدون شک سفر شما را جذاب تر خواهد کرد.

رستوران پدیده شاندیز کیش و یا دیگر رستوران های معروف در این جزیره نقش بسزایی برای گردشگران دارند. به گونه ای که اگر صرف غذا در این رستوران ها را از دست دهید، نیمی از لذت سفر را از دست داده اید. با ما تا ادامه مطلب همراه شوید تا بتوانید یکی از بهترین رستوران های کیش را بشناسید. 

آشنایی با رستوران ها و کافی شاپ های جزیره کیش

رستوران پدیده شاندیز کیش، یکی از بزرگترین رستوران های سرپوشیده دنیا

موضوعی که بیش از هر چیزی رستوران درجه یک پدیده شاندیز کیش را معروف کرده است، متراژ بالا بالغ بر 6500 متر مربع این رستوران می باشد. به گونه ای که این رستوران در جزیره را یکی از بزرگترین رستوران های سرپوشیده در دنیا می دانند که به طور روز افزون پذیرای گردشگران و کیشوندان بسیاری می باشد.

در رستوران فوق العاده پدیده شاندیز کیش تمامی عوامل دست به دست هم داده اند تا نمایی چشم گیر و زیبا را برای مهمانان فراهم کنند. چیدمان عالی میز و صندلی ها، نورپزداری فوق العاده، تزئینات به کار برده شده در دیواره و داخل رستوران و ... تمامی از ویژگی هایی هستند که زیبایی این رستوران را دو چندان می کنند. 

رستوران پدیده شاندیز در کیش سال 1389 احداث گردیده است و از آن سال به بعد تبدیل به یکی از باشکوه ترین رستوران های موجود در جزیره و حتی سطح کشور شد. نمای منحصر به فرد این رستوران در مقابل یکی یک لنگر 100 تنی ثبت گینس بیش از هر چیزی افراد را وسوسه برای مراجعه به رستورام پدیده می کند. 

رستوران شاندیز صفدری کیش را بشناسید

طعم غذاهای منوی رستوران پدیده شاندیز کیش، آوازه ای گوش نواز

رستوران بی نظیر پدیده شاندیز کیش در چند سال اخیر و استقبال بالا گردشگران از این جزیره، آوازه ای گوش نواز به راه انداخته است. این معروفیت و مشهوریت رستوران به دلیل غذاهای بی نظیر و عالی رستوران است که هر کسی به راحتی از آن ها گذر نمی کند.

 

رستوران پدیده شاندیز کیش
غذاهای لذیذ در رستوران پدیده شاندیز کیش

در منوی غذایی رستوران پدیده شاندیز کیش شما می توانید انواع غذاهای لذیذ را با تنوع بالا سفارش دهید و از میل غذای مورد علاقه در کناره خانواده نهایت لذت را ببرید. البته بهترین غذای رستوران که اغلب مشتریان را به سمت این رستوران جذب می کند شییلیک و چلو گوشت می باشد که جای تردید برای شما نخواهد گذاشت.

ویژگی ها و امکانات رستوران پدیده شاندیز کیش

همانطور که در بالای مقاله ذکر شد، رستوران زیبای پدیده شاندیز کیش دارای نمایی بسیار زیبا است. این نما برگفته از دروازه ورودی بابل در 3000 سال قبل می باشد که طراحی این چنینی سبب شده تا رستوران به یکی از جاذبه های دیدنی نیز تبدیل شود. امکانات متعددی در این رستوران ایجاد شده که علاوه رفاه مشتریان حس دلنشین را نیز در آن ها القا می کند. 

مطالبی درباره رستوران ساحلی میرمهنا کیش

در رستوران جذاب پدیده شاندیز کیش شما می توانید علاوه بر لذت بردن از غذاهای متنوع، به موسیقی زنده نیز گوش دهید. همچنین ترانسفر رایگان به رستوران پدیده از امکانات و خدمات آن محسوب می شود که موجب راحتی هرچه بیشتر مشتریان خواهد شد.

لازم به ذکر است در رستوران پدیده شاندیز کیش قیمت غذا نسبت به دیگر رستوران های جزیره گران تر است. البته این گرانی منو با توجه به جایگاه رستوران، حجم غذا و کیفیت بالا، قطعا ارزش امتحان را دارد. پیشنهاد می کنم در سفر به کیش غذاهای رستوران پدیده شاندیز کیش را از دست ندهید. 

هتل های مناسب در نزدیکی رستوران پدیده شاندیز کیش

اگرچه رستوران معروف پدیده شاندیز کیش خدمات ترانسفر به رستوران را ارائه می دهد، اما با این حال اقامت در یک هتل مناسب نزدیک به رستوران می تواند در وعده های مختلف، دسترسی آسان به این رستوران را برای شما رفاهم کند. به عنوان مثال از نزدیک ترین و بهترین هتل های کیش که در نزدیکی این رستوران قرار دارد می توان به هتل ترنج کیش اشاره نمود.

رستوران پدیده شاندیز کیش
نمای بیرونی و داخلی رستوران پدیده شاندیز کیش

درباره رستوران کوه نور کیش بیشتر بدانید

هتل ترنج کیش بهترین هتل در سطح جزیره کیش اغلب به دلیل ریلکس کردن توسط گردشگران رزرو می شود. بنا به همین دلیل شما می توانید در زمانی کوتاه به رستوران پدیده شاندیز دسترسی پیدا کنید و سپس به گذراندن وقت در هتل خود بپردازید. هتل ایران کیش هم از دیگر رستوران های نزیک به رستوران می باشد. 

بیشتر بخوانید :
منابع :