رستوران بختیاری کیش ملقب به آشپزخانه برادران بختیاری، در این جزیره مرجانی پذیرای گردشگران عزیز می باشد که غذاهای با کیفیت آن، سبب شده تا در لیست رستوران های معروف جزیره کیش جای گیرد. این رستوران در بلوار نیایش کیش، نزدیک به بازار عربهای کیش واقع شده است و می تواند یک پیشنهاد عالی برای صرف غذا با قیمت نسبتا مناسب محسوب شود. محبوبیت این رستوران سبب شد تا یکی از مقاله های مجله گردشگری پرشین هتل را به رستوران بختاری کیش اختصاص دهیم.

آشنایی با رستوران ها و کافی شاپ های کیش

رستوران بختیاری کیش و ارائه غذایی با کیفیت

رستوران بختیاری کیش با منوی متنوع، پذیرای هر سلیقه و ذائقه ای می باشد؛ به گونه ای که شما می توانید با خیالی راحت، به همراه عزیزان خود به این رستوران در کیش مراجعه کنید. البته باید به این نکته توجه داشته باشید که رستوران بختیاری در وعده های شام و ناهار، منویی متفاوت را ارائه می دهد که هرکدام در نوع خود می توانند در دو وعده از شبانه روز، شما عزیزان را به سمت رستوران جذب کنند.

رزرو تور کیش با یک کلیک

رستوران بختیاری کیش
کباب میکس در رستوران بختیاری کیش

رستوران محببوب بختیاری کیش در وعده ناهار انواع غذاهای سنتی مانند کباب های متنوع، غذاهای خورشتی و چنچه را به مشتریان خود ارائه می دهد. در وعده شام نیز غذاهایی مانند ماکارونی، فلافل، کوکو، عدس پلو ، خوراک لوبیا و ..... را در اختیار مهمانان قرار خواهد داد که تمامی به دست سرآشپزان حرفه ای و با تجربه طبخ می شوند. این رستوران علی رقم کیفیت بالای خود، دارای قیمت بسیار مناسب می باشد. 

رستوران بابا قدرت کیش را با یک کلیک بشناسید

فضای رستوران بختیاری کیش چگونه است؟

اگرچه رستوران جذاب بختاری کیش دارای فضایی خاص و یا طراحی شیک و متفاوت نمی باشد، اما با این حال چیدمان مرتب میز و صندلی ها و  فضای داخلی به همراه پرسنل خوش برخورد قطعا می تواند حس رضایت و خشنودی را به مشتریان القا بخشد. شما می توانید در نهایت آرامش به صرف غذای مورد علاقه خود در کنار عزیزان بپزدازید.

رستوران بختیاری کیش
ته چین های خوشمزه در رستوران بختیاری کیش

موقعیت مکانی رستوران بختیاری کیش نزدیک به هتل

اگر به دنبال هتلی در نزدیکی رستوران برادران بختیاری کیش هستید تا بتوانید در وعده های مختلف بدون اتلاف وقت دسترسی آسان را داشته باشید، هتل ترنج کیش بهترین پیشنهاد برای شما خواهد بود. همانطور که می دانید هتل ترنج در صدر لیست هتل های کیش قرار دارد که می تواند فوق العاده ترین اقامت را برای شما عزیزان رقم زند.

اطلاعات کامل درباره رستوران ایرن کیش

البته هتل هایی با لِول معمولی و یا سه ستاره مانند هتل گراند کیش هم در نزدیکی این رستوران قرار دارند که می توانند توری مقرون به صرفه را برای شما عزیزان رقم زنند. پرشین هتل به شما توصیه می کند در زمان سفر به جزیره کیش صرف غذا در رستوران برادران بختیاری را از دست ندهید. 

بیشتر بخوانید :
منابع :